Šta je novo?

[MTS] Kontrola troskova

Cestitamo,
Vi ste jedan od izbranih korisnika TS i i imate priliku da dobijete novi 066 broj koji je isti kao broj Vaseg fiksnog telefona.
Ukoliko potpisete ugovor na 12 meseci dobicete i sve pogodnosti nove usluge koja odgovara vasim potrebama Mobilni-Fixni i to:

- 50% popusta na mesecnu pretplatu
- neogranicene razgovore izmedju vaseg fixnog i vaseg mobilnog broja za 0 din/min uz uspostavu vece od 2.9 din (bez poreza).

Jel dobio jos neko ovo pisamce? Vredi li ovo necemu? Ionako razmisljam da predjem na postpaid...
 
То постоји одавно, али не за 066, него за 064/065. И важи само на једној тарифи, која је доста лоша.

Можда се нешто скоро мењало, али је раније био бесплатан само позив са мобилног на фиксни, а не и обрнуто. И у претплату, која је била 100 динара нису улазили никакви бесплатни минути или поруке.
 
Ako se ne varam, ovo može da dobije svako ko ode u Telekom poslovnicu i možeš da biraš tarifu.
 
Uzeh danas 066Prepaid broj.
Pocinje sa "5" i ima 7 cifara.
 
moze li neko da objasni ovo za najnizu tarifu da je pretplata 543din...pise 400 sa pdv-om...meni racunica kaze 440...dajte pomoc
 
moze li neko da objasni ovo za najnizu tarifu da je pretplata 543din...pise 400 sa pdv-om...meni racunica kaze 440...dajte pomoc

Pa dobra ti je računica 066 Postpaid 400 izađe 433,90. A onaj podatak 542,37 je 066 Kontrola troškova (hibridni paket). Kad smo kod ta dva paketa, uvođenjem ovog najmanjeg 066 pospaida Kontrola troškova ima smisla samo za plaćanje VAS usluga.
 
Samo da potvrdim pouzdanu informaciju za 066 Postpaid:

Minuti u nac. saobracaju i minuti ka 066 numeraciji se trose paralelno. Dakle minuti ka 066 su potpuno iskoristivi i sve ima smisla.

Samo toliko :)
 
Pitam, jer sam kupio sa 200 kredita i 66mb i platio 300 din!
Broj je sestocifreni i pocinje sa 1.
 
Pa dobra ti je računica 066 Postpaid 400 izađe 433,90. A onaj podatak 542,37 je 066 Kontrola troškova (hibridni paket). Kad smo kod ta dva paketa, uvođenjem ovog najmanjeg 066 pospaida Kontrola troškova ima smisla samo za plaćanje VAS usluga.

Pa ne bih se slozio bas sa tobom... Lepo ti ime kaze cemu sluzi ta tarifa (za one koji ne znaju/ne mogu da se kontrolisu ;) ).
 
Samo da potvrdim pouzdanu informaciju za 066 Postpaid:

Minuti u nac. saobracaju i minuti ka 066 numeraciji se trose paralelno. Dakle minuti ka 066 su potpuno iskoristivi i sve ima smisla.

Samo toliko :)

Znaci nije kao na vipu, vec "dupli minuti" stvarno mogu da se koriste. Lepo :)
 
Da.

Provereno na 788 kod operatera. Iscitao je stanje svih brojaca. I brojaci za 066 i "ostalo" su razdvojeni.

Eto :)
 
Poslednja izmena:
U Sapcu u Telekomu samo brojevi tipa 000xyx ili 00xxyy, 00xyxy :) Nisu lepi kao prvi ali opet :)
 
Jel moze ovaj LG KP100 Ruby da se koristi sa nekom drugom karticom (062, 064)?
 
Naravno, ja sam drugaru poklonio jedan i radi bez problema sa 064

Hteo sam da uzmem jos jedan telefon medjutim ovi mi u telekomu rekose da su povuceni iz prodaje?
 
Oki, hvala. :)

Nego, razmisljam da predjem od prvog na kontrolu troskova pa me zanima kakva su iskustva? Jel se isplati preci sa 064 pripeida?
 
I ja se razmišljam da pređem sa Telenor Prenesi 325 na kontrolu troškova i zanima me sledeće:

Da li funkcioniše kao standardan postpaid, tj. kada potrošiš ovih 1000 dinara što imaš na računu, da li posle možeš da koristiš i dalje i da ti stigne u mesečnom računu to, ili mora da se dopuni kao prepaid? :)
 
Damn, onda ću ipak da idem na Postpaid 1000, ne mogu da se vraćam u vreme kada sam razmišljao da li imam kredita ili ne. :)
 
Nazad
Vrh Dno