Šta je novo?

[MTS] Kontrola troskova

Imam tri kontrola troškova ugovora koja mi sada ističu i poslao sam im i mail sa skromnim predlogom - Šta bih želeo za obnavljanje sva tri kontrola troškova ugovora na 24 meseca.

zvali su me i rekli su da ne mogu da ponude nikakvu pogodnost! čak ni jednu gratis pretplatu za obnovu tri ugovora, bez obzira o kojoj je tarifi kontrole troškova reč. :(
 
"Čak ni gratis pretplatu"? Koliko si im tražio? Jedan mesec ili celu UO?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ti sto si dobio ono jedan mesec gratis skroz slucajno je, cini mi se, jedini slucaj da je iko za KT dobio nesto? Tako da, nista cudno :( I meni su to rekli, pitao sam i pre nego si dobio onu pretplatu za dinar, i posle toga prilicno cesto, posto je vise KT brojeva.
I niks :( Ali ocigledno je gde stoji KT odavno.
 
U cemu je fora sa KT ponudom? Pokusavam da skapiram prednosti ove opcije ali ne uspevam :) Donekle mogu da skapiram ovu najjeftiniju ponudu od 400 rsd koja mozda odgovara ljudima koji nemaju velike potrebe, a deluje mi kao najjeftinija opcija za njih. Medjutim, ove ostale opcije mi izgledaju potpuno beskorisno.
 
Ti sto si dobio ono jedan mesec gratis skroz slucajno je, cini mi se, jedini slucaj da je iko za KT dobio nesto?
Мени су пре пар година обећали два месеца по динар уз КТ2000 и телефон и први рачун је стигао комплетан. Тражио сам да ми дају обећано, као преслушали су разговоре па су мало врдали, није ми било толико важно да истерам све до краја и на крају сам прихватио један динар-месец. Значи није једини случај. ;)
А није баш да нико није добијао уз КТ, мени још увек ради онај мали Хавајац који су својевремено давали за динар уз 50% КТ. После онолико година батерија и даље издржи бар недељу дана осредњег коришћења.
U cemu je fora sa KT ponudom?
Овакво питање је забрањено у овој теми. ;) Мада можда напишем нешто тамо на јесен када највероватније угасим и последњу КТ.
 
To za 50% je bilo zvanicno. Ovo za mesec je nezvanicno..
 
Da li neko zna, kada se KT broj pridruzi BOXu da bi se dobilo 100GB neta, koji je redosled potrosnje podataka?

Prvo definitivno ide net iz KT tarife. Pitanje je da li se posle trosi prvo bonus kredit ili prelazi na zajednickih 100GB?

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka

Da li si uspeo da koristiš kontrolu troškova uz box 100Gb? Ja sam pitao više puta, rekli su da može ali sada već sedam dana mi ne puštaju tih 100Gb na kotrlou troškova. Još uvek nema odgovora zašto ne mogu da koristim normalno internet na kartici. Kada sam počeo da koristim pojela je odmah sav kredit i nije uopšte trošilo tih 100 Gb iako je broj ubačen u box4...
 
Ja sam koristio, prikljuceni bez problema (dobio poruku) i na jednom broju sam proverio i nije nista potrosio kredit. Ali to je proslog meseca...
 
Ja sam tek juče dobio poruku (sms) da je broj uključen u box4 100 gb, medjutim i dalje mi Internet ne radi, neće da ostvari konekciju. Napravio sam APN prema uputstvu od operatora i ništa... Uplatio 200 dianra na račun da eto ne bude 0 dinara kako bi se pokrenulo sve ali jok... čekam odgovor iz telekoma, još ništa...
 
Jel radi 3G na drugim brojevima tu?
 
Nisam probao, nemam drugi prepaid broj, ali zbog telekomove glupe procedure, gde te kod svakog problema, teraju najper da napravis apn iako sam probao da obajsnim da je radilo sve u provm trenutku dok nije svuklo kredit, znači ne treba ni dva razreda škole da ukapiraju da nije kod mene problem nego kod njih, ali ja obrisah APN i napravih taj novi a ko zna sad dal sam to dobro napravio...
 
Da li KT moze kao post paid 3 meseca ranije da se obnovi ugovor?

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Da. Samo mroa zamena kartice u poslovnici prethodno, pa tek sutra mozes da obnovis ugovor.
 
Zasto zamena kartice?

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Jer moraju da prodaju nekome one stare crvene non-uSIM kartice :)
Ne mogu iste kartice za prepaid/KT i postpaid :(
 
Pa ne, ja vec imam KT, hocu klincu da uzmem smart satic, ali jos sam pod UO, pa da vidim da produzim ranije. To sam mislio.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Алфа је брзоплет, не прочита пажљиво поруку а већ је написао одговор. Наравно да нема замене картице.
 
Da li KT moze kao post paid 3 meseca ranije da se obnovi ugovor?
Citam ponovo, meni opet zvuci da si mislio da predjes na postpaid i produzis kao postpaid 3 meseca ranije.

Naravno da moze KT ranije da se produzi - u stvari ako uzimas satic mozes bilo kada. Uvek moze da se ranije produzi ugovor dodavanjem uredjaja.
 
09.01. istice, tada sam uzeo neku Teslu, jednokratno platio 4-5000 din.

Mozda se gore nisam dobro izrazio, ali sada je poenta svakako jasna.Mislio sam da li sito vazi na KT da se moze 3 meseca pre isteka produziti.

E sad jedno pitanje ne vezano za KT, verujem da mozda niko ni ne znam, al ajd, da li su mozda ti smart satovi sim free?

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока


Edit:preko chata kazu da imam mogucnost obnove najranije 3 meseca pre isteka.
 
Poslednja izmena:
Na MTS portalu sada postoji opcija Promena tarife, ali ne radi za KT. :(
 
Da li je moguce da ne mogu parking da platim ?? Pa to je bitna falinka ovog paketa

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Nije... Ja ga skoro samo na parking trosim.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Moja majka prenela broj u MTS na KT 500. Od danas joj je aktivna kartica ali sad nikako ne mogu da proverim stanje. Kako to ide na ovom paketu, aplikacija, kratki kodovi...?

from Tapatalk SM-A505FN using my Sent
 
Moja majka prenela broj u MTS na KT 500. Od danas joj je aktivna kartica ali sad nikako ne mogu da proverim stanje. Kako to ide na ovom paketu, aplikacija, kratki kodovi...?

from Tapatalk SM-A505FN using my Sent

*100# - основни кредит;
*105# - мегабајти;
*108# - бонус кредит.
 
Hvala
Ali ne radi, piše servis trenutno nije dostupan
Izgleda da mora da prođe neko vreme od aktivacije dok ne prorade ti servisi

from Tapatalk SM-A505FN using my Sent
 
Poziv ka 777, provera stanja kartice i kredita (samo osnovnog).

A tarifa obično postaje aktivna odmah po izlasku iz poslovnice, provere stanja sledećeg dana.
 
Poslednja izmena:
Proradila je i provera stanja, nego imam još jedno pitanje, mogu li da im tražim 4G sim karticu ili ne daju za ovaj paket?
I kad li će moći da se prijavi na moj Mts aplikaciju?
I još nešto, izvinjavam se ako je već bilo, šta se dešava kada se potroši 150 mb, jel skida kredit, i da li je bonus kredit samo za Mts mrežu ili važi ka svima?
from Tapatalk SM-A505FN using my Sent
 
Poslednja izmena:
Nema 4G (isto kao prepaid)
Moze moj mts
Kada potrosi 150MB dalje se naplacuje po 50 dinara za MB (prvo se trosi bonus, a onda i osnovni kredit)
Bonus vazi za pozive i SMS u mts mrezi i za internet.
Za ostale mreze, inostranstvo itd se trosi osnovni kredit.

Za kupovinu dodataka (min, sms, internet) se trosi osnovni kredit.
 
Nazad
Vrh Dno