Šta je novo?

[MTS] Kontrola troskova

U teoriji:

Redosled trošenja saobraćaja u okviru mesečne naknade je sledeći:

• prvo se troši bonus kredit iz tarife (2.500 dinara), pa potom dopunjeni kredit • internet saobraćaj se troši iz kvote 2 GB a zatim se naplaćuje, odnosno troši iz bonus kredita 2.500 dinara, a zatim i iz dopunjenog kredita.

Da li je tako u praksi?
 
U teoriji:

Redosled trošenja saobraćaja u okviru mesečne naknade je sledeći:

• prvo se troši bonus kredit iz tarife (2.500 dinara), pa potom dopunjeni kredit • internet saobraćaj se troši iz kvote 2 GB a zatim se naplaćuje, odnosno troši iz bonus kredita 2.500 dinara, a zatim i iz dopunjenog kredita.

Da li je tako u praksi?
KT vise nije sto je bio defin. Jedino sto moze da se ubacumi u Box zbog neta. Inace pozivi, poruke... cene su haos. Sms je nesto oko 5,6 dinara. Poziv ima uspostavu veze od oko 15din + 1 min je oko 10din, tako da pricas 10 sekundi ode 25din. Ja moram da predjem na drugu tarifu. Plus poskupljuje sve od 1.marta! Videcemo sta nam je činiti.
 
ne naplacuje se uspostava veze imao sam 4500din za 2 sekunde poziva ostalo mi je 4488din..

za 800din interneta ima na pretek i bez boksa :) ja sam nakacen na boks i za mene nema boljeg paketa od ovog
ko ne razgovara previse pravi paket po niskoj ceni..
 
Pozdrav
Ne znam da li sam promasio temu ali imam jedan problem oko potrosnje.
Isli smo za Banja Luku preko Sremske Race i za vreme putovanja usli smo u hr mrezu.Nismo primetili i stiglo nam obavestenje o potrosnji od 15.000 din.
Da li imam neko pravo na zalbu(mislim da li ce mi usvojiti,svakako cu se zaliti).U Hrvatskoj nisam bio,mreza je A1
 
Pozdrav
Ne znam da li sam promasio temu ali imam jedan problem oko potrosnje.
Isli smo za Banja Luku preko Sremske Race i za vreme putovanja usli smo u hr mrezu.Nismo primetili i stiglo nam obavestenje o potrosnji od 15.000 din.
Da li imam neko pravo na zalbu(mislim da li ce mi usvojiti,svakako cu se zaliti).U Hrvatskoj nisam bio,mreza je A1
Mozes se zaliti ( ali imas srece sto je sistemska zastita sada tako nesto ) kad okine... Tako da je podnosljivije opet nego 100 000 dinara...
Ali uglavnom mala sansa da ti uvaze zalbu...
Dobro dosao u klub setaca kroz "minsko polje" i na uspesno nagazenoj "mini" :)
Sto se toga tice koristi 1990-ih tehnologiju iskljucivo rucni izbor mreze ( nista vise nista manje )
Ne slusaj ni politicare ni ove Hajpere o novitetima ( a na forumu im ima mnogo sto im je sve novo dobro )
 
Pozdrav
Ne znam da li sam promasio temu ali imam jedan problem oko potrosnje.
Isli smo za Banja Luku preko Sremske Race i za vreme putovanja usli smo u hr mrezu.Nismo primetili i stiglo nam obavestenje o potrosnji od 15.000 din.
Da li imam neko pravo na zalbu(mislim da li ce mi usvojiti,svakako cu se zaliti).U Hrvatskoj nisam bio,mreza je A1
Na paketu kontrola troškova?
Pa kakva je to onda kontrola...
 
malo ste promasili temu, prvo na kontroli troskova ne moze da se nabije racun 15.000din i nemojte da sirite dezinformacije.

Drugo, znate da pametujete, a ne znate da ukljucite limit koji vam izbi oci u aplikaciji i koji sprecava nabijanje racuna preko cifre koju vi odredite, pisali smo sto puta o tome ovde.
 
kad smo već kod aplikacije, jel može neko da slika šta sve app nudi od opcija kod brojeva sa paketom kontrola troškova ?

1709055046177.png
app sve ovo nudi brojevima sa regularnim postpejd tarifama
 
Pilićari, pripejd brojevima još uvek ne daju e-sim i VoLTE kao A1 i jetel
 
Prebacio sam oca na kontrolu troškova
A već dva dana pokušavam da ga dodam na box4 zbog interneta ,i dobijam poruku servis trenutno nije dostupan ili se ne dešava ništa.
Jel se to dešavalo još nekom ?

I kako da dodam broj u box4 da bi ostvario 10% popust?
 
od momenta kad su kvotu za BOX deljenje povećali sa 100 GB na 200 GB ne radi opcija da ti sam ubaciš nekoga.
Moraš da zoveš njih da te ubace. Takođe potvrdi jel vidljivo 200 GB mesečno za deljenje i kod njih u sistemu.
 
Nazad
Vrh Dno