Šta je novo?

[MTS] Kontrola troskova

Pripremi se za shok jer kad predjes na Postpaid 1000 - provera stanja uopste ne radi :)

Dok Kontr Troskova radi proveru stanja kao prepaid.
 
Poslednja izmena:
Pitao je za kontrolu troskova. Ocigledno jos se nisi probudio ;)
 
Poslednja izmena:
Pa el on mora da uuzmr kontrolu troškova? Mislim da ako neće, ne mora. . . . A mogu li ja moj da prebacim na tu kontrolu troškova? Kako to ide?
 
Izgleda da se ne razumemo najbolje.

On zeli sledece: Sa Telenora da predje na MTS Kontrolu troskova

Jel sada jasnije? :d
 
Kako? Mislim, neka krađa ili šta?

Fora je što hoću da imam i internet u svom paketu kao što npr. ima VIP u postpaid 350 ili već navedeni MTS sa ovih 250 MB interneta, a neću to dodatno da plaćam na Telenoru. A na VIP nisam još siguran da li želim da pređem zbog pokrivenosti...
 
Kradja i to debela :), jos cekam da vidim sta ce biti sa reklamacijom.

Ja sam se vratio na svoj stari broj na Telenoru i racuni su ok, mozda 100-200 din veci zbog interneta ali je sve ok.
 
Kod mene na 066Postpaid nije bilo "kradje" u proslom periodu kada su mnogima dolazili racuni uvecani par puta.
I ovaj poslednji racun za septembar je OK.

Takodje, za sada, lepo razdvajaju minute i SMS u 066 mrezi i ostale minute i poruke.

Dakle, kako se kome zalomi (sto je porazavajuce).
 
Poslednja izmena:
Oki, hvala. :)

Nego, razmisljam da predjem od prvog na kontrolu troskova pa me zanima kakva su iskustva? Jel se isplati preci sa 064 pripeida?

Zar Kontrola troškova nije isključivo 066? Naravno, moje pitanje je besmisleno, ukoliko si planirao da promenom tarife, promeniš i broj telefona :)
 
Pa nepostojeci razgovori sa inostranstvom od nula sekundi, bilo je i toga :)

Listing u ruke i to je to...
 
Evo meni upravo stiže "Korigovani račun" za maj, (žalio sam se što su mi 118 nacionalnih poruka naplatili 781,9 din), i na ispravljenom računu - isto. :D FAIL. Samo da nađem par sati vremena da raspravim neke stvari sa nedužnim radnikom iz poslovnice i uzmem listing za čitavu 2009. godinu. Zakinuli su me par hiljada minimum.
 
Poslednja izmena:
Ti si dobro prosao :)

Ja sam u maju poslao nekih 80-tak poruka za Hrvatsku i Sloveniju i svaki sms kosta 80din :D
 
Ok, ipak neću preći na 066 postpaid posle svih ovih postova. :d
 
Koristim pripejd skoro 5 godina. Ali, u zadnje vreme kredit na pripejdu jednostavno "odleti" pa bih hteo da predjem na postpejd. Posto sam totalni duduk za postpejd voleo bih da mi neko odgovori na par pitanja.
Gledao sam ponude i najboljom mi se cini (u skladu sa mojim potrebama) 066 Postpaid 400.
Da li neko moze da pojasni neke stvari? Konkretno me zanima zakljucivanje ugovora, ugovorna obaveza, da li se nesto placa prilikom zakljucivanja ugovora i sta je potrebno. Ne zanimaju me telefoni uz ugovor, znaci samo postpejd broj. Na sajtu malo toga pise.
 
Ne placa se nista, osim verovanto 1din za SIM karticu.

Ako prelazis sa prepaid na postpaid uz zadrzavanje istog broja - onda cekas 24h da te ukljuce jer ce ti dati novu SIM karticu a staru prepaid ostavljas njima.
Bilo je problema oko tih 24h, ljudi su cekali i po vise nedelja ali koliko ovih dana cujem - ponovo funkcionise.

Dakle, potrebna ti je LK, prepaid SIM ako hoces da zadrzis broj i da odes do MTS poslovnice.


Takodje, svi koji su navikli na prepaidu funkcionalnu real-time proveru stanja - to na MTS postpaidu da zaborave. Dakle, provera stanja na MTS postpaid i kada radi - radi veoma neprecizno.
Jos gora situacija je sa 066 postpaidom gde se pojavljuju fantomske cifre, potpuno bizarne.
 
Poslednja izmena:
Znaci LK, i ugovor. A jel postoji onih obavenih 6,12,24 meseca?
 
Nema to kod MTSa.
Mozes da raskines ugovor i posle 5 dana. (dakle ako potpisujes ugovor na neodredjeno vreme, dakle bez telefona ili bilo kakvih beneficija)

Takodje, bez obzira na datum potpisivanja ugovora - dobijas celokupan mesecni iznos saobracaja a koji ti se naplacuje manje srazmerno koliko je tekuceg meseca proslo. Recimo ako sklopis ugovor 15-og u mesecu placas 50% mesecne pretplate a dobijas celokupan mesecni saobracaj.
 
Poslednja izmena:
Da li ja to dobro vidim na sajtu? Pise da se za MIX (064/065) pakete uspostava veze ne naplacuje dok se ne potrose besplatni minuti a za 066 Postpaid pakete se naplacuje, bez obzira sto nisu istekli besplatni minuti.
 
Poslednja izmena:
Ali pazi ovo:

-Za 064/065 Mix pakete

Uspostava veze se naplaćuje 2,90 dinara, nakon što potrošite minute uključene u pretplatu.


-Za 066 Postpaid pakete

Uspostava veze se naplaćuje 2,90 dinara. Obračunski interval je 60 + 1s, što znači da se prvi minut razgovora zaokružuje na 60 sekundi, a nakon toga poziv se tarifira po 1 sekundi razgovora.
 
U praksi potvrdjeno da se uspostava veze ne naplacuje kod 066 postpaida dok ste u paketu. Kao kod MIXa.

MTSov sajt nikad nije precizan.
 
Poslednja izmena:
U praksi potvrdjeno da se uspostava veze ne naplacuje kod 066 postpaida dok ste u paketu. Kao kod MIXa.

MTSov sajt nikad nije precizan.

Da, to je veliki problem. Moras da iskopas tonu zemlje da bi dosao do pravog odgovora. Nista nije sigurno dok ne proveris u praksi.
 
Ja sam kupio karticu 066 prepaid za 200 din i dobio sam 200 din kredita...poruka je oko dinar sa porezom...a ima i 66mb interneta...
evo drljam ga vec nedelju dana preko htc-a tytn II koji prosto srce megabajte ja mislim, jer mi je sve ukljuceno i koristim po 5-6h dnevno nimbuzz za chat... i neki FIM ( facebook instant messenger ) i igram neku igricu online i uz sve to
i jos uvek nisam potrosio prvih 66mb....
a kupio sam jos jednu karticu....
mislim da ce trajati do nove godine :) tako da mislim da se definitivno isplati :) bar meni
 
MTS jako forsira ovaj 066 prepaid :D

066 Prepaid promocija!

01.12.2009
Pripremite svoje palčeve za novogodišnji SMS maraton!

Uključite se u 066 Prepaid promociju i do kraja godine pošaljite 66 SMS poruka u nacionalnom saobraćaju, nakon čega svaku sledeću SMS poruka koju uputite ka 064, 065 i 066 mreži plaćate 0 dinara, i to sve do 4. januara 2010. godine.

Promocija počinje u utorak, 1. decembra, zato požurite, jer već sledeći 67 SMS ukoliko ga pošaljete ka mt:s mreži je 0 dinara!

Šta sve omogućava 066 Prepaid?

Ovaj tarifni profil nudi niz povoljnosti kao što je ista cena za SMS i MMS poruke u domaćem saobraćaju od samo 0,66 dinara* po poruci. Pored toga, i minut razgovora u okviru mt:s mreže (radnim danom od 22 - 08h, vikendom i državnim praznicima) je samo 0,66 dinara*. Kupovinom 066 kartice novi korisnici dobijaju inicijalni kredit od 200 dinara i 66 MB za prenos podataka.

*Navedene cene ne uključuju pripadajuće poreze. Telekom Srbija zadržava pravo na promenu uslova promocije.
 
Nazad
Vrh Dno