Šta je novo?

Google Chrome

Ako imas nesto sto ti odgovara zavrsi sa hromom svakako. Google = Skynet
 
Nisam bas najbolje razumeo...Kad se ulogujes, nece da ti sinhronizuje nista?Probaj u podesavanja,pa u napredna podesavanja sinhronizacije, pa tu vidi jel ti podeseno da se sve sinhronizuje.Ako nece uzmi sa tog racunara gde imas bookmarks, pa ih export u html, pa posle mozes da ih ubacis...
I meni se google smucio.Prvo sto nece da pravi aplikacije za windows phone.Drugo sto ovaj chrome zauzima za oko 200mb ram vise u odnosu na IE11, i sve je zahtevniji, nisu normalni...Cekam Spartan;)
 
Nadam se da ce Spartan da opravda svoje ime ;) momentalno delete Opere i Chroma cim Spartan dodje.
Taj Chrome zdere vise rama od celog XP-a, sta je to OS ili Browser? Mozda i jedno i drugo..
 
Poslednja izmena:
Рачунар који сам користио на послу није имао никакав налог повезан, као кад се скине нова инсталација. Такав Хром сам на послу користио 2.5 године, и ту се накупило букмаркова подоста.
Данас сам се улоговао са својим Гугл налогом, и он ми је убио СВЕ што је постојало до тада. Синхронизовао ми је лични налог на пословни рачунар, и тиме обрисао све што сам имао. Када сам се излоговао, наравно да су моји лични букмаркови нестали, али су нестали и они који су ту били раније.
 
system restore?
 
Mislim da si te bookmarks-ove, ako taj racunar nije bio povezan na neki google nalog pre toga, zauvek izgubio.Gledao sam na internetu, jos neki ljudi imali takav slucaj...Sta da radis...
 
ako imas win 7 ili 8 pojuri system restore explorer ili tako nesto. Free je programce i daje ti da vrsljas po restore pointima
 
Користим MacOS, Mavericks. Покушао сам помоћу пар програма за враћање података, али нисам успео... Пронашао сам чак и фолдер који је постојао али не и корисне фајлове.
 
Zbog cega mi ovi gameplay klipovi koce,slika ide pa stane,pa se nastavi posle par sekundi i tako u krug.
Kad izaberem ovu opciju sa slike ti problemi se pojavljuju.
 

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    16.9 KB · Pregleda: 109
Da li je još neko dobio ovo pitanje u gornjem desnom uglu?

cgm.jpg
 
Dobili su svi sa najnovijim apdejtom.
 
Zbog cega mi ovi gameplay klipovi koce,slika ide pa stane,pa se nastavi posle par sekundi i tako u krug.
Kad izaberem ovu opciju sa slike ti problemi se pojavljuju.
Pa jednostavno,tvoja brzina interneta je nedovoljna za taj kvalitet slike.Minimum potreban za taj kvalitet je 10mb.A mozda i imas tu brzinu ali ti je veza losa pa prekida.
 
Pogledaj da li ti nije utisan zvuk u samom flash plejeru?Ako je to u redu, pokusaj da azuriras chrome, obrisi kes, ili ga eventualno reinstaliraj...



Probaj ovo:
http://superuser.com/questions/709558/chrome-says-updates-are-disabled-by-administrator
Ako nece, probaj ovo(pazi ovo ti je za disable, treba u zadnjem koraku da namestis na enable):
http://www.bleepingcomputer.com/tutorials/disable-chrome-automatic-updates/

extra, hvala puno!!!!!!!!!

pomoglo je ovo - Set the value of HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Google\Update\UpdateDefault to the REG_DWORD value of "1".
 
Taman se ponadam sve ok, kad ono...
 

Prilozi

  • Capture.JPG
    Capture.JPG
    52.2 KB · Pregleda: 129
net.jpg

Pojavljuje mi se i kad udjem na youtube,fb i jos neke sajtove..Pokusao sam da udjem preko IE ali takodje ne moze da ih otvori...
 
Proveri datum i vreme na računaru. Ako je ok, proveri dns na routeru. Moguće je da imas neki router hijack.
 
Proverio sam datum, sve je ok...S'obizirom da se bas i ne razumem, ako mozes malo da mi pojasnis kako se to proverava DNS na routeru?? :d :d
 
Resio sam..Prvo sam instalirao mozzilu i onda nije ni ona radila, ali sam posle obrisao chrome pa mi je proradila mozzila...IE i dalje ne radi , ali i onako ga ne koristim..
Hvala svima na pomoci.. :D
 
Svaki put prilikom pokretanja Chrome-a otvori se i ova stranica http://hi.ru/?10 pored onih koje sam ostavio otvorene. Ne znam odakle se pojavilo niti kako da je uklonim.
 
Pretpostavljam da si proverio: Settings -> On Startup: Open a specific page or set of pages?
Ako jesi, onda proveri i extenzije, da ti nije neki program to napravio.
 
Nazad
Vrh Dno