Šta je novo?

Da li kupujete igre online iz drugih drzava i na kojim sajtovima ?

Nemoj da se brinete da ce vam naplatiti carinu ako narucujete po 1 disk, posto salju Royal mailom, preko shopto treba najvise 10 dana da dodje.Uz tu cenu diska dodajte odprilike jos 2 eura za slanje i to je to.
 
Poslednja izmena:
Fall e to je vec lepa vest. A kako to da dodas 2 evra za slanje kada na shopto kada stavis igru u korpu dodaju ti jos nekih 5 evra Shopto.Net International delivery.
 
Aj sad jedan mali offtopic, ali ne bi bas da trujem forum i da pravim nove postove, pitanje je opet vezano za temu. Dakle, interesuje me, kolko bi me izasla konzola, konkretno Xbox 360 ako bi narucio preko ShopTo. Tamo je cena cirka 220 evrica. Dakle, vi koji ste narucivali igre, mislim da bi mogli da mi najbolje kazete, hvala unapred :)
 
To zavisi od gomile faktora, ali uglavnom oko 350e..
 
Ufff, pa to skoro ko i ovde, tnx u svakom slucaju :)
 
Jao sto bi bilo fino da se provali LiteOn za 20-ak dana, pa da na exkurziji kupim Jaspera za 200e... :D
 
Jasper je kodno ime za X360 sa 65nm GPU-om i CPU-om... Ali on dolazi sa LiteOn drive-om koji je unflashable... Kapis sad...? ;)
 
Yap, sad malo jasnije :). Sad je M$ poceo sa egzoticnim imenima svojih konzola, pa makar bila i kodna imena. To su za Xbox bila rezervisana imena za ljude koji su razbijali zastite, tj pravili cipove. Setite se samo, Enigma, Executor, Aladdin...mislim da je bilo jos neko, zato sam i pito, anyway, tnx :)
 
Evo ja sam prvi put narucio igru tj. pre-order- ovao na shopto.net i to pes2009! Sad jos samo da stigne ,)
 
Nedavno sam prvi put narucio igricu preko ovog sajta, u petak su mi skinuli lovu sa kartice, u ponedeljak je postar doneo.

Postarina oko 4 evra, ostali troskovi 0.
 
Pozdrav svima...

Nije me bilo 2-3 meseca na forumu ali evo vratio sam se i ovih dana citam sta ste sve pisali :):)

Evo i ja sam preko Shopto narucio PES 2009. Nadam se da ce uskoro stici, mada vidim da ga nemaju na lageru. Cena je jako povoljna i kad se sve uracuna opet ispadne jeftinije nego kod nas.

Ako neko zna jos neki site sa dobrim cenama za online narucivanje neka napishe

,)
 
To tako treba (valjda) i meni isto pise processing. A uzeli su ti pare? Tj. skinuli sa racuna? U mail-u su meni napisali kako imaju puno narudzbina za fudbal i kad budu imali na lageru, onda ce poslati! I to kao salju danas za sutra!
 
Online niko ne shalje istog trenutka kako ti platish, uvek treba par dana, nekad i cela nedelja.
 
Ja znam samo sa tog sajta drugar je narucio neki game guide, za**** se hteo je igricu :) al uglavnom stiglo mu je bukvalno za dva dana.
 
Jer probao neko Intesinom Visa internet karticom, dakle ne visa electron nego internet karicom...???
 
Ma ne razlikuju se internet od "obichnih" kartica po upotrebljivosti online, vec je to za njih tamo u banci razlika, internet su kao sigurnije, ali to je bull*hit. Sigurno sa tom karticom mozesh da naruchujesh odakle hocesh, samo pazi da to budu poznati sajtovi poshto placash direktno. Ako te neko zavrne, nemash nikakvu garanciju, a net je pun prevarantskih sajtova sa primamljivim cenama...
 
Radi i Visa Internet,bas sam juce okrenuo na TV-u kad su pricali kako je kupovina ne sigurna bla bla i da je sigurnije po njima koristiti "virtualne" kartice kao Visa Internet.Al po meni ako ce neko da ti marne lovu onda to moze i na putu od banke do kuce :)
 
meni je u Srbiju stigla za 4 dana a u Sloveniji za dva dana
 
E bre, ne kapirash zezanje :)
 
Nazad
Vrh Dno