Šta je novo?

Da li kupujete igre online iz drugih drzava i na kojim sajtovima ?

Pitam zato shto si kontraverzna lichnost (upadljivo suv i debeo :d) :) Sa jedne strane vozish Gran Turismo, a ovamo si veliki ljubitelj NFSa :)

Pa ništa čudno, NFS i Gran Turismo ne treba posmatrati kao isti žanr, niti kao konkurenciju jedna drugoj. Svojevremeno sam podjednako uživao u Serios Sam-u i u Opertion Flashpoint-u :)
 
Poslednja izmena:
E stigao mi je danas PES, znaci za 6 dana ( i nisam platio postarinu ) . Odo da igram :banana: :banana:
 
pa prodje ona meni, nalazi se u nalogu (jos odavno) i sad kad sam kliknuo checkout napusi me.. kao banka ne da..

mozda je problem sto sam pokusao nepunih pola sata nakon uplate u banci (ali opet, pogledao sam na racunu, pare su legle..)

Ne radi ni meni Intezina Visa Internet na shopto siteu. :(
 
Kako ne radi, a ja cekam da mi urade bas intezinu karticu, ali izgleda dzabe... Pa jer ima nekome da radi bas ta kartica?
 
Poslednja izmena:
Stigao PES 2009!!! :) :) :)

Poslat je u utorak i stigao je danas. Znaci nekih 7-8 dana sto je sasvim ok...

Takodje ovo preko shopto se mnogo vise isplati nego kupovina kod nas..
Kada mi dodje izvod za kreditnu karticu na kraju meseca reci cu vam tacno koliko je ispalo, ali je daleko jeftinije nego ovde gde je cena 6.000 din
 
I koja je dobitna kombinacija za shopto.net?
Koje kartice provereno rade i da li je neko uspeo sa intesinom visa internet da kupi išta sa dotičnog sajta?
 
paj ovako jednu foru. imam internert visu vojvodjanske banke. i na shopto.net nije hteo da mi je prihvati(dok na play-asia-ji jeste), sve do momenta kada broj na kartici nisam napisao sa sve razmacima.. znachi xxxx xxxxx xxxxx xxxx . jako glupa stvar, ali reshila je problem. ja nisam verovao. dok sam ga upisivao kao xxxxxxxxxxxxx(kao na play asia-ji) odbijao je. naruchio s tom karticom 2 pes-a u chetvrtak, danas stigla. no carina no nothing. 49e po komadu.
 
StefanGTR to ti zavisi od srece jer nekom ocarine nekom ne,ako imas fakturu sigurno ce ti ocariniti.
 
Stigao PES 2009 sa shopto posle tacno 6 dana :)
 
Poštovani korisnici,

sistem Raiffeisen Banke trenutno nije dostupan. Pokušajte kasnije.

Vaša Raiffeisen Banka

Do k.... moga
 
Kakve veze Rajfajzen ima sad sa ovim ? :)
 
nema nikakve, samo izrazavam svoje nezadovoljstvo na ovom forumu :D

Hteo sam da narucim nba2k9 sa shopto i ne mogu da prebacim pare na virtuon karticu jel ne radi online sistem od rf banke :mad:
 
Poslednja izmena:
LOOOL :)

Evo ja sam isto hteo da uplatim neshto, ali mi se prikenjalo pa sam morao kasnije :d
 
I koja je dobitna kombinacija za shopto.net?
Koje kartice provereno rade i da li je neko uspeo sa intesinom visa internet da kupi išta sa dotičnog sajta?

Ja sam kupovao sa kreditnom karticom Vojvodjanske Banke, sve je bilo u redu...

A cuo sam price da fritezine (Intesine :) ) kartice na dosta sajtova nece da prodju :smash:
 
Poslednja izmena:
Jel zna neko mozda sajt gde mogu da se naruce koriscene PS3 igrice a da to nije amazon ili ebay?
 
Vidim da se u temi prica da li kupujemo igrice preko nekih sajtova i gde samo da kazem da samo tako i kupujem igrice ovim nasimm postenim dobavljacima necu ni dinara da dam a kamoli 6000 za jednu igricu koja je na sajtvima jeftinija.
 
Vidim da se u temi prica da li kupujemo igrice preko nekih sajtova i gde samo da kazem da samo tako i kupujem igrice ovim nasimm postenim dobavljacima necu ni dinara da dam a kamoli 6000 za jednu igricu koja je na sajtvima jeftinija.

Nba 2k9 sa postarinom me je izasao 38e = 3000 din, znaci nasi su duplo skuplji!!!

Game-s i ostali lopovi su ga bas preterali.
 
Poslednja izmena:
Baš danas naručih NBA 2k9 sa ShopTo :)

38 € sa poštarinom
 
Ja sam NBA 2k9 platio 100 dinara :d
 
Nazad
Vrh Dno