Šta je novo?

Max Payne 3

Doktor

Slavan
Učlanjen(a)
13.03.2006
Poruke
1,525
Poena
360
Mozda nesto i bude od ovoga:

http://dailygamesnews.com/2008/08/max-payne-3-more-hints.html


Ali ovo nevalja (Već neko vrijeme se suska o legendarom Maxu. Remedy Entertainment je prezauzeta radom na Alanu Wakeu, tako da je Max Payne 3 poveren malom Rockstarovom internom timu koji je ranije sklepao slabo zapažene The Warriorse).

Mada cisto sumnjam da ce Remedy da da nekom levom timu da radi svetinju. Mada sam davnih dana negde spomenuo, ako Remedy odluci da napravi 3 deo, treba da na kraju igre da mogucnost igracu da ili izabere Max pistolj i ubije se ili spric sa heroinom i overdose. Ovo je realan kraj za njega.
 
Poslednja izmena:
Prezauzet radom na Alan Wake-u?:)
 
pa trenutno imam info da Remedy radi na budženju grafike za Alan Wake-a i da se radi beta testing gejmpleja i to u nekom "on the fly" modu sa lošim teksturama i bez naprednijih efekata. Trebalo bi da izgleda mnogo dobro i da nudi oko 20 sati igranja, uz 30-35 sati ako želite da istražite sve. Target je postavljen za proleće 2009, ali možda bude nešto i za božićne praznike... Max Payne 3 je još uvek samo priča...
 
Lepo Maxo,hwala za info.
 
ma samo ako digitalno skeniraju Milu Kunis, oprostiću im i na čekanju do 2010.
 
To nikako. Onda ce i Marky Mark-a da skeniraju za Max-a :zgran:

Ajd da stave Feza pa da im i oprostim :d
 
samo da skrenem pazhnju da su warriosi jako dobra igra
 
Poslednja izmena:
Kolko ja znam taj rockstar tim je radio sa njima josh od prvog dela tako da sigurno ne daju nekim amaterima. Jedva cekam MP3, bilo je vreme.
 
Ako budu radili na 3 delu, treba definitivno da zavrse sa Maksom. Covek mora da se ubije na kraju i tek ce tada krug biti zatvoren.:smoke:
 
Poslednja izmena:
Ako budu radili na 3 delu, treba definitivno da zavrse sa Maksom. Covek mora da se ubije na kraju i tek ce tada krug biti zatvoren.:smoke:
Trilogija bi bila sasvim po meri. Prethodna dva dela su bila skroz ok i vredna igranja. Muzika je takodje odlican aspekt igre, ne znam da li je iko obracao paznju malo vise. A sto se tice credits-a i one muzike sa kraja drugog dela verujem da znate za PotF ;) Nekad malo poznat Finski bend koji je takodje radio muziku i za 3D Mark 2005 :d (to tek niko nije znao verovatno)
A sto se ubistva tice. Pa zasto mora krug da se zatvori? Moze da bude i happy end mada to bi bilo trulo s obzirom da je Max prilicno realan i nije tipicno holivudsko ****** koje se zavrsava vencanjem :D
 
MAX PAYNE 1 je po meni nepravazidjen.
 
Dvojka ne može da se meri sa kecom, nadam se da će trojka da bude kako treba. Keca sam završio nekoliko puta, a od dvojke sam odustao na pola igre zbog čistog smora.
 
Ne mogu da verujem da te igra smorila posle samo dva sata. Jak si mi ti Max Payne fan. Pa mogao si bar da je odigras da vidis kako se zavrsava prica. Ajd razumem da batalis Oblivion ili Morrowind ali Max Payne, covece :zgran:
 
Poslednja izmena:
Dvojka ne može da se meri sa kecom, nadam se da će trojka da bude kako treba. Keca sam završio nekoliko puta, a od dvojke sam odustao na pola igre zbog čistog smora.

Ja sam izdrzao malo duze...45 min.:D Totalno mi je bilo loshe, kao da nije Max Payne:trust:
 
Sta reci...jos jedan Max Payne? Ne znam koliko ce dobro proci...Kec je mnogo bolji od dvojke po prici i gameplay-u,ne zagledam ja u grafiku toliko...:d

Cak i da izadje slazem se da mora ili neko da ubije Maksu ili ce izvrsiti suisajd...

A opet,cak i da izadje,cekace tu negde do,2009-2011 (posto je 2012 moguci kraj sveta,googlaj - hadronska kapija)...A i opet mozda su to samo govorkanja....Ko bi bre dao nekom pikavcu od razrednog tima da radi Maksu 3...Mozda samo ako ga planiraju izdati za desetak generacija,kada deca/ljudi vise ne budu znali sta je max pejn...:d
 
Sta reci...jos jedan Max Payne? Ne znam koliko ce dobro proci...Kec je mnogo bolji od dvojke po prici i gameplay-u,ne zagledam ja u grafiku toliko...:d

Cak i da izadje slazem se da mora ili neko da ubije Maksu ili ce izvrsiti suisajd...

A opet,cak i da izadje,cekace tu negde do,2009-2011 (posto je 2012 moguci kraj sveta,googlaj - hadronska kapija)...A i opet mozda su to samo govorkanja....Ko bi bre dao nekom pikavcu od razrednog tima da radi Maksu 3...Mozda samo ako ga planiraju izdati za desetak generacija,kada deca/ljudi vise ne budu znali sta je max pejn...:d

Sta naprica!;)
 
Mislim da malo preterujete, Max Payne 2 je prilično zanimljiv (doduše ne tako originalan kao prvi deo). Možda ste previše očekivali od njega... Po meni je dvojka sasvim vredna igranja.
 
Mislim da malo preterujete, Max Payne 2 je prilično zanimljiv (doduše ne tako originalan kao prvi deo). Možda ste previše očekivali od njega... Po meni je dvojka sasvim vredna igranja.

Samo sto su od onog lozaca iz keca napravili nekog advokata, stvarno, lik izgleda smesno, ispade dobro sto sam propustio dvojku ;)
 
max_payne_3_logo.jpg

The award-winning Max Payne franchise put players in the role of Max Payne, a hard-boiled New York City detective with a penchant for violence, out to avenge the death of his family. The latest installment delivers more of the classic elements and hyper-intense action that fans have come to love, while moving the story of Max in a new direction.

"We’re starting a new chapter of Max's life with this game," said Sam Houser, Founder of Rockstar Games. "This is Max as we’ve never seen him before, a few years older, more world-weary and cynical than ever. We experience the downward spiral of his life after the events of Max Payne 2 and witness his last chance for salvation."

Since leaving the NYPD and New York itself behind, Max has drifted from bad to worse. Double-crossed and a long way from home, Max is now trapped in a city full of violence and bloodshed, using his weapons and instincts in a desperate search for the truth and a way out.

Max Payne 3 will be available in winter 2009 for Xbox 360, PS3 and PC.

Ne secam se kada me je neka vest OVOLIKO odusevila!!
 
Poslednja izmena:
ajoj.....super,nisam ocekivao da ce biti treceg dela uopste,nakon onako dobrog drugog dela bas me zanima kako ce se prica dalje odvijati,samo da ne promene ponovo facu Maxu :)
 
Nazad
Vrh Dno