Šta je novo?

[MTS] Kontrola troskova

Heh, a rekli su da radi i na prepaidu i na postapaidu. "Mi ne dajemo prazna obecanja!" :)
 
Ryo!!! Pa nigde ne pise da ima 300 poruka,ako mislis na 066. Za 100 mb znam i za 100 min video poziva!!!
 
Pa naravno da ne pise, jer ih direktno ni ne dobijas :) Nisi dobro razumeo sta sam napisao, 1000 dinara (jer se dobija: 100mb, 100min video poziva i 1000din koje mozes da trosis kako hoces) trosim na poruke, sto je oko 300 sms-ova. Jako retko pricam telefonom, a i tad koristim onaj bel na koji sam obavezan.
Ovaj paket definitivno nije namenjen ljudima koji puno pricaju, jer je cena minuta nepovoljnija u odnosu na druge pakete, ali je zato raj za sms i gprs.
 
cisto da priupitam (pre nego sto nazovem 789) ako mi je negde promaklo u citanju ovde ili na 066 sajtu...jel mozda neko pitao da se prenese postojeci post broj?...mada nesto sumnjam u to posto spominju dobijanje 6-o cifrenog broja...ne bi da menjam broj a sve vise balavim na ponudu
 
Pa.... nekada nije problem promeniti broj.. Nekada jeste, ovisi za sta je sluzio.
 
Svima koji su iskoristili vaucer toliko su dali. :)
Izgleda da su odjednom dali ceokupan iznos koji se dobija vaucerom. :type:
Sledeci mesec bice samo 1000.
 
To je jedino logicno odakle veci kredit,daju odjednom pa ce se brze potrositi kada je vec na 'racunu'
 
i ja sam probao 066 i duplo brze radi gprs
 
Kod mene MondoSMS ne radi ni sa 064 a kamoli sa 066 brojem :)


edit: izgleda da kasni poruka sa aktivacionim kodom, sa kojom moze da se loguje. Medjutim poruke poslate sa 066 ne stizu, barem u mom slucaju.


Jos neko?
 
Poslednja izmena:
Evo dobio sam prvi racun Hvala bogu za sada su ispostovali. Okruglo 500 dindzi ni manje ni vise. To mi je trebalo!!!
 
meni je stigao 500 i za premium 667 posto sam potpisao ugovor 10.
 
sad pokusavam i pise nepravilno ste uneli vas broj telefona :S
 
Jedno pitanje za vas koji ste uzeli 066. Da li mogu da se aktiviraju tarifni dodaci, tipa MIN, SMS i tome slicno?
 
Ne moze ni za Premium066 - navodno za sada, a bice...
 
jel radi vama na premiumu provera stanja?Ja kad god nazovem CC oni mi kazu kao ne znam da ukucam kod kkao treba :S
 
Radi na *797# i prikazuje zaduženje, stanje, i preostali besplatni saobraćaj: minute, sms i gprs.
 
onda sam ja lud sad to probam i kaze Pretplatnik nije registrovan...
 
Nazad
Vrh Dno