Šta je novo?

Max Payne 3

1 year delay? riiiiiiiiiiiiiiiiight.....
bolje da ga ni ne izbacuju
 
Jasno je da nisu ni planirali da ga izbacuju u skorije vreme, vec samo da podloze publiku
 
Ima li novosti?
 
Meni se cini da je otkazana igra, ili prave iznova...
 
pa zar igra nece biti xbox360 exluziva?
 
ne znam odakle taj info za exluzivu...ali sam procitao da se ne nalazi na listi rockstarovih igara za 2011/2012.
 
...prvi deo je po meni jedna od najboljih igara ikad...
[YOUTUBE]GW5m8nBAeAg[/YOUTUBE]


najjace oruzije... desert eagle
maxpayne.jpg
 
Poslednja izmena:
*khmm* Beretta *khmm* :p
 
:D
 
Auuuuuuu. Uruk pa ti ne znas ni kako izgleda Desert Eagle.
Moli boga da ovo ne citaju zagrizeni CS igraci inace si naje*b*o. :)
 
Kod nas mora da se zna sve o Desert Eagle-u, a i ostalom oruzju, inace nisi smeker :)
 
...jako lici na ovo... :S:
de_357_2.jpg


...dobre su i dve berete bile, al desert eagle je bio bolji...
 
2x Deser Eagla su bila bolja :D posebno na Moni ,)
 
Havajka i cela nikako nisu u Max Payne fazonu. :(
 
Igra je trebala da izadje jos pre nekoliko meseci, ali je odlozena do daljnjeg... Kako se meni cini sad, izgleda da ce veci deo biti amputiran i sve idemo opet iz pocetka... Slicno je bilo sa ovim poslednjim Splinter Cell-om, Conviction, gde je u pocetku Sam Fisher izgledao kao neki klosar zapustenog izgleda, neobrijan i u odrpanom kaputu, jako oskudno naoruzan i gde je game play bio potpuno drugacije zamisljen, da bi na kraju sve to lepo otpalo i umesto toga dobili smo onu akcionu smejuriju od igre gde je sve bilo dato ko na tacni...

Dakle necu se iznenaditi ni najmanje ako se nesto slicno dogodi i ovde, iako je Rock Star kroz ovaj GTA serijal reklo bi se postao sklon radikalnom menjanju izgleda glavnog junaka... To im je kao neka fora valjda... sta li?
 
Poslednja izmena:
Lose bi igra prosla da je urade kao neku bezveze makljazu, ko onaj Stranglehold solidna igra na pocetku ali tolko smori da to strasno, prica NULA atmosfera sve samo da nije razlicita.
Sad kad sam pogledao ovaj trailer za Max Payne kec takva me nostalgija uhvatila da to strasno :D jedva se susdrzavam da po 5 put ne predjem ponovo igru. I dvojka je solidna mada se oseca pad kvaliteta,
 
Jel tacno da za Max Payne-a 1 i 2 ne postoji widescreen patch?!:trust: Ja nisam nigdje uspio da nadjem.
 
Naravno da sam je igrao, ne bih bez razloga postavljao pitanje. Igra uopste ne podrzava widescreen iako u opcijama kada se instalira novi patch stoje wide rezolucije. Samo sto uopste ne "reaguju" slika je i dalje rasirena, tako da to nije nikakav wide vec 4:3.
To znaci da mi jedino preostaje opcija da igram u windows modu.:(
 
Poslednja izmena:
ili u skaliranom modu sa crnim trakama sa strane...
 

Da li se to meni cini ili je jos jedan fantastican serijal unakazen!?

Vec nakon prvog pasusa, cinicnog Maxa i reci "evolved" vidim da ce se razvoj lika umesto dubokog dijaloga i mracnih misli svesti na "one linere" koje izgovara u toku akcije, a "evolved" deo se odnosi na totalno skrnavljenje samog izgleda i stila prethodnih delova (celavi Max, ozbiljno?).

Jos malo nade polazem u Hitman serijal :(
 
Sad je jasno zbog cega je odlozen...dobio je kosu:d
 
Svi kukate, a garantujem da cete da se razvalite od igranja...i odusevite igrom. :)
 
Samo da ne bude celav za ostalo cemo lako. Jer nemoguce je da mu opane onakva kosa odjednom.:D
 
Nazad
Vrh Dno