Šta je novo?

Google Chrome

Za sta si koristio Xmarks u FF? Ako je samo za bookmarks, onda ok, ali da znas da password sync vise ne radi pod Xmarks i da se preporucuje LastPass kao cross-browser resenje.
 
Kako mogu da promenim jezik na Google Chrome, hocu da stavim da mi bude na engleskom?
 
Skini ga ponovo na engleskom, imas tamo opciju da izaberes za koji jezik ces da skidas. Ja uvek izaberem engleski.
 
Ides na
Kod:
chrome://settings/languages
 
Uspeo sam da promenim jezik. :)

@IgorHW
Ne moze tako, jer je novi interface. ;)

Hvala vam na pomoci. :)
 
Kako mislis ne moze tako? Jesi isao na tu adresu?
 
Kako da odradim update Chrome-a? Kad odem na kljucic u gornjem desnom uglu pa na Abouth Google Chrome uvek mi pise ovaj error 3 i vec poslednje 4 verzije sam morao da skidam pa da ih instaliram preko postojece?!

2po1flu.jpg
 
Ne koristis final verziju Chrome-a vec dev ili canary build koji nemaju update.
 
Da li google chrome bolji od opere i ako jeste koju verziju da skinem?Opera mi brlja sa nekim stranicama ne otvara ih kako treba nego je tekst i slika mnogo umanjen.Pa bih probao sa google chrome.I da li mogu favorit listu sa opere da ubacim u google chrome?Ako moze neko da mi objasni kako se to radi.
 
definitnvo bolji sto se tice renderovanja stranica ;p mogu da se prebace, imas export u bookmarks menadzeru....
 
Dev channel ima auto update i trenutna je 16-ca, tako da on bi trebalo da ima stable verziju....
Stable/final je na 14, onda on ima beta verziju. A moguce da sam pobrkao sa chromiumom u vezi postojanja update dela, u tom slucaju ne znam zasto mu ne radi :)
 
Da li google chrome bolji od opere i ako jeste koju verziju da skinem?Opera mi brlja sa nekim stranicama ne otvara ih kako treba nego je tekst i slika mnogo umanjen.Pa bih probao sa google chrome.I da li mogu favorit listu sa opere da ubacim u google chrome?Ako moze neko da mi objasni kako se to radi.

Na žalost i ja sam se pre neki dan prebacio sa Opere na Chrome, jer neke strane Opera nije uopšte htela da otvori kako treba, negde java script delovi strane nisu radili... Bookmarke iz opere sam exportovao kao html, pa uvezao u Internet Explorer. Onda sam u G. Chrome-u ušao na import bookmarka iz IEa, jer nije lepo hteo da mi uveze bookmarke direktno iz tog htmla napravljenog u Operi.
E sada jedina negativna stvar po meni je što Google Chrome ne može da sačuva stranicu u .mht fajlu, što je baš bez veze...
 
Na žalost i ja sam se pre neki dan prebacio sa Opere na Chrome, jer neke strane Opera nije uopšte htela da otvori kako treba, negde java script delovi strane nisu radili... Bookmarke iz opere sam exportovao kao html, pa uvezao u Internet Explorer. Onda sam u G. Chrome-u ušao na import bookmarka iz IEa, jer nije lepo hteo da mi uveze bookmarke direktno iz tog htmla napravljenog u Operi.
E sada jedina negativna stvar po meni je što Google Chrome ne može da sačuva stranicu u .mht fajlu, što je baš bez veze...

Meni se GC pokazao stabilnijim od Opere zbog katastrofalnih flash performansi u Operi....

Stable/final je na 14, onda on ima beta verziju. A moguce da sam pobrkao sa chromiumom u vezi postojanja update dela, u tom slucaju ne znam zasto mu ne radi :)

http://www.chromium.org/getting-involved/dev-channel

Stable je 14 trenutno Beta je 15 dev je 16 a canary je zip download i nema autoupdate.... :) E sada onda on ima betu - nju nisam skidao pa ne znam da li ima autoupdate :)
 
A jel moze direktan link za tu stabilnu verziju kojoj radi update? Nemam pojma sta da skinem sa tog linka sto si dao...
 
Šta su novosti tek izašle 15.0 beta verzije, da li neko zna ?
 
Meni se google chrome uopste ne dopada.Jede memoriju,spijunira...
Koristim comodo dragon koji je mnogo bolji.
 
Možda je već bilo, izvinjavam se ako jeste, nisam našao...

Da li postoji način da se Chrome natera da ponudi da se username i password snime? Na nekim forumima se to prilikom prvog login-a jednostavno ne dešava ma šta pokušao.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno