Šta je novo?

[MTS] Kontrola troskova

Ma jesu lele*udi ovi iz Telekoma. Imam 066 uzeo sam ga u novembru na postpeid i jos uvek posle 5 reklamacija nemogu da ostvarim uvid u racun preko neta. Slanjem poruke,,RACUN,, na 773, pise mi ,,message failed try later,, . Takodje nisam uspeo da dopunim racun na kiosku. Obzirom da je polu pripeid polu postpejd.
 
e da, jos jedno pitanjece. oko 18-og sam se prebacio sa kontrole troskova na premium 1000 i dobio sam minute i poruke. da li moram da ih potrosim do 1. pa onda dobijam nove ili do 18. sledeceg meseca?
 
dakle, meni ce skinuti 1/3 (333din) od 10k din, koliko imam na racunu kredita? i da li znas gde mogu da proverim koliko mi je ostalo para na kartici? verovatno ne? :D
 
lepo rekoh da sam se prebacio na premium 1000 koji je klasican postpaid.
 
Zar nije vec pominjano *797# za stanje? :)
 
Zar nije vec pominjano *797# za stanje? :)
da, ali tu mi ne pise koliko mi je ostalo kesa od mojih 10k din.

Shaddow je napisao(la):
Pa onda nemoj da lepo pitaš kako da proveriš kol'ko imaš kredita.
o5 ne citas sta sam napisao. rekoh da imam 10k din kredita i da sam sa njim presao na premium 1000. dakle, odatle mi skidaju kes u preostalih recimo 10 meseci, a mene interesuje koliko mi je ostalo para na kartici. minute i poruke proveravam na 797.
Znači platićeš 333 ili 666 dinara, a imati svih 250 minuta, poruka...
necu platiti nista jer mi se 10k din sto imam na kartici racuna kao avansna uplata. skidace mi odatle.
 
Postoji posebna stavka na racunu, mislim da se zove Avans i tu tacno pise koliko ti je preostalo od 10.000din.

Na online proveru tog avansa zaboravi - kod MTSa ni stanje ne mozes normalno da proveris a ne avans :)
 
Bilo u Zextri, a bilo i ovako da se nabavi od ljudi kojima vaucher nije bio interesantan :)

Inace odlicna stvar :)
 
Zar Chinaski nije kupio komp u tempu ;) ?
 
@Shaddow, Septimus:
ok, hvala. cekam racun da vidim. trebalo bi da pise na racunu 1000din pa da se to prebije sa kredita i da mi napisu koliko mi je ostalo.
i da, kupio sam sestri komp u Tempu. inace, bio sam pre neki dan slucajno o5 u istom i video sam da ima i dalje CT komp na akciji ako nekoga interesuje da dobije karticu sa 10k din kredita. samo vodite racuna da vas ne opljakaju kao mene: ako zelite da vam ne stize racun na kucu koji morate da platite vec da vam se mesecna pretplata skida od tih 10k din obavezno izaberite neki od premium pkaeta. meni su sa kontrolom troskova poslali racun koji sam morao da platim (500din) i poslace mi i za sledeci mesec isto 500din iako sam na kontroli troskova bio manje od mesec dana i iako su mi rekli da ce mi i sa kontrolom troskova biti skidano od 10k din i da necu morati da placam nista. :mad:
 
Postoje kod 066 numeracije brojevi sa 7 cifara, pocinju sa "8" i dodeljuju se biznis korisnicima.


.
 
Poslednja izmena:
Izgleda od skoro.

Juce sam imao poziv sa broja tipa 381 66 8 xxx xxx.
 
Kada sam uzimao moj posto sam hteo da uzmem na firmu, rekose mi da onda moram da biram 6 ili 8 pocetni :S:
 
jel to vazi i za 65 ili samo za 66?
 
Otkazao sam ovaj broj. MTS je njesra. Prvo ne mozes da ih dobijes na 789, kada dobijes onda te setaju od jednog do drugog, i opet neznaju nista. Nije mi radila opcija za pregled racuna kada posaljem na 773 da dobijem sifru i da pregled ostvarim preko neta. Reklamacija mi je star mesec ipo i nisu otklonili (savetovali mi , promeni telefon) a kada nisam mogao da ga dopunim savetovali su mi (promeni kiosk tj. prodajno mesto). Inace lep broj sam ima 0021**. Nikada vise!!!
 
na koji sve nacin moze da se proveri kredit na 066 premium paketu? *797# ne radi od prilike do 10. u mesecu, a sada vidim da proki spominje i neku proveru putem neta? any1?
 
To se odnosilo na proveru listinga posle 10og u mesecu.


Sto se toga tice, kod mene na Premium listing se u pocetku nije mogao pogledati ali sada funkcionise. Ne znam kako je na Kontroli troskova. (nekad se Kontrola troskova posmatra kao prepaid, nekada kao postpaid, uglavnom na "stetu" korisnika)
 
Poslednja izmena:
ne znam da li je tako i na MIX paketima ali ovo sa nemogucnoscu provere stanja do 10. je vrhunski bezobrazluk! ako imaju software koji proverava stanje, onda on moze da proveri i 1. i 10. i 20. u mesecu. kladio bih se da su to namerno tako stavili da bi se ljudi raspojasali i trosili vise jer nemaju uvid do 10. u mesecu koliko im je ostalo na racunu. naravno, oni su to opravdali nekako, siguran sam...
 
A vrh je bio kada 01.03. nisam imao nista na racunu (a koa sto rekoh nisam mogo da dopunim) a odgovor je bio da februar ima 28 dana pa se kompjuter zbunio jer kompjuter ,,zna,, za 30 i 31 dan. Vrh vrhova uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!
 
Jel nekom dodat kredit za ovaj mesec,evo 4 maj i jos nista ,imam paket 500din
 
Jel nekom dodat kredit za ovaj mesec,evo 4 maj i jos nista ,imam paket 500din

I meni nisu :mad:
Zvao sam ceo dan danas operatera, ali nikako da ih dobijem :wall:
Moracu sutra da odem do neke njihove poslovnice, da vidim sta se desava.
I ja imam 066 paket 500din(1000din).
 
sada sam pitao jos dva pretplatnika i nije ni njima,verovatno im kompjukter za obradu jos slavi 1.maj :d
 
Poslednja izmena:
Ja sam danas upalio broj kada sam procitao tvoj post.

Nije legao, nazvao dobio za 5m operatera (cudi me da sneg nije pao).

Izvinjavaju se, kazu da ce leci do kraja ove nedelje ili pocetkom sledece.
 
Nazad
Vrh Dno