Šta je novo?

Max Payne 3

Jel radi nekom Maxa 3 u multiju? Jel jos aktivan?
 
Dzoni maheru!Problem sa sc je resen.Svaka ti cast.Sve si bio u pravu,onako kako si rekao ,tako sam uradio i ne trazi vise sc.Jedino sad sto ima onaj fazon sa profilom da se namesti.To sam zaboravio gde treba da se ubaci profil da bi igra nastavila sa ucitavanjem.Kratak edit.Pise mi initializing i tako stoji.Ucitava do beskonacnosti.


Taj sam Džoni. Malo sam stariji sad doduše. ;)

Odavno sam igrao MP3 (GTAIV takođe) koji su imali ta Rockstar Social Club čudesa. Ako se dobro sećam, bitno je da Social Club bude upaljen tokom igranja (ne moraš se ulogovati, samo da bude upaljen). Posle će da te pusti da upadneš u igru.
 
Kako da ga upalim dzoni ?
 
Poslednja izmena:
Dobijem ovu poruku.
 

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    481.8 KB · Pregleda: 163
Vidi šta imaš unutar UI foldera. Pokreni SC odatle, ako ima neka ikonica.
 
Koliko vidim ima samo ona sto se vidi na slici.Nece da predje taj deo u igri.
 
imam vec neko vreme ovu igru i reko da je probam.ulogovao sam se na social club i to je sve.stoji samo velikim slovima max payne,dole pise loading i slova se drmaju u ritmu muzike.da li je neko imao slicno iskustvo?
 
Ja sam je igrao skoro. Čini mi se da sam imao sličan "problem", ali sam uvideo da space ili levi klik miša nekoliko puta, ili u kombinaciji, rešava problem.
 
hvala mada sam vec i sam resio.pobrisao sam sve profile u my documents od max mayna i proradilo je:)
nego jel oni filmici u igri trebaju biti muljavi ili kod mene nesto ne valja? dupla slika,mesanje boja itd.
 
ako se dobro secam, treba tako da bude.
 
Da, tako treba.

Mada, pogledaj na YouTube kako izgledaju cutscene. Cisto da proveris, da slucajno nije neki problem do drajvera.
 
Enti miša,upuca ga u nogu a on se izvrne ko da ga u glavu strefio :p
 
Manje je dramatican nego CR7 ili Nejmar :D
 
Naleteh slucajno na ovaj post i uhvati me nostalgija nesto :) Rekoh ajde da upalim MP3 ponovo.. Kako da nateram igru da radi u DX11? Stoji mi zaglavljena u DX9. Probao sam da dodam argumente -adapter1 -dx11 ali je i dalje isto. Po netu ne nalazim nista pametno.
 
Čoveče, pa ovaja maxa baš dobro izgleda:D
Već je na listi čekanja :p
 
Nazad
Vrh Dno