Šta je novo?

Google Chrome

Kod mene na W7 nece da se uloguje na ovaj forum. Tj ja se ulogujem, on me izloguje posle odredjenog vremena.
 
To je normalno, ako nisi ostavio kvakicu.
 
Probaj Chromium ili jos bolje Iridium (Chromium based) poboljsan naravno ...
 
Microsoft Kicks Google Chrome Download Link to the Curb on Windows 10 Store

Najsmešnije od svega:



Kakvi su ovo de8ili u M$, to je strašno. :lupko:

To je zbog W10 S ...

Google je poznat po tome da se inati i da radi kako on hoce, time em ne postuje MS em ne postuje svoje korisnike i pravi se mnogo pametan.

Npr jasno favorizuje Apple OSX iako je Win ubedljivo no1 ...

While Google hasn’t commented on this “app” removal, the company was quoted as saying by the cited source that its Chrome installer was posted in the Microsoft Store in order to fight against fake apps trying to capitalize on its success and benefit from the lack of a Chrome app for Windows 10.

Postavim web installer na Store a pritom znam da nije u skladu sa pravilima tog Storea i ispadnem zrtva , i MS je djubre... :trust:
 
Samo što si zaboravio (uveren sam, i to namerno) jednu malu, malu sitnicu, na Android-u, ne postoji takav uslov.
 
Glupost je što Microsoft ne dozvoljava druge engine, glupost je i Google sa instalerom na Store.
S druge strane Google sasvim dobrovoljno pristaje da ne koristi svoj engine kod Apple, pa ne čudi što Microsoft hoće isto...pa će se tako terati dok neko ne popusti.
 
Windows store je ionako mrtav. Uopšte nije bitno da li ima ili nema Chrome.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Store je long-game, kad se ukine podrška za sve OS pre Win 10, a onda...
 
Zna li neko šta se desilo sa opcijom export passwords? Kod ranijih verzija sam je koristio uključim je pod Chrome://flags i to je radilo međutim sad se pojave opcije import i export ali na export izbaci samo prazan fajl.
 
Chromepassview.exe od Nirsofta radi kao bombonica za sve snimljene lozinke u chrome-u.
 
Draže bi mi bilo kada bi radila ova interna opcija u chrome-u, nije mi jasno šta su tu zabrljali sa novim verzijama.
 
Ljudi, zasto me Google neprestano izloguje iz gmail-a - youtube-a ? Nije mi se desavalo pre. Pocelo je da mi se desava od kada sam se vratio sa ios na android i ulogovao se na isti sa ta 2 gmail-a i youtube nalogom ?
Kolacici i to je sve podeseno ok, tj nije ni dirano nego je samo od sebe pocelo..
 
Ista stvar mi se desava i to za sve naloge na forumima, google (mail,youtube,+), yahoo, outlook itd.Cim zatvorim Chrome izloguje me sa svih naloga.
 
Da nisi podesio da ti briše kolačiće svaki put kad zatvoriš Chrome?

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Nisam. Samo je odjednom počelo.. Sve super bilo..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Meni se to desava od poslednje nadogradnje. Pre toga je sve radilo kako treba.
 
Moguće da je i meni, nisam pratio dal se update, sam to radi i ne vidim kad uradi..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nije pomogla reset opcija iz Chroma ali zato reinstalacija jeste.
 
Ja pa imam drugi problem, podeseni mi je da kada otvorim novi tab izbaci mi stranicu google-a, kad upisem rec pretrage otvori mi pretragu u..., kako da resim ovaj problem?
 
^Da nije neki malware? Ako već nisi, probaj da vratiš Gugl kao difolt pretraživač pa ako te i tada bude vračao na te alphashopers, onda jeste.
 
Da javim, resio sam problem koji je neverovatno koliko je iritantan, kada je bio poslednji update google chrome u ekstrenzijama pojavio mi se Calculator plus na koji nisam obracao paznju, cak mi je i godio calculator u browseru. Ni na kraj pameti da to gov.. na kvarno pravi problem.
Pitao bih, da li ga neko koristi i da li moze ovaj problem da se izbegne a da moze da se korisiti?

latinum@ hvala na savetu.
 
Imam cudan problem, javlja se i u Chrome-u i bilo kom drugom browseru. Problem se desava sa Youtube-om. Desava se samo sa dugackim snimcima i samo u full screen prozoru. Kada pustim neki snimak od 2 sata i vise recimo ( pratim likove koji strimuju pubg, recimo spreezy ), ili ako ga pustim uzivo dok strimuje, snimak ide normalno nekih 10-20 sekundi, onda par sekundi usporava i zatim bufferuje par sekundi i sve tako u krug. Internet mi je 70/4, nije do toga. Bilo koji kraci snimak mogu i u 4k da pustim u vise prozora, nije problem. Isti taj snimak koji koci, ako izaberem najvecu rezoluciju rucno i rasirim prozor nece kociti, sve do onog trenutka dok ga ne prebacim u full hd. Ima li neko ideju do cega je problem?
 
Nazad
Vrh Dno