Šta je novo?

Da li kupujete igre online iz drugih drzava i na kojim sajtovima ?

Ja mislim da je ipak do Royal-a. Nisam narucivao zilion igara ovo je druga za relativno kratak period ali, opet ponavljam, kada sam uzimao PES istog dana na Royal track & trace pisalo je da je paket poslat za Srbiju. Sada za WotLK stoji da je procced for delivery abroad vec 6 dana...tu mi nesto smrdi..mozda su ga zagubili ili je toliko porudzbina stiglo bas za lich-a da ne mogu da stignu da posalju u sta ne mogu da poverujem...opet 2k9 ne verujem da je imao toliko narudzbina kao WotLK pa se opet zagubio :mad:

Da li je neko imao problema za Play Asia? Razlika u cenama izmedju Play A i Shopto? Slicne?
 
Poslednja izmena:
Pa ako se uzme kako je kod nas WOTLK slavno uvežen, ne bi me začudilo da imaju previše porudžbina iz ovih krajeva. Možda smo sumnjivi. Ma, na wow-wurope.com kupiš ključ i skineš playable client i ćao.
 
Sa Play-asia je dobro uzimati Single player igre, odnosno one kojim vam nije bitan multiplayer ili ti multiplayer region, jer su azijske verzije igara jeftinije za 10 dolara, ali to su normalne igre samo sto je omot ili knjizica na azijskom a nekad ni to...
 
34,99€. Za nijansu jeftinije od 3600 dinara koliko ovde košta, a opet neuporedivo brže se dođe do igre nego da se naruči sa shopto.
 
Mi sa sendit-a ne mozemo da pratimo posiljke putem Royal Mail-a, ne dobijamo tracking number.
 
Sa Play-asia je dobro uzimati Single player igre, odnosno one kojim vam nije bitan multiplayer ili ti multiplayer region, jer su azijske verzije igara jeftinije za 10 dolara, ali to su normalne igre samo sto je omot ili knjizica na azijskom a nekad ni to...

Neznam dal si upravu ili sam ja imao srece sa igricamama zasada ali sam nedavno uzeo fifu sa playasia i to bas azijsku verziju i igrao online bez problema sa katicem koji je iz NS odnosno Srbije tako da to samo mozda kod nekih igrica ima veze?Npr i unreal3 sam opusteno igrao na netu kao i lost planet sve sa playasia naruceno:D
Playasia je mama:-devil-: a inace jedina razlika je u knjizici koja nije u boji samo su korice u boji a unutra slicice i text crnobeli ali zanemarljivo je totalno od mene moze da bude umotana igrica i u vc papir vazno je da radi i da je duplo jeftinije:-devil-:
 
vazno je da radi i da je duplo jeftinije:-devil-:

E sad, ako je 10 dolara duplo jeftinije onda krastavac :)
Sto se tice multiplayera, neke igre su region free i za multiplayer, ali neke i nisu... Killzone ce recimo biti region free i za multiplayer, ja uglavnom pichim na americkim serverima, bez problema...
 
E sad, ako je 10 dolara duplo jeftinije onda krastavac :)
Sto se tice multiplayera, neke igre su region free i za multiplayer, ali neke i nisu... Killzone ce recimo biti region free i za multiplayer, ja uglavnom pichim na americkim serverima, bez problema...

Duplo jeftinije nego kod nas;)
Nemslm da ima sta igrica na playasia a da je duplo jeftinija azijska verzija sigurno si to mislio ali bogami ima i tako neceg al su to uglavnom igre kao beovulf i jos neki bunar naslovi:)

Ziveo ps3:banana::banana:
I GOD OF WAR3 exluzivno samo na ps3:banana::banana:
 
Moram priznati da su me ovi sa ShopTo prijatno iznenadili :)

Juče sam dobio poruku od njih da su pokušali da mi vrate novac pošto nemaju trenutno na stanju NBA 2k9, ali nisu mogli zbog toga što sam od te porudžbine promenio karticu (stara je istekla), pa su mi tražili nove datume važenja kartice. Poslao sam te informacije sinoć, jutros se prijavio na nalog i vidim da mi u Account Balance stoji 37,99 €.

Ne stigoh da pogledam, ali se nadam da sad mogu taj balance da iskoristim za kupovinu :)
 
E blago meni, kad sam ja jedini izradjen ovde.
Em nisam dobio porudzbinu, ne dobijam odgovore od supporta a pre cu dobiti 7. na loto-u nego sto cu dobiti povracaj novca :wall:
 
E blago meni, kad sam ja jedini izradjen ovde.
Em nisam dobio porudzbinu, ne dobijam odgovore od supporta a pre cu dobiti 7. na loto-u nego sto cu dobiti povracaj novca :wall:

Da li si im poslao Lost Parcel Claim Form koji je dostupan putem stranice sa porudžbinama?

Ako nisi, popuni taj obrazac pažljivo, poslaće ti ga na e-mail, a zatim ga odštampaj, potpiši, pretvori u PDF i pošalji im ga e-mailom sa zahtevom da ti povrate novac...

@pavle93

Hvala!
 
Moram priznati da su me ovi sa ShopTo prijatno iznenadili :)

Juče sam dobio poruku od njih da su pokušali da mi vrate novac pošto nemaju trenutno na stanju NBA 2k9, ali nisu mogli zbog toga što sam od te porudžbine promenio karticu (stara je istekla), pa su mi tražili nove datume važenja kartice. Poslao sam te informacije sinoć, jutros se prijavio na nalog i vidim da mi u Account Balance stoji 37,99 €.

Ne stigoh da pogledam, ali se nadam da sad mogu taj balance da iskoristim za kupovinu :)

A shto su te iznenadili, pa to je potpuno normalna stvar, nece valjda da se ciganche za 30 funti ? :)

Ljudi, nemojte da se tripujete da svako samo zeli da vas zavrne online, pogotovo neka poznata prodavnica. Za 4 godine koliko intenzivno naruchujem, imao sam samo jedno jedino loshe iskustvo, i to sam sam bio kriv. Sve ostalo je totalna suprotnost. Ne znam samo koliko puta su mi ljudi bukvalno na rech poslali zamenu za neshto shto je ochigledno pokvareno u transportu, i to ne na vrednost od 5 dolara, vec 50 ili 100, komplet o njihovom troshku, a pokvarenu stvar nisu ni trazili nazad.

Nije to srpski mentalitet gde se trgovina bazira na "zeznuti kupca", napolju je ljudima bitno da si zadovoljan uslugom, jer cesh kupiti ponovo, i bukvalno ce biti u minusu neku kupovinu da bi doshao i kupio josh 5x, to mi ovde izgleda ne mozemo da shvatimo.
 
Da li si im poslao Lost Parcel Claim Form koji je dostupan putem stranice sa porudžbinama?

Ako nisi, popuni taj obrazac pažljivo, poslaće ti ga na e-mail, a zatim ga odštampaj, potpiši, pretvori u PDF i pošalji im ga e-mailom sa zahtevom da ti povrate novac...
Na sendit.com ja uopste ne mogu da nadjem to o cemu ti pricas.
Mislim da toga ovde uopste nema. :)
 
Meni su upravo odgovorili na sendit.com da sačekam tačno 30 dana od slanja paketa i ako i tad ne stigne da ih kontaktiram opet. Pa izaći će LBP2 dok meni stigne primerak. Prošle godine mi je paket od njih stigao u istoj nedelji (naručeno u poenedeljak, stiglo u četvrtak/petak).
 
A pare uredno skinute sa kartice (nisu više samo rezervisana sredstva).
Faul je što je istog dana poslat drugi primerak, sa drugog naloga, na drugo ime (i adresu) i ni on nije stigao a naplaćen je.

Šta god, makar Boris čekao još malo, ne dam pare domaćim trgovcima.
 
Taj rok od 30 dana u mom slucaju je istekao pre 4 dana i nekoliko puta sam ih kontaktirao ali mi ne odgovaraju na tickets vec ih samo zatvaraju kao "completed". :wall:
 
Konacno sam dobio odgovor od supporta na jedan od poslatih tickets i odgovor glasi ovako:

I am sorry that you have not received your order.

Your item was sent to you on 15.10.08 and we would have expected it to arrive with you by now.

We will need to trace your item and in order to arrange this we will post a self declaration form to you. When you receive this please could you sign and return the form to the following name and address:

Lynne Rowley
Sendit.com Admin Centre,
First Floor,
Meridian House,
Rudheath,
Northwich,
Cheshire,
CW9 7RA

Alternatively you can fax this to us on 0845 299 1321.

Once the form has been returned to us we will investigate further and arrange a replacement or refund as requested on the completed form.

:wall: :wall:

Sad i nikad vise porucivati sa sendit.com :wall:
 
Meni su upravo odgovorili na sendit.com da sačekam tačno 30 dana od slanja paketa i ako i tad ne stigne da ih kontaktiram opet. Pa izaći će LBP2 dok meni stigne primerak. Prošle godine mi je paket od njih stigao u istoj nedelji (naručeno u poenedeljak, stiglo u četvrtak/petak).

Nikada nece izaci ni jedan jedini nastavak igre lbp ovo ce biti unikatni deo naci ovo se vise nece preradjivati ni praviti tako je izjavio onaj iz MM.
E sad kolko je to tacno neznam ali je sigurno tacnije od toga da ce GOD OF WAR3 izaci za xbox360:D
 
Jao bre Grujo gde ti citas te vesti :) Ako LBP bude uspesan na duze staze bice nastavka sto posto, mada ja ga ne zelim barem naredne 3 godine, zelim da nastavljaju da unapredjuju ovaj deo dodavanjem nekih novih elemenata (da vrate led koji su izbacili) i tako to... A skoro su potpisali ugovor sa SONY-jem za 3 ekskluzivne igre...

Sto se tice ovih "nestalih" posiljki, nijedan od ovih sajtova nije kriv, ovo je prokleta lutrija da li ce ga neki carinik odneti kuci jer mu simpaticno izgledao paket ili ce ga postar negde zagubiti! :wall:
 
Ja se nadam da ovaj LBP naprave potpuno igrivim a da se ostave nastavaka za neko sretnije vreme.
 
Ja se nadam da ovaj LBP naprave potpuno igrivim a da se ostave nastavaka za neko sretnije vreme.

Ne boj se bre, cuo sam se s njima, cekaju da Cvejicu i meni stigne primerak pa onda izbacuju patch :D
 
Jao bre Grujo gde ti citas te vesti :) Ako LBP bude uspesan na duze staze bice nastavka sto posto, mada ja ga ne zelim barem naredne 3 godine, zelim da nastavljaju da unapredjuju ovaj deo dodavanjem nekih novih elemenata (da vrate led koji su izbacili) i tako to... A skoro su potpisali ugovor sa SONY-jem za 3 ekskluzivne igre...

Sto se tice ovih "nestalih" posiljki, nijedan od ovih sajtova nije kriv, ovo je prokleta lutrija da li ce ga neki carinik odneti kuci jer mu simpaticno izgledao paket ili ce ga postar negde zagubiti! :wall:

Necitam nigde vesti malo vas lozim:D
A uostalom cemu poenta nastavka?Kad je igrica tako uradjena da nemora da nekzem da nemoze da npreduje neto preterano.
3 exluzive zvuci lepo:) ali mislim da ce ps3 tek u 2009 da oduva xbox360;):banana:
Jer te godine izlazi jedan jedini GOD OF WAR3:Klanjanje:Klanjanje:Klanjanje:Klanjanje
 
Da ne idemo u off topic, ali osim trejlera ne videh ništa o GOW3. Da izlazi iduće godine bar bi nešto "procurelo" u javnost...
 
Nazad
Vrh Dno