Šta je novo?

Da li kupujete igre online iz drugih drzava i na kojim sajtovima ?

Da li mozda ima neko slucaj da mu nije stigao paket koji je porucen sa Base-a? Porucio sam dve igrice za crni petak i jos mi nista nije stiglo, a proslo je vise od tri nedelje. :trust: Prosli paket mi je stigao relativno brzo posle 10ak dana...

Mislim da treba da prođe 21 radni dan da bi mogao da im se žališ da ti nije stigao paket.
 
Sasvim normalno za ovaj period godine.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Stigle igrice najzad. Jes da je trebalo vremena. Al dobro je da su stigle. Inace preporuka za Injustice 2 i Wipeout.
Hvala svima u svakom slucaju na pomoci.
 
I meni su kasnile igrice isto sa base, fora je sto su one koje su poslate iz Engleske stigle kao i inace u roku od 2 nedelje, a ove koje su slate iz Svajcarske su kasnile, ali jos jedna stvar te igrice koje su slate iz Svajcarske, za njih mi nisu skinuli sredstva sa racuna :)
 
Pozz, moze li neko da doda jos neki ok sajt sa koga se mogu naruciti igrice za ps4 ?

Listao sam ovu temu i naisao sam na ove sajtove:

Base.com
Zavvi.com
G2a.com
Shopto.net

P.s. totalni sam pocetnik za sve ovo oko igrica. Pokusao sam da googlam i nadjem sam ali mi samo iskacu prokleti sajtovi iz indije sa kojih je nemoguce naruciti [emoji16]

Hvala unaprijed.
 
Ja sam za ps4 i xboxone naručivao sa shopto i uvek je sve stizalo u roku od 4 do 10 dana i nikada ni jedan problem.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Mislio sam da narucim sa Base.com neku igricu, ako je neko ljubazan da mi kaze koliko je shipping ?
 
£1.69

Sent from Honor 9
 
Ako je neko ljubazan od vas dobrih ljudi , da mi da savjet i da mi objasni sledece [emoji4]

Ukratko, slucajem nekih okolnosti doslo je do toga da imam ps4 igraonicu sa 10 konzola, a da pritom nikad do sada nisam imao sony, niti ga nesto mnogo igrao ( pc 4 life [emoji16] )
Tako da ..ne znam kako sve funkcionise..

Zelio bi da kupim nba2k18, dva cd-a, jedan za igraonicu i jedan za konzolu koju izdam. Ali sam nedje procitao digitalna verzija je jeftinija, i moze da se dijeli na jos jednu konzolu ili dvije?
Ako neko moze da mi objasni kako to ide sa digitalnim oblicima ?
Sta je tu prednost a sta mana ?
 
Preko foruma saznah za postojanje sajtova tipa base.
Narucih sa postarinom ni no kuni 2 za nekih 22 evra. Nek mi koknu carinu i 1000 dinara pa se isplati s obzirom da igra kod nas kosta 9k. Stvarno nema smisla.
 
Dje je najbolje i najpovoljnije trenutno kupiti nba i fifa 19?
 
Najpovoljnije ti je da kupis serovanu igru. Na forumima koji se bave time.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako se na Base-u naruci igra i sutradan druga, dal salju posebno ili u jednom paketu?
Pitam zbog prelazenje limita za carinu ako je vise igara odjedanput
 
Vrv posebne pakete. Ja na primer (nije vezano za temu) na sportsdirect narucim vise paketa do 50e vrednosti...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sad sam skontao da sam postavio glupo pitanje, ako narucis igru oni sutra dan salju, ako porucis novu igru nakon sto su ti predhodnu poslali nema sanse da je uglave u paket koji je vec otisao :D
znaci da sam sebi odgovorim: u dva paketa...
 
Carina je svakako samo 10%, ne pravi ti to značajnu razliku. A pdv od 20% mogu da ti naplate na svaku cifru.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Ovo je najjeftinije sto se moze naci ?
a1a73816cd521874df14c440af31bc3d.jpg
 
ja sam u sredu uzeo PES za 30e u predprodaji, sad je cena skocila...
Za ostale ceekam Black Friday u nadi da ce biti dosta jeftinije :)
 
Moze li vama pes2018 da se update sa zadnjim transferima igraca?
 
@ak47 bilo na base-u
meni jos nije stigao PES preorder a poslat pre 10+ dana, sve se mislim da carinikov sin uveliko igra ....
 
Kada ce neki popusti da se trguje fifa,pes,nba19 ? [emoji16]
 
Tek za black friday... zadnja nedelja novembra.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima li dje da se kupi Fifa 19 cd povoljno ? Neka akcija nesto
 
Za koju platformu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno