Šta je novo?

Google Chrome

Zar vama nije bitna cinjenica da sve sto posaljete na net u sustini google moze da iskoristi za bilo sta.. meni je to jako bitno i zato planiram da prestanem sa googlovanjem... ne zelim da neko udje u google i zatrazi informacije o meni jer zna koji sam stvari trazio u search-u ili koji mi je mail stigo ili bilo sta... znaci bas su me razocarali
 
Pa zar nisu izmenili taj deo u uslovima koristenja? O cemu pricate sada?
 
Nisam znao, znaci sad su vratili privatnost? Vidis to ne zelim da neko i pomisli da koristi moje url-ove, da ima bazu mojih sifri, kreditnih kartica a da posle kaze e izvinite ipak smo se predomislili pa necemo... Ja vise nemam poverenja u google... toliko
 
Poslednja izmena:
E sad ga pretera ako ti kucas svoje sifre i kreditne kartice na googlu onda .....
A otalo sto kucamo na googlu nek skuplja prodaje daje snima ne zanima me .Ja time nista ne gubim a dal neko dobije zanima me NE
 
ne, nije izgleda bila fora sta kucas na googlu nego sta google chrome prenese... tj ako popunis neki formular i to se salje googlu
 
naravno.. veliki google nije stigo da procita licencu za svoj software.... jednostavno necu da rizikujem da moje stvari i podaci greskom dospeju nekom trecem.. cuo sam da je par nemackih firmi zabranilo radnicima da ga instaliraju tako da... nemam pojma... ljudi su paljevine i chim vide google odmah wow.. ali nije...
google je veliki brat...

p.s.
kakva li je licenca za google desktop...
 
Poslednja izmena:
Zar vama nije bitna cinjenica da sve sto posaljete na net u sustini google moze da iskoristi za bilo sta.. meni je to jako bitno i zato planiram da prestanem sa googlovanjem... ne zelim da neko udje u google i zatrazi informacije o meni jer zna koji sam stvari trazio u search-u ili koji mi je mail stigo ili bilo sta... znaci bas su me razocarali

Je l' ti zaista veruješ u to što si napisao? Da od toga šta piše u EULA-i zavisi da li će CIA recimo moći da pristupi tvojim informacijama? Nemo' da si naivan :)
 
Neka pristupi CIA al oni ne zaradjuju od toga.. necu da pristupa google
 
Ljudi nemojte se paliti previse na privatnost na web-u. Ako Google zeli da sazna sve o vama, za to mu ne treba jedan pisljivi Chrome. :)
A i ne kapiram bas koliko se ljudi zale na privatnost u vezi sa Google-om, a usput furaju Facebook profil na kom pise sve o njima od broja obuce pa na dalje. :)
 
Poslednja izmena:
Facebook može biti strogo kontrolisan. Što se ne može reći za internet pretraživače.
 
Poslednja izmena:
pa pa paranoja... doviđenja lepa moja... iliti pa naravno da sam paranoičan kad svi žele da me ubiju :d

Vi ste već ugroženi stalno i skoro sve od vaših podataka može biti pročitano počev od vašeg šefa/devojke/dečka koji je instalirao keylogger na računar, Admina vaše mreže, Internet provajdera, hakera koji su nakačili zilion raznih snifera na vaš ISP (-khmveratkhm-), CIE, BIE, Microsofta, Apple-a i do Googla.

Ako hoćete da budete sigurni, napišite vaš OS i Browser i smislite nov i sigurniji Internet.
 
nije pitanje da li ste paranoicni, vec da li ste DOVOLJNO paranoicni ! :d
 
Ovde imas pravo google je trenutno u krizi nemaju para pa moraju da zaradjuju na tebi meni i peri pericu ....
Ima tu logike ...
Pitanje za sve Googleobranitelje... Da je Microsoft kojim slučajem napravio ovakav gaf, i u EULA za Word napisao da ima pravo da koristi bilo šta što otkucate u njemu, da li biste branili i njega?
 
Da ali stu stekli "nasom voljom "a ne kradjom i zloupotrebom podataka i kradjom kroasana ...
 
Poslednja izmena:
Meni je google postao bas grozan.. google documents (cuvajte svoje poverljive dokumente kod nas) pa google pictures, za mail necu ni da pricam... ili google desktop.. instalirajte program za slanje vasih poverljivih fajlova googlu..
 
Meni je google postao bas grozan.. google documents (cuvajte svoje poverljive dokumente kod nas) pa google pictures, za mail necu ni da pricam... ili google desktop.. instalirajte program za slanje vasih poverljivih fajlova googlu..

Smorio si?
 
Pazi 5 puta sam prochitao tu njegovu izjavu i apsolutno nishta korisno mi ne pada na pamet vecj zaista da ga pitam - chemu hejt u 90% poruka koje je napisao ? Onda kad je dobio "packu" imao je zaista par konkretnih postova koji mogu i da pomognu a ovako i dalje nastavlja da "truje".

Okej genuine bash mene a kapiram i veliku vecjinu ljudi boli uvo shto je tebi google dosadan. Daj reci neshto pro ili kontra za chrome a ne ostale paranoje i pljuvanje bez da se vidi kraj.

Meni chrome evo i dan danas za moje potrebe, sjajno radi i ne zakucava mi i otvara mi svaki youtube i shto se mene tiche - nuff said, ochekujem samo progres u buducjnosti.
 
Poslednja izmena:
postoji i yahoo mail i yahoo search.. i zilion drugih. niko nikog ne tera da koristi google stuff jel. genuine mani se corava posla ajde do novog sada idemo na pivo da iskuliramo :d
 
E ajde, ja sam skroz za to pivo... moze i ovde u Beogradu.. :)

Ma izvinjavam se za napljuvavanje googleta ali jednostavno mislim da se ljudi previse loze na bilo sta sto je google... sad je odjednom njihov browser koji sa probao vrh vrhova najvrsheg vrha na planeti... mislim browser ko browser... firefox, opera ili safari su 5x bolji i funkcionalniji... Eto ja sam na firefox-u trnutno i skroz vrsi poso posto cekam da ovu internet explorer 8-cu zavrse posto beta 2 ne valja ich... u svakom slucaju barem ne razmisljam o propustima, licencama i sl glupostima...
 
eto..recimo ti chak i razmishljash o IE8 dok vecjini ljudi proporcionalno istoj koja se lozhi na google, ne bi u zhivotu palo na pamet da instaliraju taj crap. naravno uradicje to zbog posla ako se bave web dizajnom chisto da vide da li sve mozhe da se lepo uklopi u stranicu shto se tiche standarda, ali da ga udome kao svoj primarni browser - no way. uostalom ako ankete ishta pokazuju mozhemo i ovde da sprovedemo istu, vecj se znaju rezultati.

i shta sad ?! .. nisi realan, rekao sam don't belive the hype shto ne znachi da treba da se hejtuje...
 
Ne, ja mrzim chrome iz prostog razloga a odnosi se na licencu... sta god promenjeno, ponisteno ili sl.. chrome za poverljive informacije nikad ne bi koristio.. vise verujem ie nego chrome-u sigurno
 
pa ti onda jedino da se vidish uzhivo sa osobom a ni to nije sigurno kada su poverljive informacije u pitanju, od telefona pa shto kazhe roboto do net-a - nishta nije poverljivo.

u opasnoj si paranoji ! shto bi Bjesovi rekli " Nishta nije skriveno shto se necje otrkiti..."

opusti se
 
Tako su se i ona 4 kineza opustila pa su ovi iz yahoo-a lepo poslali vladi mail-ove i dovidjenja , kursum u glavu... eto toliko o opustanju..
 
Nazad
Vrh Dno