Šta je novo?

Da li kupujete igre online iz drugih drzava i na kojim sajtovima ?

imam jedno pitanje na caletovoj slovenackoj kartici mi trazi neki SecureCode,da li neko zna sta mu to dodje?Otprilike sam video na sajtu da se to dobija uz karticu sa pinom medjutim cale nista nije dobio

Pa moras da imas onaj "validation code" (trocifren broj) obicno se ta 3 broja nalaze ispod glavnih, ili sa druge strane kartice...
 
nije to nego nesto osmocifreno,a u koverti su mu dali samo pin cetvorocifreni :S
 
Pa pazi ne mozes sa svakom karticom da kupujes on-line (verovatno sa tvojom ne moze)... Postoje kartice koje su samo za post terminale i ne mogu se koristiti za net kupovinu...
 
ova radi na paypalu vec par meseci al me buni taj SecureCode,sad sam gledao nesto na netu oko tome izgleda da se za to posebno podnese prijava u banci pa oni posalju kao pin kod za online
 
Uspeo sam da narucim...
Nego koliko dugo je normalno da stoji ono "PROCESSING" u nalogu za stvari koje sam narucio...?
 
Normalno je. Poshto je to sve komp uradio, oni ce da pregledaju tvoju porudzbinu i ako je sve u redu, poslace ti paket i napisati "shipped" ili neshto slichno. Processing znachi da je u toku obrada tvoje porudzbine.
 
Da li mogu da registrujem karticu od keve ako je account na shopto na mom imenu, da li to uopste ima veze ili je samo bitno ono name on card (nadam se da ste skontali sta pitam)? Da li neko moze da mi pojasni kako da regujem karticu posto sam ja mlad i glup, a majka se bas ne razume u to (sta ti je ta kutija sine, jel to sony? da mama. ili pa evo dala sam ti karticu sta sad oces? imas tu neki broj pa registruj. lol) Da li vredi da zovem banku za pomoc oko toga ili?
 
Nebitno na cije je account ime. Kad dodjes na checkout upises broj kartice upises card holder (ime na kartici, tj na koga se vodi) i ako je visa i master treba ti security kod koji se nalazi na poledjini kartice (trocifren je)
 
Aha, a da li taj broj moze biti cetvorocifren jer ja samo imam takve na kartici na poledjini nema nista sem potpisa i pise ono da je kartica u vlasnistvu banke inace kartica je visa electron od komercijalne banke? I sta je issue number? :)
 
ne mozes sa visa electron,tj barem ne moze sa starim.Ja sam skoro dobio electron nov u intesi i imam taj broj na poledjini jer tek od skora sa visom electron moze da se placa na netu
 
Intesina VISA electron ima ceo broj sa prednje i poslenje 4 cifre + CVV (3 cifre) na poleđini. Intesina VISA electron je radila na netu i pre par godina. Na nekim sajtovima prođe bez problema, kod nekih neće. Npr, pretplata za WoW, Amazaon.co.uk, sendit.com su radili. Sada shopto neće, i sendit nešto zeza. Lutrija je sa electron karticama.
 
stigao mi je danas LBP sa napisanim "oslobodjeno od carine" dali su mi i majicu i taj guide al zato majica "M" :(
 
Bezi bre, ti nisi "M", meni, meni :D
 
kasno licitirate :) otisla majica vec devojci :D al dacu vam ovaj guide.
 
Jel to sa ShopTo stigao LBP :)

Ja se i dalje nerviram, meni nije stigao NBA 2k9 koji sam naručio pre 2 i po nedelje :(, a kamoli LBP za koji na T&T Royal Mail-a stoji da nije ni iz UK još poslat :(

T&T usluga naše pošte ne radi već danima (zatvorena baza ili neće ni da otvori stranicu).
 
Mene bi bilo sramota da kazem da sam M :d
 
Stigao mi je malopre LBP nakon 6 dana :)

NBA 2k9 se "izgubio" negde :(
 
Ja jos uvek ****no ne mogu da registrujem karticu na shopto, nasao i taj cvv ima na poledjini sestrine kartice sve lepo napisem, i naravno svaki put: Your card has been refused. :( Ali ne predajem se, pokusavacu dok ne uspe nekako! :D
 
Upravo su me obavestili da je WoTLK dispatched. Javljam kad stigne.
 
Upravo mi stigao paket s modchip.it (transformator za xbox360) Paket tezine oko par kg slatko upakovan stigao je na kucnu adresu bez ikakvog placanje dodatnih troskova. Meni nikad nisu naplatili carinu i pdv bilo kakav paket da je u pitanju. Samo sam jednom platio carinu i porez tj morao sam da idem u poshtu po paket, al je paket bio tezak preko 20kg i velicina kutije 1.5m-2 :) Kompletan izduvni sistem za motor :)
 
Upravo mi stigao paket s modchip.it (transformator za xbox360) Paket tezine oko par kg slatko upakovan stigao je na kucnu adresu bez ikakvog placanje dodatnih troskova. Meni nikad nisu naplatili carinu i pdv bilo kakav paket da je u pitanju. Samo sam jednom platio carinu i porez tj morao sam da idem u poshtu po paket, al je paket bio tezak preko 20kg i velicina kutije 1.5m-2 :) Kompletan izduvni sistem za motor :)

To je bas sitno, kako li su primetili a modchip nisu :d
 
To je bas sitno, kako li su primetili a modchip nisu :d
Ne razumijem? Ocu da kazem da kakav god paket bio nikad mi nisu nista naplacivali. E sad za ovaj paket od 20kg sam naravno i ocekivao porez i carinu :)
 
Ma ti nisi u Srbiji, to potpuno drugachije ovde funkcionishe, meni su pre neki dan na neko plastichno *ovno naplatili 30e carinu, a vrednost je 5e, em nema shanse da toliko ispadne, em se roba ispod 20e ne carini, ali aj ti sad njih najuri :)
 
ma 'ebe lud zbunjenog.Npr meni se svidelo u Sloveniji ako je paket izvan Evrope lepo im posaljes mailom racun i nema problema koliko pise on ti naplati i ocarini.
 
Nazad
Vrh Dno