Šta je novo?

Google Chrome

Тако је и ђене зезао док нисам инсталирао само један флеш плејер и не ажурирам га од тада.
 
Jel imate neki stariji flash player da stavim ili kako da popravim ovo? Uzasno sproo ucitava yt, dok npr iz LoL klijenta najnormalnije radi yt.
 
Jesi siguran da ti klip koji gledas uopste ide preko flasha, a ne preko HTML5? Koji flash koristis?

Kod mene flash koji je ugradjen u Chrome radi normalno, nemam nikakvih problema sa sajtovima za gledanje video klipova.
 
Jesi siguran da ti klip koji gledas uopste ide preko flasha, a ne preko HTML5? Koji flash koristis?

Kod mene flash koji je ugradjen u Chrome radi normalno, nemam nikakvih problema sa sajtovima za gledanje video klipova.
Uf to nisam proverio, ali twich takođe mnogo slabo očitava.
 


Da pitam ovde da ne otvaram novu temu, a ako ima adekvatnija, nek se post premesti tamo.

Nije do chrome-a, isto mi iskace i u FF, ali cisto da proverim da li jos neko ima problema ili je do mene i sta li moze biti ako iko zna? Nije samo da ne mogu pristupiti sajtu kurira, ne mogu ni na sajt tdi radia i jos par sam sretao prethodnih dana...

Malwarebytes ne nalazi nista...
 
To je zastita preko CloudFlare sajta koji te je detektovao kao bota. Kada uneses captchu i dokazes da nisi bot, trebalo bi da imas pristup sajtu, ne razumem zasto kazes da nemas pristup sajtu? Trebalo bi dobro da procesljas sistem da tvoj racunar nije pretvoren u zombie masinu tj. neko ga koristi za npr. DDoS napade na sajtove.
I tvoj problem nema veze sa browserima tako da ne bi bilo lose da otvoris novu temu.
 
Kako da na Pirate Bay-u obrisem ono sto sam predhodno pretrazivao?Kad kliknem na "pretrazivac" na PB-u,on mi spusti spisak svih predhodnih mojih potrazivanja.Ima ih 6.To su uglavnom neki filmovi.E sad,kad se na kraju pojavi taj film u nekom DVD-rip formatu,ja ga skinem,ali mi u search-u i dalje stoji ime tog filma.Mislim,to nema veze sa PB-om,nego sa chromom,e pa gde to cuva chrome,da pobrisem sta mi ne treba.
 
Shift + delete
 
^+1, najjednostavnije a radi u skoro svim poljima za kucanje. :)
 
Postoji li neki plug in ili neka fora (ali ne nešto mnogo komplikovano :p) da namestim dark temu na google plus-U? :)
 
Imam lepo organizovane Boobmarks u Chrome-u, po folderima. Postoji li način da im pristupim a da nije iz Chrome-a?

Recimo da sam na drugom računaru, nemam Chrome, ne mogu da uradim Sync, želim da vidim svoje Chrome Bookmars (iz nekog drugog browser-a, drugog računara). Na webu nisam našao da je to moguće. Oni su negde u oblaku, u mom Google nalogu, samo gde? Nisu uopšte povezani sa Google Bookmarks.

Google Help kaže:
Google Chrome bookmarks are separate from those saved in Google Bookmarks. While it's currently not possible to automatically sync these.
 
Pa možeš da sinhronizuješ bukmarke u mozilu :)
Kada se tamo prijaviš sa svojim nalogom ima opcija sinhronizacije bookmarks-a iz Chrome-a.
 
^ Hvala, to nisam znao. A sta ako se logujem sa Android fona i imam samo stock browser a treba mi neki Chrome bookmark? ;)
 
Kontam da čim se uloguješ nađe tvoje bookmarks-e...
Bar je tako na aosp Browseru koji ja koristim. :)
 
Sta ako neko ima IE i nemam gde da se uloguje u browser? Da li nekako preko web-a, recimo Dolphin browsera (gde nema logovanja) mogu da se vide Chrome Bookmarks?

Samo pazi da ne brkas Google Bookmarks sa Chrome Bookmarks. Ovim prvim moze sa bilo kod mesta da se pristupi. Inace, u pravu si, kad udjem u AOSP browser i ulogujem se - vidim svoje Chrome Bookmarks, yeah! :D
 
Poslednja izmena:
Jedino mi pada na pamet da ukucaš www.google.com pa se onda uloguješ...
 
^ Tako sam se i ulogovao u AOSP browser - ne moze drugacije.
Dolphin browser nece da prikaze Chrome bookmarks kada se ulogujem - samo svoje.
(Vidi, editovao sam gornju poruku.)
 
Poslednja izmena:
Da li neko zna da li se data za ekstenzije sinhronizuje izmedju vise kompjutera. Dakle ako promenim nesto u podesavanjima ekstenzije na jednom kompu, da li ce se to primeniti i na drugom kompu normalno sa istim gmailom.
 
Postoji API za ekstenzije koji dopusta tako nesto, ali mislim da vecina ekstenzija ne koristi tu funkcinalnost.
 
Fuck, imam dosta ekstenzija koje sam podesio po svojoj meri, a kako cu biti bez svog kompa neko vreme, mislio sam da ce raditi po fazonu plug & play, samo nakacim svoj nalog i on povuce sve.
 
Jel Java ne radi na 64 bit-nom hromu? :S
 
Au jbt kako se toga nisam setio? Ahah jesam plitak.
 
Koji su najbolji dodaci za Google Chrome? Koji dodaci su dobri i najjednostavniji za download klipova-raznih video materijala sa raznih stranic i sa youtuba, sa cime da celu internet stranicu sacuvam u pdf-u, da li postoji neki dodatak koji bi recimo prevodio samo oznaceni text (tako nesto postoji za firefox)?
 
Chrome mi sa vremena na vreme pusta YouTube snimke koji forsiraju samo CENTER channel u mom 5.1 setupu. To mi je bas weird [pogotovo ako koristim slusalice kada uopste ne dobijam audio signal u njh]. To mi se nikada nije desilo sa starom [v12] Operom.

Ima li nacina da se ovo sredi?
 
Већ неко време ми на хромуу смета ово бело (не знам ни како да га назовем) са адресом сајта. Не смета ми визуелно, колико ми смета што не могу да појачавам-смањујем па сам приморан да све гледам у смањеном прозору јер се појављује на сваком сајту са снимком. Што обично буе још горе јер сви имају мање односно ситније дугмиће од јутјуба. Шта да радим?
Untitled.png
 
Jel pomaze ako video uvecas sa duplim klikom misa na video umesto klikom na ikonicu za uvecavanje?

Inace postoji BUG report (https://code.google.com/p/chromium/issues/detail?id=380005) tako da ne bi bilo lose da glasas na onu gore zvezdicu ne bi li brze popravili. A ujedno probaj da prodjes kroz komentare ljudi koji su nasli kojekakva resenja pa vidis da li pomaze sta su pisali.
 
Сад се ко за ђавола склања :mad: Нема везе како отварам пун екран, кад се појави нема начина да се уклони. Али ето, данас га нема. Можда се врати у току дана, хвала за онај линк, гласао сам :)
 
Nazad
Vrh Dno