Šta je novo?

[MTS] Kontrola troskova

Само основни.
 
Da li se pri prelasku sa KT na postpaid i dalje dopunjeni kredit prenosi kao avans? I kako je najbolje izboksovati neku pretplatu za dinar?

Послато са E2105 уз помоћ Тапатока
 
Trebalo bi, ako se ne prenese, piši prigovor.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Niko nije uspeo da izboxuje za KT ista preko javnih ponuda :( Owim je dobio skroz slucajno, i cini mi se da je cale pre vise od godinu dana sada nesto dobio, i to je to, oba slucajno, nisu im zvanicno dali :(
 
Da da, znao sam da ne moze nista da se dobijeza KT. Nego ja bih da probam za prelazak na postpaid da dobijem nesto :)

Послато са E2105 уз помоћ Тапатока
 
A pa zovi za to ;) tj. za produzetak ugovora.
 
Kako je bila divna ova Kontrola troškova za 250 dinara mesečno, beše lepo dok je trajalo. :) Supruzi ističe KT početkom maja, šta mislite, nije li sad možda bolja varijanta Sigurica u Vipu za 500 dinara (KT je 400 sad). U Vipu se ne naplaćuje uspostava veze, to je najbitnija razlika, i dobije se 2000 dinara kredita, minut je 10 dinara. U Vipu se ne prenosi kredit na naredni mesec, i ne može se od tog kredita plaćati parking, što joj ni ne treba.
 
Најбоља је била КТ 1000 за 500 дин, уз 50% попуста,али труст мозгова из Телекома то не да више.Сигурица је тренутно боља(у односу на КТ 500-400 дин),иако уз то што је нешто скупља,исплати се ,јер је то неки минимум за мјесечно коришћење телефона,интернета и позива.
 
Meni KT500 za 400 din zavrsava posao..ali ja sam mesecno u Srbiji samo 10 dana

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Zna li neko da li je izvodljivo preći sa Mobilni Net tarife na KT? I, ako jeste, da li je izvodljivo to uraditi dok traje ugovorna obaveza? :)
 
Da, da.
Ali mora u poslovnicu, jer se menja kartica.

Ostaje ti popust koji si imao na KT tarifi, ne popust za MN tarifu!
 
Za karticu nije problem, ionako bih morao da idem tamo da potpisujem novi ugovor :)

Što se popusta tiče, nisam skontao... na MN nemam popust, na KT ne bih potpisivao novu ugovornu obavezu ako ne moram, bitno mi je samo da dobijem paket koji mogu bolje da iskoristim - imam i Vip KN & VN pa mi je mt:s MN sada samo teret, a KT bi mogao fino da mi posluži za GPS tracker i plaćanje parkinga...
 
Poslednja izmena:
Aaaaa, izvini, pogresno sam procitao... sa KT moze na MN, ne moze obratno tokom UO :(
 
Ma OK, to sam i mislio :( zato i rekoh da pitam ovde pre nego što pitam njih. Ništa onda, čekam da istekne UO pa ću videti da li na KT ili na prepaid ili eventualno na nešto novo ako se pojavi u međuvremenu...
 
Skinuli su mi 3000+ din na kt broju za net, koliko je to mb!

Iako je na stanju pre nego što sam isključio net ostalo još malo.

Bonus kredit nisu dirali, znači skidali su direktno dopunjeni!



Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Da li i dalje postoji mogucnost Friendly dopuna sa KT. Majci uskoro istice ugovor, vratio bih je na KT, ako imam mogucnost da prebacim neiskoriscen kredit na drugu karticu. U suprotnom VIP sigurica koliko sam se informisao oko novih jeftinijih paketa...
 
Za sada da, ali mora sama KT kartica da se dopunjuje kao prepaid, inace prestaju da rade FD.
Na 3 meseca znaci moras dopuniti obicnom ED (sa postpaid broja, sa fixnog ili sa trafike).
 
Skinuli su mi 3000+ din na kt broju za net, koliko je to mb!

Iako je na stanju pre nego što sam isključio net ostalo još malo.

Bonus kredit nisu dirali, znači skidali su direktno dopunjeni!








Sent from my LEX820 using Tapatalk

0,05 динара је 1 килобајт па рачунај.
 
Ova dopuna se može raditi i kao frendly. Ne mora trafika da vas deru za 200 din.
 
Ne moze. Mora dopuna koja produzava prepaid.
 
Ja tako produžavam moju frendly dopunu. Uplati mi kolega 200 din ja njemu posle vratim. ;-)
 
To ne radi sigurno, moji KT brojevi se medjusobno pomazu svakog meseca sa barem po 400, ali na 3 meseca mora obicna dopuna (sa postpaida, sa fixnog ili na trafici/MTSu).

Mozda ti je broj odavno, pa slucajno radi, ili pre ce biti da uopste ne mora dopuna na njemu (imam jedan pre 2 godine potpisan ugovor skoro, na njemu ne moram da dopunjujem uopste).
 
Za sada da, ali mora sama KT kartica da se dopunjuje kao prepaid, inace prestaju da rade FD.
Na 3 meseca znaci moras dopuniti obicnom ED (sa postpaid broja, sa fixnog ili sa trafike).
Meni mesecima na 2 KT broja gasili FD svaka dva meseca, morao da uplaćujem dopunu i - prestali već mesecima.
Na trećem KT broju mi nikad nisu gasili FD, a nikad nisam uplacivao kredit.

Svi ugovori zaključeni u istom mesecu. Očigledno je da je pravilo da - nema pravila. ;)
 
Kad su prestali? Ja sam marta morao :(
 
^ Meni su prestali posle dugo vremena. Mislim da je u decembru bila poslednja elektronska dopuna. Ne znači, naravno, da me neće sačekati iza ugla ponovo. ;)
 
Ja potvrdjujem da dok sam koristio KT, uvek je radila friendly dopuna a kredit sam mozda dopunio jednom na svom KT broju. Tako da bih rekao da bas i nema pravila.
 
Pravila nema, to za dopune je pocelo pre nekih.. 2 godine otprilike, mozda nesto kasnije. I nije vazilo tada ni za jedan raniji KT broj, samo za nove (bilo skroz novi KT broj, bilo prelazak sa prepaid/postpaida).
Ovo da ponovo ne mora na brojevima na kojima je moralo... je vec nesto novo :)

Owime, sta si radio sa tim brojevima? :D
 
Ја сам бар сто пута написао да моје КТ не допуњујем, нисам сигуран да баш никада није морало али се не сећам да сам у последњих пар година допунио. Једини проблем ми је када убацим неку припејд картицу у причу, углавном не ради фд али 200 кинте на трафици и проради после пар дана. КТ картице су ишле у све пакета, мало КТ, мало припејд а није немогуће и да је једна била и постпејд.

Идућег месеца ми истиче КТ1000 са 50% али нећу да тражим да настави са толико, иде у припејд на неко време.
 
Nazad
Vrh Dno