Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

Džabe rok ako nisu na adekvatan način obavestili korisnika. Znaju da šalju poruke na risiver kad treba da nude HBO, Pickbox ili najavljuju novododate filmove... a ovo aktiviraju na kvarno.
 
Odkud ti znaš, kad nemaš ? :)

Obavestiće sigurno
 
Ima ćale preko puta u firmi + ima i ujak. I sad ću morati da idem da ubeđujem oba namćora da oni lično moraju to da zovu da deaktiviraju, da ne mogu ja umesto njih. Ćale smor pola godine već odlazi da zameni staru opremu a pola daljinca mu ne rade dugmići. Gleda čovek D3Go na kompu što sam mu namestio a plaća ovo MTS-u... ***** :D :D
"Ma ja ću to sve da otkažem, bla bla."

Da su hteli da obaveštavaju ne bi aktivirali to bez saglasnosti korisnika nego bi kao za ostale promocije slali poruku da korisnik sam aktivira ako želi.
 
Poslednja izmena:
Pozovi licno ,ja zovem u ime caleta .samo moras imati jmbg od njih,i moras zvati sa tog broja.
 
Nisam do sad imao potrebu da ih zovem (niko od rodbine ne aktivira te razne promo varijante koje se deaktiviraju telefonski ; a "multiscreen" usluga se hvala bogu i aktivira i deaktivira preko MTS sajta) pa da se lažno predstavljam, ali definitivno smarači insistiraju da "vlasnik" dolazi u poslovnicu po zamenu za neispravan spliter, daljinac, adapter od rutera...

Možda će biti prilike za lažno predstavljanje ako strina bude htela da deaktivira taj RTS paket pošto je Box na ime strica koji je u inostranstvu i dolazi u Srbiju 4x godišnje :D
 
Poslednja izmena:
Pozovi licno ,ja zovem u ime caleta .samo moras imati jmbg od njih,i moras zvati sa tog broja.
Zasto mora sa tog broja? Odakle ti to? Jel vlasnik usluge ne moze da zove iz svoje firme recimo, sa mobilnog, od prijatelja...
Bitan je jmbg ostalo je nebitno i ako zoves sa drugog broja trebas da kazes na koji broj trazis to sto trazis kao i jmbg vlasnika.
Sve ostalo nije tacno.

Послато са SM-N935F уз помоћ Тапатока
 
Pa probao zato i kazem, eeee.

Послато са SM-N935F уз помоћ Тапатока
 
Na sajtu MTS-a obaveštenje da ipak nećemo morati da odjavljujemo RTS paket nego će to oni učiniti 3.4. Kao čine nam uslugu, poštujući način kako se do sada aktivirali i deaktivirali paketi. Znači, po tome, ko nije odjavio taj paket među kojima sam i ja, ne moramo ni otkazivati nego će to oni učiniti a ko bude želeo da i dalje gleda ovaj paket mora da ga aktivira i plaća mesečno 99 dinara.
 
Gde se uopšte nalaze obaveštenja na ovom nepreglednom mts-ovom sajtu?

Edit: Našao, stvarno im je dizajn sajta 0...
 
Poslednja izmena:
Nisam do sad imao potrebu da ih zovem (niko od rodbine ne aktivira te razne promo varijante koje se deaktiviraju telefonski ; a "multiscreen" usluga se hvala bogu i aktivira i deaktivira preko MTS sajta) pa da se lažno predstavljam, ali definitivno smarači insistiraju da "vlasnik" dolazi u poslovnicu po zamenu za neispravan spliter, daljinac, adapter od rutera...

Možda će biti prilike za lažno predstavljanje ako strina bude htela da deaktivira taj RTS paket pošto je Box na ime strica koji je u inostranstvu i dolazi u Srbiju 4x godišnje :D

Meni uopste ne traze da se lazno predstavljam, pitaju na koga se vodi i traze JMBG vlasnika. A posto moj glas izgleda ne prolazi ni sa 10% frekvencija kroz telefon, vecina misli da sam devojka (neko da sam zena, neko da sam dete), i ni pod razno ne pomislja da sam ja vlasnik kada zovem :D
 
Izleda da niste primetili da promotivni period traje do 03.04.2017. godine a automatski će ga odjaviti 03.04 2107. godine. Ukoliko želimo da koristimo paket nakon ovog datuma možemo ga sami aktivirati po ceni od 99 dinara mesečno. Odlazak u poslovnicu je ipak najsigurnija varijanta.
 
Izleda da niste primetili da promotivni period traje do 03.04.2017. godine a automatski će ga odjaviti 03.04 2107. godine. Ukoliko želimo da koristimo paket nakon ovog datuma možemo ga sami aktivirati po ceni od 99 dinara mesečno. Odlazak u poslovnicu je ipak najsigurnija varijanta.
Izgleda da ti nisi primetio da je tvoj botovski komentar, kao i tvoje prisustvo, apsolutno suvišno na forumu, sve ostalo je veoma jasno.

m2 note
 
Poslednja izmena:
Ovi gadovi još nisu isključili RTS paket, čist bezobrazluk, i pored toga što su poslali obaveštenje da će to uraditi mora se zvati korisnički servis pa im usput malo i lekciju očitati.
 
Meni nestao Diskaveri, od 350-360,imam samo bbc earth na 353.Jel ovo rade nesto.
 
Nemam ni ja isto :(. Nema Discovery, Discovery Science, Animal Planet, Discovery DTX, ID Extra i TLC.

Pre oko mesec dana britanski Sky je izbacio Discovery kanale iz ponude, jer su iz Discovery-ja tražili da im plate malo više po korisniku. Nakon žestoke bune korisnika dogovor je postignut i kanali su vraćeni. Nadam se da to nije slučaj i ovde.
 
Poslednja izmena:
Zato je tu balkanika, da se narod kulturno uzdiže. :mad:
 
Ne mogu da verujem, da su ******i ukinuli Diskaveri kanale. Pozovem korisnicki i pitam kako bre tako odjednom, kazu i mi smo danas dobili tu onformaciju.
 
I star 112 [emoji23]
 
Eurosport kanali su takođe u vlasništvu Discoveryja.

On the 10th of May 2014, Discovery Communications announced that it had completed the acquisition of the controlling interest in Eurosport International.
...
Eurosport, a Discovery Company 2017 – All rights reserved.
http://corporate.eurosport.com/about-us/history/2014-2/

Ako su vam bitni Discoveryjevi i Eurosportovi kanali, zovite MTS i pretite otkazom ugovora zbog značajne promene ponude kako bi se po svaku cenu dogovorili sa njima.
 
Čekaj, oni imaju pravo da ovako sakate kanale po ugovoru i uvode zilion paketa?

Sent from my SM-N900V using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno