Šta je novo?

[MTS] Kontrola troskova

Ja sam danas upalio broj kada sam procitao tvoj post.

Nije legao, nazvao dobio za 5m operatera (cudi me da sneg nije pao).

Izvinjavaju se, kazu da ce leci do kraja ove nedelje ili pocetkom sledece.

Sta se dogadja sa ovim, jos mi nisu dodali kredit?
Zna li se u cemu je fora, sta im se to desilo da nam ne dodaju kredit, a vec je 07.maj?
wtf? :wall:
 
Sada ce jos malo racun da dodje, pa kako oni kasne tako cu i ja sa placanjem :d
 
A da li mozete da dopunite sami????
 
meni je danas stigla poruka da mi je racun za april 1000din i da bi trebalo da ga uplatim do 20.5. sve bi to bilo u redu obzirom da sam na P1k paketu, da ja nemam bonus od 10k din koji sam dobio prilikom kupovine CT kompjutera. lm, pozvao sam kor. servis i rekli su mi da i dalje imam taj bonus i da ce mi se kao i do sada odbiti odatle. bas cudno, obzirom da mi do sada nisu stizale takve poruke :trust:
plus, kada proverim stanje na racunu ne pise ni da servis nije trenutno dostupan nego da imam 250 min i poruka na stanju.
eto, te 2 stvari su mi malo cudne...
 
ok, samo ranije nije tako bilo. pisalo je da nije servis dostupan...nebitno..
 
Ma tako je kod nas kada imaju koga da shishaju!!!
 
Dobih danas lg kp100 uz potpisivanje ugovorra kontrole troskova,onaj od 500din mesecno, na 6 meseci ,nije los tel s´obzirom da je za dz,koristim taj br godinu dana znaci ne morate biti novi korisnik.
 
Ja imam taj broj isto tako oko 11 meseci, znaci samo odem i dobijam dz? Ili oni salju ponudu?
 
Niko nista ne obavestava,cimnuo me burazer danas i rece za to desavanje inace ne bih ni znao,ja bio na nbg i odemu glavni telekom u umetnosti dadoh lk i potpisah ugovor na 6 meseci,trebalo je da platim 1din al´ posto nemadose sitno castise me ;) pokon koji je steta ne uzeti ako nista drugo onda za neko trangefrange
 
Pa super, to se bas isplati za 3000 dinara.A placam pa placam :)

Hvala za info :)
 
inace mob nema internet kameru i sve ostalo nepotrebno osim ekran u boji,garancija ct
 
Poslednja izmena:
Za jedan dinar milina na 6 meseci, ja sam ga narucio preko mts express-a.
 
Novi cenovnik za 066Postpaid:

 
Poslednja izmena:
Da li neko zna iz prakse sledece:

066Postpaid - da li se prvo trose zajednicki minuti pa tek onda ovi u okviru 066?
 
inace mob nema internet kameru i sve ostalo nepotrebno osim ekran u boji,garancija ct
Mogao bi neki put zarez da iskoristis, jer iz tvog posta neko moze da zakljuci da mob nema "internet kameru", a i nije bas jasno da li ekran u boji spada u potrebne ili nepotrebne stvari!
 
Da pitam u vezi one akcije koja vazi do 30.09 gde se za 1 din dobija Lg mobilni, tu se posebno placa 066 kartica (kontrola troskova) i to 500 din?
Dakle, ako je tako, ispada prvi mesec najmanje 1000 din! Da li je tako?
 
Ne, placas na licu mesta 1 dinar telefon i 1 dinar karticu i dobijas 1000 dinara, nakon mesec dana dobijas racun na 543 dinara.
 
6x500 + 10% PUMT

Napisao sam pogrešan procenat. Sada je ispravljeno.
 
Poslednja izmena:
Danas postoji "neko" stanje na 066 Postpaid. Doduse nebulozno sa nekim nerealno visokim brojem minuta i smsa.

Kako je kod vas?
 
Nazad
Vrh Dno