Šta je novo?

[MTS] Kontrola troskova

Ajde neko da trazi popust 50% kao stari korisnik, da znam sta me ceka, otkaz brojeva ili ne :) Iskreno nam ne znaci u firmi da imamo KT500 sa ovim cenama :(
 
Odreagovace Telenor tako sto ce svi paketi imati neogranicene minute, ali ce najmanji poskupeti 190 dinara, a ostali proporcionalno, sa manje neta ;) Sve u sluzbi smanjenja onoga sto se koristi, a bacanje onoga sto se manje koristi :)
 
Odreagovace Telenor tako sto ce svi paketi imati neogranicene minute, ali ce najmanji poskupeti 190 dinara, a ostali proporcionalno, sa manje neta ;) Sve u sluzbi smanjenja onoga sto se koristi, a bacanje onoga sto se manje koristi :)

Samaranje u kratkom roku. Ipak vip ne moze da bude lider tek tako. [emoji24]

Sent from Dead OS ☹
 
Drugari, kako ide ovo sve sa friendly dopunom?

Koliko pročitah ovde, može se samo osnovni kredit koristiti za friendly dopunu, jel' tako? Pošto sam KT 500, osnovna zamisao mi je da krajem meseca sve što je preko 500 dinara na osnovnom kreditu (sve što se ne prebacuje za naredni mesec) prebacim friendly dopunom roditeljima. Poslao sam sms na 2424, ali sam prvo dobio odgovor da sam uneo iznos van dozvoljenog opsega, a kad sam smanjio iznos dobio sam odgovor da mi ta usluga nije omogućena i da zovem 0800100100. Preko kompa, na Mom mts-u ne nađoh gde to može da se uključi, jedino sam video da se svaka friendly dopuna plaća 10 dinara, u jednom cugu je maksimum 400 dinara, a u toku meseca 2000. Posle sam zvao i 0800... ali sam se pogubio totalno i ništa nisam uradio a pomoć operatera ne dobih jer tek od 8 radi kontakt centar.

Kako najjednostavnije da uključim friendly dopunu?
 
Poslednja izmena:
^ Uslov: moraš da imaš barem jednu elektronsku dopunu od 200din svaka tri meseca na KT broj. Ta dopuna može biti sa postpejd broja, sa fiksnog ili iz kioska (mislim da MTS nema dopunu pripejda sa kartice kao Telenor). Kad uradiš dopunu KT broja, pozoveš 789, kažeš da si napravio el. dopunu i da napišu nalog da ti uključe Friendly dopunu. To će potrajati nekoliko dana (u najboljem slučaju). I onda će raditi naredna tri meseca ("po proceduri", nekome traje i duže), i opet mora elektronska dopuna. Ako ti isključe Friendly dopunu, cela procedura iz početka. ;)
 
Dopuna sa kreditne mislis? Moze.
 
Hvala tebi, dragi korisniče owim,
pomože mi puno odgovorom ovim! :)

Dopunio sam malopre preko fiksnog, a na 789 mi rekoše da će Friendly dopuna biti uključena za 24 sata i da svaka dva meseca mora nova elektronska dopuna. Javiću vam ovih dana da li je tako i bilo.
 
Poslednja izmena:
^ Tu smo da pomognemo. Nece biti posle 24h. Ako ti je hitno, nakon 24h pozovi i traži urgeciju tog zahteva. Ako nije, cekaces oko nedelju dana.
 
Od sinoc dobijam poruku kad hocu da prebacim kredit sa KT na prepaid .. "Vas zahtev nije prihvacen.Molimo vas da proverite unete podatke i pokusate ponovo "

Jutros isto dobijam .. sve radim kako treba nije mi prvi put ..;-)

Jel jos neko ima slican problem... cak i kod brata isto se javlja .. kartice dopunjene 26.05 .. do sada nisam imao slican problem ..
 
Izgleda ih sistem zeza dok ne urade racune [emoji3] sacekacemo da prodje 6.07
 
Prebacio sam prvog jula, nije zezao. Sada nemam vise za prenos da probam.

EDIT: Probah svejedno, mislio sam da ce reci "Presli ste limit", ne... vec "Proverite podatke".
KHM!!!!!!!!!!!
 
Poslednja izmena:
Ne radi meni prebacivannje,ja preko poruke 2424,pise poslato,ali kredit nije prebacen i stoji isti iznos.Samo nesto menjaju i cacakaju u pm. :D
 
Jbm li za sta ce vise ostati KT... ranije je barem bio racun mali (sta ima 250din???), za sitne potrosace.
 
Obesmišljena tarifa. Sem za decu. A i to pitanje. I tako je naprave da ne možeš lako da je menjaš i kad nisi pod UO, ona je nit pripejd nit postpejd (oni je vode kao pripejd u suštini). Ali mnogo komplikovano. Trenutno beskorisna tarifa. Guraju te ka postpejdu, koji je opet skuplji nego što je bio, i samo na prvi pogled ima više sadržaja za taj novac. Realno je sve manje i manje. Samo što ide u koracima. Malo po malo te teraju na (sve skuplji) postpejd.
 
Ja sam to jos pre 7-8 godina pricao, Telenorovci su prihvatali ta poskupljenja, i evo stiglo do nas :(
Pa vi pricajte da nisam u pravu :D
 
Da ne bude da ti držim stranu i da smo u nekom dilu.
Telekom Srbija je poslednji počeo te štosove ograničavanja onoga što se dobija, jer si pre desetak pa i pre pet godina imao prihvatljiv postpejd. Nikad nisam gledao koliko sam pričao, i nije bilo strašno. Nije bilo to zaokruživanje.... Vremena su se promenila, Telekom se uskladio sa drugima, podigao cene i počeo zaokruživanja , netransparentne tarife, menjenje uslova svaki čas... Ali ono što mi najviše smeta je mnogo neznanja i odnos prema klijentu. Znam ja da ne može mnogo za malo novca, ali tamo je takvo neznanje i ne daju ti da pričaš sa nekim tehnički potkovanim. Isture ti te ljude po poslovnicama (neki jako korektni, manjina), koji jednostavno nisu za to. I nisu ni krivi, niko ih nije naučio, elementarne stvari tako da rade, šta da rade, šablonski nešto nauče. I organizaciono je to očajno. Ali taj deo je isti kod svih. Sada su se po lošim stvarima ujednačili, poprilično. Svelo se na lični izbor operatera (navike kod upotrebe (poziv sms, net) pokrivenost, broj ljudi na istoj mreži itd), ali je dosta ujednačeno. Meni lično Telekom najmanje loš, a loši su svi. Razlike su male.
 
КТ је исплатива ако се користи искључиво за разговоре ка Мтел-у РС и ЦГ,још уз некад 50% попуста.Кад би ове постпејд тарифе које укључују минуте према сестринским мрежама биле мало јефтиније,па макар и мање мин. укључивале било би добро.
 
KT bonus se ne racuna prema mTel mrezama, valjda?
 
Не,али је цијена/мин. повољнија од других(уз успоставу везе)
 
Nece ni meni da prebaci, ni KT-KT ni KT-Pripaid, ja cu 1 od 2 KT broja koja licno koristim da prebacim na pripaid cim istekne u avgustu, a broj koji otac koristi, moguce da ostavim na KT , jer i na pripaidu bi morao svaka 3 meseca da uplacujem po 200din za odrzavanje, a ovako dobijam 500+1000.
Jel neko prijavio problem sa FD?
 
Meni još uvek ne.
 
Meni proradilo ali presao limit.
 
Evo sad prošlo

Sent from my x600 using Tapatalk
 
Kako mts ume da iznenadi...
Juče odem kolima sa bajsom da se provozam sa ćerkom, platim parking, ne stiže povratna poruka, pošaljem još jednom, ne stiže i dalje, proverim kredit, skinut iznos.
Pozovem parking servis, kažu to je do mts-a.
Pozovem mts, provere, kažu jeste ima neki problem, prosledićemo i javićemo. Ja šta ću vratim se do kola, opet kači bajs, preparkiram se u garažu.
Evo danas i dalje skinut kredit, i niko ne zove.

Inače kada vam je ovako hitno, pozivanje kontakt centra je užas živi, i šlag na tortu uzmu vam i pare za to.
 
Ja sam primetio u listingu za KT da mi duplo skidaju kredit za sms parking. Kao da mi naplate i onu povratnu poruku od parking servisa. Npr u zoni 2 sam bio 2 sata, a piše da sam poslao 4 poruke. Obraticu pažnju na iznos kredita koji imam kada sutra budem plaćao, pa ću da vidim. Možda listing ima neki bug.
 
Nazad
Vrh Dno