Šta je novo?

Da li kupujete igre online iz drugih drzava i na kojim sajtovima ?

ali mislim da ce ps3 tek u 2009 da oduva xbox360;):banana:
Jer te godine izlazi jedan jedini GOD OF WAR3:Klanjanje:Klanjanje:Klanjanje:Klanjanje

Jesi ti bese onaj lik sto gotivi GOW 3? :D Grujo, nemoj se previse radovati jer postoji mogucnost da ne izadje uopste 2009-e...
 
Lol, Borise što si tako zao, rasplakaćeš nam Gruju :d
 
izlazi 100% osecam vec igricu u svojoj konzoli:)
 
Narucio djojstik za x360 sa shopto-a, i za 9 dana je dosao paket, oslobodjen carine...
 
izlazi 100% osecam vec igricu u svojoj konzoli:)

Znas kako, trebalo im je 2 godine od GOW1 do GOW2, a vec su imali spreman endzin i sve, ovo je potpuno novo sve, moraju sve od nule da rade, jedino ako su poceli na tome da rade uzajamno sa GOW2, ako su krenuli 2007-e, nema sanse 2009-e da izadje, tacnije, ne zelim ga onda 2009-e jer 2 godine je malo vremena rada za ovakvu igru od nule... videcemo, nego nastavimo ovo u GOW temi ;)
 
Znas kako, trebalo im je 2 godine od GOW1 do GOW2, a vec su imali spreman endzin i sve, ovo je potpuno novo sve, moraju sve od nule da rade, jedino ako su poceli na tome da rade uzajamno sa GOW2, ako su krenuli 2007-e, nema sanse 2009-e da izadje, tacnije, ne zelim ga onda 2009-e jer 2 godine je malo vremena rada za ovakvu igru od nule... videcemo, nego nastavimo ovo u GOW temi ;)

Sad si me skenjao al nema veze:) jao samo ga ga urade vec jednom vec 12 put prelazim 2 deo na ps3 mislim imam orginal pa samo to krljam sad vec ce mi riknuti laser:) kolko ga sibam:-devil-:
 
Znas kako, trebalo im je 2 godine od GOW1 do GOW2, a vec su imali spreman endzin i sve, ovo je potpuno novo sve, moraju sve od nule da rade, jedino ako su poceli na tome da rade uzajamno sa GOW2, ako su krenuli 2007-e, nema sanse 2009-e da izadje, tacnije, ne zelim ga onda 2009-e jer 2 godine je malo vremena rada za ovakvu igru od nule... videcemo, nego nastavimo ovo u GOW temi ;)

Ako Insomniac moze za godinu dana da napravi igru kalibra Resistance ili Ratchet and Clank za godinu dana, od nule, bez ikakvog frameworka (pogotovo prvi Resistance), moze i Santa Monica God of War 3 za 2 godine uz pomoc svih ostalih Sonyevih devova i razvijenih alata (EDGE i ostalo sto je Team ICE napravio).
 
i meni isto ja sam sada uradio preorder za drugara za NFS Undercover pa cu videti bas
 
Ako Insomniac moze za godinu dana da napravi igru kalibra Resistance ili Ratchet and Clank za godinu dana, od nule, bez ikakvog frameworka (pogotovo prvi Resistance), moze i Santa Monica God of War 3 za 2 godine uz pomoc svih ostalih Sonyevih devova i razvijenih alata (EDGE i ostalo sto je Team ICE napravio).

Budimo realni, Resistance, R&C i ostali su totalno druga liga spram GT5, MGS4, KZ2 i GOW3. :)
 
Jesu, ali sa obzirom koliko su vremena imali na raspolaganju i sa obzirom da su imali ocajne dev alate, igre su ispale odlicne.
Posebno Ratchet, koji i dalje vazi za najbolju platforming igru na next gen konzolama.
Mada, Insomniac ima tim od 180 ljudi, ne znam koliko Santa Monica ima clanova.
 
a kakav ti je gow? :D

Nekazem ja sad da je lbp los zbog sitnih bagova koji ce se vremenom ispraviti samo malo je razocarao pola sveta zbog tog.
Pa sta znam zavisi koji gow?
Meni recimo 1 deo ima najbolje mozgalice 2 je najduzi sto se tice vremena prelaska igrice a za psp verzija mi je malo nezgodna za igranje nisam naviko na psp da igram:) ali sam ga i tamo presao par puta po meni su svi dobri ali je prvi onako najorginalniji zanemarimo grafiku govorim o prici i o tome kad je bio bummmm znaci kad je izasao bio je naj his igrica godine u tom zanru da se razumemo:D
 
Jel moze jedna molba... da svi napisete koje kartice koristite za porucivanje, sa kojom karticom je sve proslo bez problema, sa kojom je bilo problema, koji sajtovi su bili u pitanju, kome su trazili ono skeniranje dokumenata za Play-asia, kome nisu, itd...
 
shopto.com Visa Clasic (Banca Intesa) Visa Activa(Banka Celje)
 
Shopto & PlayAsia: Visa Electron (Intesa) - radi bez problema
 
Jbt, na kraju ispade da niko u stvari nema Intesa Internet, ne znam odkud meni u glavi da ta kartica radi bez problema svuda, sa Bencha sam to izvukao sigurno, inace ne bi bio uporan da bas nju izvadim.. :S:
Nista, moracu sam da je testiram, samo ne znam sta bih porucio, LBP je porucen preko Cvejica, ne znam sta bi igrao jer jedva stizem i KZ2 da igram, Dark Knight sa engleskog Amazona cu za pocetak..
 
Ja imam VISA Internet, VISA Electron, MasterCard i American Express. Sve kartice su korišćene online. Najmanje problema sa MasterCardom. Amex sumnjivo odbijena na sendit.com (gde je MasterCard prošla), WoW pretplata plaćana sa svim karticama bez problema, na Amazonu prolazile MasterCard, Amex, i VISA electron. MasterCard takođe prošao na playasia. VISA electron odbijena na shopto. VISA internet odbijena na eve-online.

Sve kartice su Intesine.
 
Postoji li jos neki site sem play-asia koji se bavi ne samo prodajom igara nego i raznom opremom za konzole? Ima modchip.it s kojeg mi je udredno stigao jedan paket al ovaj item sto meni treba nemaju na lageru.
 
Poslednja izmena:
Ja sam samo pazario sa playasia i koristio visa net karticu (Vojvodjanska Banka) i sve proslo bez ikakvih problema.
 
Kancelovali su mi narudzbu, trazili da im posaljem prednju i zadnju stranu kartice, i vozacku dozvolu na ime onog na cije je i kartica. I slikam sve to posaljem medjutim usledio je cancel order. Poslao sam im sta je problem da vidim o cemu se radi nikad mi se slicno nije desavalo.
 
Kancelovali su mi narudzbu, trazili da im posaljem prednju i zadnju stranu kartice, i vozacku dozvolu na ime onog na cije je i kartica. I slikam sve to posaljem medjutim usledio je cancel order. Poslao sam im sta je problem da vidim o cemu se radi nikad mi se slicno nije desavalo.

Ej pa i meni su to trazili ja poslao potvrdu za psp jer vozacku nemam a ni pasos a licnu sam jedva sastavio :d
Kad im to posaljes neces imati problema 100% ;)
 
Nazad
Vrh Dno