Šta je novo?

[MTS] Kontrola troskova

Pa u odnosu na MIX1000 ima nesto manje minuta i SMSa ali i manje kosta, uz mnogo jaci NET i 3G.

I vaze tarifni dodaci.


A MIX je na promociji (325min -> 250min).
 
Poslednja izmena:
Ne zaboravi i MMS. Nemaš potrebe za tarifnim dodatkom SMS ako koristiš do 500 poruka mesečno, već uništavaj baterije ljudima za koje znaš da im telefoni podržavaju MMS ;)
 
Ne zaboravi i MMS. Nemaš potrebe za tarifnim dodatkom SMS ako koristiš do 500 poruka mesečno, već uništavaj baterije ljudima za koje znaš da im telefoni podržavaju MMS ;)

To sam vec poceo da radim ali zaboravih i to da napomenem ;)

Znaci 250MMSa u paketu. :smoke:
 
Jel mozda nekom radi slanje smsa sa monda,moj broj je postpejd a kaze nesto nisma registrovan korisnik.
 
Vidim da ste dosta pominjali VAS (SMS plaćanja), pa čisto da Vam napomenem - VAS ne ulaze u pretplatu, ni na jednom tarifnom paketu.
Dakle, ako plaćate 1000 din mesečno, i naručite sexy slike za 200 din, platićete 1200 din, bez obzira da li ste potrošili onih 1000 iz pretplate.
Ovo vam naravno neće reći u MTSu, ne zbog zadnje namere, već zato što ne znaju :)
 
Kad se vec spominjete MIX pakete i tarifne dodatke, zar ne vaze ti dodaci za sve postpaid tarife sem za one specijalne, odn. jel vaze za MIX ili ne vaze?
 
>VAS (SMS plaćanja), pa čisto da Vam napomenem - VAS ne ulaze u pretplatu

Probano i skida regularno sa datog kredita bez uvecanja ili ogranicenja.
 
Ako nije bilo cuo sam na drugom forumu da sutra izlazi u Blicu neki dodatak koji na ovom paketu kontrola trsokova uveceva do nove godine kredit za 500 dinara.
 
jes, izasao je danas u blicu, dodatnih 500 din na 1000 standardnih do nove godine...
 
ja sam dugo bio na telekomu i igrom slucaj sam zakacio neki veliki roaming, i nisam odma platio sve nego sam razvukao na nekoliko meseci i stavio 062 telenor karticu i koristio sve usluge isto kao i na telekomu iiiiiiiiiii batalio sam telekom telenor ima u najmanju ruku duplo bolju uslugo sto se tice svega tako da cao 066
 
ja sam dugo bio na telekomu i igrom slucaj sam zakacio neki veliki roaming, i nisam odma platio sve nego sam razvukao na nekoliko meseci i stavio 062 telenor karticu i koristio sve usluge isto kao i na telekomu iiiiiiiiiii batalio sam telekom telenor ima u najmanju ruku duplo bolju uslugo sto se tice svega tako da cao 066

Meni nije jasno o čemu ti pričaš, kad se 066 pojavila tek neki dan... Za 064/065 OK, ali za ovo je prerano reći ćao zdravo...

Nego, jel' uzeo ko i počeo da koristi ovo?
 
Poslednja izmena:
castor, ista je mreža, nema veze koji je pozivni broj.
 
Ja koristim Premium broj i radi odlicno,internet sam probao i radi ok.
 
I ja sam probao. Ali jedva nadjoh vaucer u Blicu. Tri komada sam kupio i nista tek u cetvrtom nadjoh. M....cu im lopovsku.
 
Danas sam se igrao na netu u gradu i ono sto me iznenadilo da u Sapcu ima HSDPA signal i sta vise radi odlicno.Da li neko zna kako da kontrolisem koliko sam podataka koristio?
 
Jedno laicko pitanje!!!
Sta je to VAS i HSDPA???
 
npr kod nokije to pise u levom uglu umesto 3g kada se konektujes na net.
 
Juce sam potpisao za jos jedan broj sa kontrolom troskova i cisto da znate da ne dobijate odmah bonus od 500 dinara nego tek posle prvog placenog mesecnog racuna tj nisu 4 bonusa nego sam 3 :(
 
castor, ista je mreža, nema veze koji je pozivni broj.

PJ, jasno je meni da je ista mreža, pa nisam valjda tolik glup. Istina je da ja nikada nisam ni bio ni prismrdio Telekom mreži, a ovo predobro izgleda da bi se zaobišlo.

Znamo iz drugih tema da je stanje i na Telekom i na Telenor paketima relativna katastrofa, što po pitanju kontrole troškova, što po pitanju lopovluka od strane operatera. Ovo, mislim na 066 i ponudu koju ima, predstavlja osvježenje, jer se za 500 dinara sa PDV-om dobija relativno mnogo u odnosu na postojeće pakete. Ako ništa drugo 100MB mjesečno koji se ne plaćaju su možda dovoljna razlika...

Znam da je sve to u suštini isto (svi oni gledaju da naprave istu čorbu - samo će drugačije da je krste), ali je super stvar što žvaćeš dok ne potrošiš, a onda možeš da se dopuniš na bilo kom kiosku...
 
Danas sam se igrao na netu u gradu i ono sto me iznenadilo da u Sapcu ima HSDPA signal i sta vise radi odlicno.Da li neko zna kako da kontrolisem koliko sam podataka koristio?
*105# - izrazeno u dinarima
Nego, jel' uzeo ko i počeo da koristi ovo?
Ja koristim vec 5 dana, i prezadovoljan sam. Dosad su me drali za GPRS (trosio sam 10-15MB mesecno), mada delom i zbog moje gluposti jer nisam znao da potji GPRS tarifni dodatak :wall:
U mom slucaju, dosta pisanja poruka i koriscenja neta, ovaj paket je idealan. 100MB protoka i 300 poruka, malo li je? :)
Naravno net radi odlicno.

A sto se samog Telekoma tice, popi*deo sam kad su uveli MIX pakete koji su bili bar 50% bolji od postojecih BEL (na koji sam se ja obavezao), i odredili 50 dinara manju cenu, cisto da ljudi ne bi mogli da se prebace sa BEL na bolji paket. Ovim paketom su se bar za nijansu popravili u mojim ocima :D
 
Ryo probao sam sve moguce kodove medjutim pise uvek Pretplatnik nije registrovan ovi iz CC kazu da je to dok ne platim prvi mesec pa onda ce biti vidljivo :S
 
U prevodu: ne radi provera stanja na Premium066
 
Znamo iz drugih tema da je stanje i na Telekom i na Telenor paketima relativna katastrofa, što po pitanju kontrole troškova, što po pitanju lopovluka od strane operatera.

Na Telenoru su rešili problem kontrole troškova, mislim da se stanje osvežava na nekoliko minuta.
Što se lopovluka tiče, ja i dalje verujem da svaka greška u tarifiranju jeste greška, slučajnost, a ne namerno podešen sistem za krađu.

Meni su na Telenor Internet paketu napaltili nešto što nisam koristio i zahvalili su mi se na ukazanom porpustu, vratili novac i kasnije sredili rupu koja je naplaćivala streaming sa YouTube-a kao da je sa Telenor Portala.
Nadam se samo da su stornirali i ljudima koji nisu poslali reklamaciju.
 
Meni se pojavio racun veci za nekih 3k na telenoru i posle silnih faxova itd posto je broj na firmu oni jos uvek ne salju resenje iako je proslo 20 dana iako smo dugogodisnji korisnici presli smo na telekom i mogu reci da sam za sada zadovoljan mada ovo mi se ne svidja sto nema provere al ajde videcemo 1.
 
Nazad
Vrh Dno