Šta je novo?

Da li kupujete igre online iz drugih drzava i na kojim sajtovima ?

^ Vidim ne pratiš novosti, driver ima xbox360 :)
 
Carine, ja uzeo 1000 i nesto din carine... na kameru i ona cuda sto se stavljaju na L2 R2 dugmice na Sixaxis-u.
Kamera iskreno bezveze, nisam je ni koristio, sem da stavim sliku na Burnout, i jednom za chat. Ali ono za dugmice, zaboravih kako se zove je odlicno !
 
Evo stigao mi je izvod kreditne kartice za ovaj mesec. Igra sa Shopto me je kostala tacno 3.602 din, a kod nas je 6.000 din. Pa sad gde se vishe isplati :smoke:

+ Postar ti donese kuci i + sam dobio na Shopto neki vaucher od 3 funte, tako da na sledecu igru koju budem narucivao imacu popust...

Stize u roku 7-10 dana
 
Koja je igra u pitanju i da li ti je vec stigla? Jesu ti racunali cenu posiljke (~5 eura)?
 
Hoce li neko prokleto potvrditi da li radi na kraju Visa Internet iz banka Intese na Shopto.net? :)
Mislim da mi je pavle93 rekao da radi, ali sam brisao inbox pa sam zaboravio.. Trenutno cekam na karticu, za LBP imam drugu varijantu, ali bih porucivao Mirror's Edge i/ili Dead Space..
 
Hoce li neko prokleto potvrditi da li radi na kraju Visa Internet iz banka Intese na Shopto.net? :)
Mislim da mi je pavle93 rekao da radi, ali sam brisao inbox pa sam zaboravio.. Trenutno cekam na karticu, za LBP imam drugu varijantu, ali bih porucivao Mirror's Edge i/ili Dead Space..

Ja mogu da potvrdim samo za Intesine Visa Electron i standardni MasterCard.

I uopste mi nije jasno zasto ljudi koriste tu tzv Internet Visa karticu, kad su sa njom problemi moguci i cesti. Zar nije jednostavnije otvoriti obican devizni racun, a onda na osnovu njega uzeti Visa Electron sa kojom se moze kupovati i po prodavnicama i na Internetu i uzimati kes sa bankomata...
 
Ma ako radi Electron, radice sve moguce kartice. To uopshte vishe nije problem kao shto je nekada bio. To shto se neke zovu internet je zato shto su prilagodjene za korishcenje na internetu, zbog sigurnosti, lako se mogu zakljuchati, vishe obracaju paznju na te racune, itd.

Shto se tiche same sigurnosti, bitno je samo da strana na kojoj upisujete podatke sa kartice bude SSL (url ce u browseru promeniti boju), i to je sve.
 
Poslednja izmena:
We are currently updating our system,
please try again in a few minutes.

Da li ovo i vama ispise kada probate da se ulogujete na shopto.net, ovo se desava vec treci dan... :(
 
Ulogovao sam se malopre na ShopTo bez problema, kao i juče...

Koliko vidim iskustva korisnika sa foruma, vreme isporuke sa ShopTo je maksimalno 7-8 dana. Da li ima nekoga ko je čekao duže?

24.10. mi je poslata poruka "Dispatched" sa ShopTo, igra još uvek nije stigla :( Juče sam ukucao onaj kôd za praćenje na Track&Trace Royal Mail-a. Tamo kaže da je paket poslat iz njihovog centra 01.11.??? Da li je neko ima slično iskustvo?
 
Ulogovao sam se malopre na ShopTo bez problema, kao i juče...

Koliko vidim iskustva korisnika sa foruma, vreme isporuke sa ShopTo je maksimalno 7-8 dana. Da li ima nekoga ko je čekao duže?

24.10. mi je poslata poruka "Dispatched" sa ShopTo, igra još uvek nije stigla :( Juče sam ukucao onaj kôd za praćenje na Track&Trace Royal Mail-a. Tamo kaže da je paket poslat iz njihovog centra 01.11.??? Da li je neko ima slično iskustvo?

Ukucaj taj kod ovde www.trackandtrace.ptt.yu...
Tu ces videti da li je stigao kod nas. Ako jeste ostaje ti da cekas postara :banana:
 
dobro izadje 4500 a ako evro i dalje bude rastao kao sto su najavili i preko 90 nece vise biti vajde od kupovine igara preko shopto jer ce skoro izaci na isto.
 
A shta mislish, da nashi prodavci kupuju igre iz EI Nisha :) Pa i kod nas ce skochiti igre ako dinar nastavi da pada.
 
ma nece,vidis da kazu da drzimo pare u dinarima da je sigurniji dinar :D
 
Upravo sam pre-orderovo WOTLK. Da vidimo kada i dal' će stići :)
 
Taj shopto treba zapaliti. Skinuli pare sa kartice, napisali refused, probali opet (nije bilo) pa failed, pa probali opet i naravno failed i onda obrisali preorder. A pare?

iscimao sam banku da mi vrati pare, naručio na sendit.com, jeftinija poštarina... 49€ ukupno..
 
Nazad
Vrh Dno