Šta je novo?

Da li kupujete igre online iz drugih drzava i na kojim sajtovima ?

Narucih Pes 2009 sa shopto.com i status se posle pola sata promijenio u DISPATCHED :) Znaci da ocekujem igru u narednih 2 dana?
 
Poslednja izmena:
Ne ocekuj, lepo je driver objasnio sta znaci "dispatched" :d
 
Koliko su vam naplatili igru sa shopto? Meni recimo 42,22 a mom drugaru 47,50! Cak je on narucio jedno 4 nedelje pre mene! A pri tom, njemu je to druga porudzbina sa tog sajta, a meni prva. Da li je moguce da su njemu naplatili postarinu a meni ne? Ili cu je ja platiti kad stigne igra?
 
verovatno je pala cena igrice,a ne moguce je da ti nisu naplatili postarinu jer to radi skripta :) pogledaj u orderima treba da pise sta ti je sve naplaceno.

BitrAE sve zavisi nekom stigne za 2 nekom za 5...
 
Koliko su vam naplatili igru sa shopto? Meni recimo 42,22 a mom drugaru 47,50! Cak je on narucio jedno 4 nedelje pre mene! A pri tom, njemu je to druga porudzbina sa tog sajta, a meni prva. Da li je moguce da su njemu naplatili postarinu a meni ne? Ili cu je ja platiti kad stigne igra?

Jel PES? Onda te nesto us*alo :) Tvom drugaru su naplatili onako kako sam ja racunao da ce da ispadne.. to je ta cena... LBP ce biti oko 50, 51 euro..
 
Mozda su te castili ako ne stigne za pet dana posalji im mail.
 
Proslo je 3 dana od narudzbe sa shopto i paket je vec u Srbiji, sto znaci da je pitanje dana kada cu primiti paket :)
 
Poslednja izmena:
Meni su 3. oktobra poslali iz HK-a, Play-asia.com webiste.
Jos nije stiglo...
 
Ja sam na DualShock 3 naručen sa Web lokacije Play-asia čekao 17 dana, tako da nema razloga za brigu :)
 
Nije jos. Pise na sajtu royal mail-a da je poslat u Srbiju, ili je stigao, tako nesto nemam pojma. Nadam se da ce sutra doci. A tebi?

Nije jos...pitam jer vidim gore da je neko rekao da su mu poslali u utorak i da mu je vec stigla u petak...

Nije vazno kad, samo da stigne...

Pitanje za one koje su uspesno narucivali...da li vam stigne direktno na ruke ili mora da se ide do poste da se podigne paket?
 
Dodje postar kuci i da ti na ruke,ako si narucio jednu igru onda nece biti problema,a ako si vise ne garantujem ti,onda ces morati da ides do poste i da platis carinu.
 
Doneo mi postar, danas ujutru, DMC4, nakon tacno 17 dana cekanja.
 
MOze liu neko da mikaze posto planiram da uradim preorder sa shopto sajta igre Need For Speed Undercover da li je u pitanju verzija igre za pal region posto jos uvek nisam kupio hdtv TV a na sajtu pise da je u pitanju REgion :UK version?

Evo i direkt linka:
Kod:
http://www.shopto.net/page.php?page=dettagli&codart=PS3NE02&n=Need%20For%20Speed%3A%20Undercover&p=PS3


Unapred hvala.
 
A shto bi poruchivao Undercover ? :)
 
Zato sto imam sve delove NFS-a u originalu za komp i resio sam da ovaj novi deo ne igram na kompu a inace sam veliki ljubitelj.
 
Koliko sam shvatio ovde ukucam onu sifru iz ordera track royal mail?

Kad to upisem izbaci mi datum, mesto i faza--->otprema...To znaci da bi svakog trenutka trebalo da stigne zar ne?

Valjda, ako ne stigne sutra idem u postu da im :smash: postara!
 
Poslednja izmena:
e ovo je odlicno znao sam ranije za nas trackand trace al nisam znao da moze da prikaze stanje iz druge drzave :)
 
Potrebno je da imas par eura na njoj dok oni odradje neku test tranaskciju pa ce ti za par dana biti vidljiva u nalogu.Ja sam tako dodao i nju i visu classic.
 
pa prodje ona meni, nalazi se u nalogu (jos odavno) i sad kad sam kliknuo checkout napusi me.. kao banka ne da..

mozda je problem sto sam pokusao nepunih pola sata nakon uplate u banci (ali opet, pogledao sam na racunu, pare su legle..)
 
Zato sto imam sve delove NFS-a u originalu za komp i resio sam da ovaj novi deo ne igram na kompu a inace sam veliki ljubitelj.

Pitam zato shto si kontraverzna lichnost (upadljivo suv i debeo :d) :) Sa jedne strane vozish Gran Turismo, a ovamo si veliki ljubitelj NFSa :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno