Šta je novo?

[MTS] Kontrola troskova

Pa dobijes za 500 dinara oko 100 minuta razgovora i 100 mb koji te kostaju oko 4000 dinara kod Telenora ili oko 1200 ako koristis tarifne dodatke kod Mts-a.
 
ok, znaci pricamo samo o dzabe netu u odnosu na primer bell 200 paket... ali je pitnaje koliko ce ova "promocija" da traje
 
Da utvrdim... posto je naravno malo konfuzno sve... ne postoji mogucnost da se po isteku perioda zadrzi prepaid vec mora da se predje na postpaid ili se gubi broj?
 
Hoće li biti nekih promocija (telefona) uz ovaj osnovni 500 din. paket ili uz Premium 1000 kada od 1. decembra 066 pređe na postpejd?

Pozdrav
 
Malo zabune s moje strane: posto nisam korisnik 64 ali zelim da se informisem o 66 a na 064/789 ne nalazim nacin da dobijem odgovore jer jednostavno je u svakoj opciji sekretarica... kako doci do korisickog servisa, dakle bez masina... kako dobiti operatera ako je uopste moguce ili nedeljom nemaju ni dezurne? :)

A na sajtu sto imaju informacija, ravno telenoru, sve sto nije strasno je receno a ostalo nista, i to sve trosmisleno.
 
Poslednja izmena:
*Pozoves 064/789
*pritisnes '1' za prepaid ili '2' za postpaid(ali tek kad masina procita ceo meni)
*zatim pritisnes '0' (ne moras da cekas da masina procita ovaj meni)
 
Poslednja izmena:
Isplati se za placanja koja mogu smsom da se urade,dobije se popust 50%.Inace provera za download je *105# a za video pozive *107#,a striming jos nije pusten.
 
pa kada platis racun 500din, dobijes na racunu 1000din. Znaci da tvojih 500din vrede 1000din. Ili da je cena minuta ustvari pola cene u cenovniku, tako da znaci i da je parking 12.50 din a ne 25din...

:p
 
aaa vidish pa to i nije tako loshe onda :))) svashta moze da se placa sms-om. nisam pratio ova desavanja oko nove tarife ali mi ipak i dalje neshto chudno, mora da ima neko ogranichenje...
 
Mozes da narucujes sexy slicice :d
 
pa kada platis racun 500din, dobijes na racunu 1000din. Znaci da tvojih 500din vrede 1000din. Ili da je cena minuta ustvari pola cene u cenovniku, tako da znaci i da je parking 12.50 din a ne 25din...

:p

Ne verujem da će te extra usluge potpasti pod 500 za 1000 režim. A i to je pitanje do kada će da traje, ako mene pitate :) Logično je da samo jednom jave "prestaje 500 za 1000, sad je 1000 za 1000" :)
 
Ja pitao korisnicki serbis kaze da placanje se stndardno odbija po istoj cifri od kredita,kad probam javljam.Mada ako neki provajder ima placanje adsla smsom prelazim tamo.
 
Poslednja izmena:
adsl mozhe kod neobee-a;)
 
Procitao sam na drugom forumu da je moguce kad se uzme broj u slucaju raskida da se ne ceka onih 90 dana za raskid ugovora pa ako nesto zna o tome bicu zahvalan da mi kaze
 
Kakvih 90 dana?
 
pa znam da je kod vipa od kad se potpise ugovor minimum da budete korisnik 90 dana pa tek onda izmirite dugovanja pa onda tek raskid.
 
Ovde je tema usluga MTS-a, a ne VIP-a.
Ako potpišeš ugovor sa određenom obavezom, što trenutno nije moguće za 066 tarifu, onda moraš da čekaš na raskid ugovora. U suprotnom, možeš da ga raskineš kad god hoćeš.
 
cisto sam pitao za informaciju,znam, da je to bilo jedne vreme i kod mt:s-a ranije pa reko cisto da pitam,usput uzeo sam popodne nov 066 broj sa premium 1000 paketom u ugovoru nigde ne pise o minimalnom trajanju ugovora itd
 
Mozes da ga raskines sutradan, cim platis racun :)
 
Ja imam od pre 4 meseca neki 065 broj, postpaid naravno. Pre kada sam uzimao 064 bilo je da se ugovor potpisuje na 2 godine. Ne mogu da nadjem ugovor, pa me zanima jel i za 065 isto ili mogu i ranije da raskinem ugovor?
 
Ako nisi uzimao telefon kod njih uz broj mozes da ga raskines kad hoces.
 
Ako si uzeo telefon uz ugovornu obavezu za raskid ugovora moras da platis sve preostale pretplate do isteka iste. Primer: ako si uzeo telefon danas uz ugovornu obavezu od dve godine na paketu mix 1000 za raskid ugovora moras da platis 24x1180 din.
 
...iliti sledeci put pazi sta radis :).

Ovaj 066, sem u slucaju ako ne postoji potreba za netom, koliko se meni cini i nije nesto posebno, ili sam propustio nesto... A cenu pretplate su dali sa pdv-om, a cene poziva, sms-a i svega ostalog bez. Sta, misle da ne znam da racunam? Standardno bezobrazno.
 
Nazad
Vrh Dno