Šta je novo?

[MTS] Kontrola troskova

Meni je proradilo oko 12.10 iako sam korisnik od 4.9.

Naravno, pre toga je bila reklamacija (jedna od 4).
 
Meni uopste nece da posalje poruku na 773, da bih dobio sifru za pregled racuna. Pise unable send to 773. Da ne treba prefix 066???
 
Dali ce moci da se sa postpaida 066 - kontrola racuna,dopunjuju 064 prepaid brojevi - dali ovo spada u VAS sistem naplate?
 
Cini mi se da su na MONDO forumu pominjali da nece moci.


P.S. Sto se tice tarifnih dodataka za 066 Kontrola troskova - njih DEFINITIVNO nece biti
 
Izgleda da su poslednjih dana oktobra proradili TD za Premium066.

SMSovi sa potvrdama aktivacije dodatka su stizali korisnicima, ali ceka se zvanicna potvrda o cemu se radi.
 
Poslednja izmena:
Tarifni dodaci za Premium066 su definitivno proradili.


A imamo i sledecu vest:

Mobilna telefonija Srbije od subote 08. novembra 2008. godine putem dnevnih novina, magazina, stručnih časopisa, specijalnih izdanja, izdavačkih kuća distribuira vaučer kojim korisnici ostvaruju pogodnosti prilikom zaključenja ugovora za 066 tarifni profil Premium.

Donosilac vaučera dobija bonus u vidu avansne uplate od 10.000 dinara.

Tokom minimalnog perioda od 10 meseci korisnik bi mogao da menja tarifni profil u okviru Premium tarifnih profila bez ograničenja.

Mogućnost avansne uplate u iznosu od 10.000 dinara mogu iskoristiti i postojeći korisnici Premium tarifnih profila ukoliko se opredele da potpišu ugovor sa minimalnim periodom važenja od 10. meseci.

Vaučeri nisu personalizovani, odnosno mogu se preneti drugoj osobi i koristiti samo jednom.

Korisnici zaključuju ugovor na minimalni period od 10 meseci.

Vaučer može da se iskoristi najkasnije do 31. decembra 2008. godine.
 
Poslednja izmena:
Stvar zvuči odlično. Praktično dobiješ 10 meseci testiranje (mada MTS mreža često radi kao da je beta verzija :d ), naravno, dok ne izbijaš paket.
 
a cek kako da se dodje do ovoga?hoce biti kao iznenadjenje ili
 
Prošle subote su ih davali u Diesel prodavnicama (valjda je Zekstra uvoznik, a oni od ranije imaju sličan deal sa MTS-om) za svaku kupovinu preko 10.000 dinara.

Pavle, eki, čitajte Septimusov post. Piše...

putem dnevnih novina, magazina, stručnih časopisa, specijalnih izdanja, izdavačkih kuća
 
Poslednja izmena:
ma video sam ja da pise to, nego me zanimalo u kojim novinama, kada, gde itd.
 
Za sada se do vaucera moze doci kupovinom proizvoda ciji je Zekstra uvoznik.
Danas sam cuo u MTS poslovnici da je dovoljno da racun predje 5000din (u Zekstri) i da se dobija vaucer, ali ovo primite sa rezervom jer oni cesto nisu dovoljno dobro obavesteni.

Da li ce akcija biti prosirena - to ce se tek videti..
 
za Zekstru znam,u knezu pise to u izlogu.Npr ako sam dobro razumeo ja ako imam taj vaucer ja cu moj moj postojeci premium broj da dopunim sa tih 10000?
 
Da li onih free 100 MB podataka mogu da se iskoriste iskljucivo preko GPRS-a, ili moze i EDGE?
 
moze to je za uopsteno internet znaci nebitno da li koristio 3g za net ili gprs,samo ne moze na njihovom wap portalu 3g kako mi ova rece u Call Centru
 
Možeš da ih koristiš preko APN-a: gprsinternet i 3ginternet, dakle, da, možeš da ih iskoristiš bez obzira na to koji standard podržava pristupna tačka.

Za pristup 3gmonodo APN-u se posebno plaća pretplara (a onda je u okviru 3gmondo portala besplatan protok).
 
Ček aj pojasni ovo, šta je sad 3gmondo, a šta 3ginternet? Za šta se plaća onih 99+PDV?
 
Preko APN 3G Mondo je ogranicen samo na pristup MONDO portalu jer je se taj saobracaj (preko APN 3gmondo) ne tarifira.

Pristup preko ostalih APN se tarifira po tekucem cenovniku.
 
Da dodam, na 3gmondo portalu postoji prenos nekih TV stanica, live kamare i još koješta što može da bude interesatno/korisno. Za pristup tim servisima se plaća pretplata koju si pomenuo, a ne obračunava se protok.
 
Znači ja mogu da koristim 3g preko 3ginternet iako ne plaćam tu pretplatu?
A video call?
 
Evo malo citata MTS Operatera:

To znači da korisnicima ovog tarifnog profila nije omogućena 3G usluga dok se za istu ne prijave, već samo usluga video poziva. Drugim rečima zvanično im nije omogućen pristup 3G video portalu, kao i pristup internetu 3G brzinama. Ipak, u praksi mnogo(većina) korisnika uspeva da koristi internet 3G brzinama bez aktivacije 3G usluge, ali ako neko ne uspe, reklamacije se ne prihvataju, jer, ponavljam, zvanično je potrebna aktivacija 3G usluge za surfovanje webom 3G brzinama.
 
Poslednja izmena:
e a ja sam na mixu :) jel važi to za mene?
 
Vojkane, pa jel vidis ti sta u naslovu pise.. :).

Sve sto je pisano u ovoj temi pisano je za 066 tarifne profile.


Moze neko da isproba ovo sto Vojkan pita pa da nas prosvetli ovde.. :)
 
Samo je steta sto nije omoguceno Friends & Family.
 
Jel uspeo neko ovih dana da aktivira TD (dodatke), bilo 066Premium bilo obican postpaid?
 
ja jesam negde 15., ako su to ovi dani...
 
Da li neko ima problema da ljudi ne mogu da ga dobiju?Meni dosta ljudi kaze da kada pokusavaju da me nazovu dosta puta im govori telekom da su nazvali ne postojeci broj itd.
 
KOd mene i dalje ne funkcionise pregled racuna . Ne mogu da posaljem na 773 poruku. Upisem RACUN velikim slovima i kad posaljem na 773 ,,message failed,,!!!
 
Nazad
Vrh Dno