Šta je novo?

Rage

Ok igra, sem kraja koji je zbrzan, zaista.
 
jedno kratko pitanje, probao sam da igram Rage jos kad je bila izasla, ali na mojoj tadasnjoj ATI kartici je radila uzasno lose, secam se da je igra imala problema uopste sa ATI karticama...
dal zna neko dal je to u medjuvremenu ispravljeno i dal mogu da ocekujem normalan fps na sadasnjem r9 280x?
 
Brzo je to ispravljeno tako da će sad sigurno raditi mnogo bolje.
 
Zavrsih, nije bas kratka ko danasnje pucacine, kvalitetna igra, vidi se da su je ID Software i Carmack radili...
cim vidim da je igra savrseno glatka, nema laga i da je tehnicki savrsena, znam da je Carmack radio na njoj :D
ovako nesto sam primetio sam jos u Source engine-u, tako da ide da pohvalim jos i Gabe Newell-a...

prvi put kad sam pokusao da je igram, uzasno mi je radila, jer sam imao AMD karticu, a svi znamo kolko je Carmack pobornik Nvidie i Intela... sad je doduse letela, ali na veoma jakoj grafickoj, te me i ne cudi...
traje oko 15 sati, mislio sam da je kraca, ali moguce da mi se zalomio neki DLC sa pecem, pa je sve ispalo duze...

zanimljiva igra, raznovrsna, gameplay mehanika je dobra, vidi se da je radio neko ko zna da pravi pucacine...
open world aspekt, sto je nesto novo za ID, su uradili pristojno, nema neke velicine, niti uopste nelinearnosti i slicnih RPG elemenata, ali svidja mi se... recimo gradovi nisu preveliki i dosadni sa gomilom likova, vec omanji i srednji, taman onoliki koliki i trebaju da budu, sa par kvalitetno uradjenih likova...

voznja je fenomenalno odradjena, a to sam najmanje ocekivao... bas je prijatno voziti svoja kolica po wastelendu, i napucavati se raketama, sa protivnickim vozilima, sve je to zaista lepo i prijatno odradjeno, pomislili bi da je ID pravio do sad voznje, a ne da im je prvi put... nije cak ni preterano arkadizovano, suspenzija je odlicno odradjena, i po neki efekti koji su inace zaduzeni za simulacije... ja mislim da se ni GTA ne bi postideo ovakve voznje, da je uporedim sa necim sto je izmedju arkade i simulacije...

grafika odlicna i prijatna, neprijatelji relativno raznovrsni i fenomenalno animirani... animacije su mi se najvise svidele, konacno da vidim neke kvalitetne, duge i prirodne... osecaj pucanja, po ocekivanju odlican.

prica nije nista preterano posebno, ali ok je, radi pos'o...

igra se zavrsava tako sto se naslucuje da je ID hteo tako da zatvori igru, sa prostorom za nastavak price, tako da su to oni definitivno planirali, ali kolko vidim, nece biti nista od drugog dela, nikad ga nisu ni najavili, sad rade na drugim projektima, Carmack je napustio tim... i igra se mozda cak i nije dobro prodavala, ne znam... u svakom slucaju pozitivna ocena od mene - 8/10
 
Haha, dobro sto si je sad odigrao inace bi video da kad je izasla uopste nije bila savrseno glatka, bez laga i tehnicki savrsena. Bilo je tu dosta peglanja..
 
Haha, dobro sto si je sad odigrao inace bi video da kad je izasla uopste nije bila savrseno glatka, bez laga i tehnicki savrsena. Bilo je tu dosta peglanja..

Potpisujem. Prvobitna verzija i ova sad su totalno druga prica.
 
Haha, dobro sto si je sad odigrao inace bi video da kad je izasla uopste nije bila savrseno glatka, bez laga i tehnicki savrsena. Bilo je tu dosta peglanja..

pa i jesam je bio probao cim je izasla i uzasno mi je radila, veoma usporeno, msm da nisam ni 10fps-a imao... bio neki problem sa amd karticama... a kasnije cuh da je bilo i nekih gamebreaking bagova...
elem, odustao sam bio od igre posle pola sata igranja...

i sad kad sam nadogradio komp, i kad je izaslo par peceva za igru, uzmem da probam opet, da vidim dal ce sad da sljaka kako treba, jer bas mi se igrala u ono vreme... i igra radi savrseno, konacno...
ko ju je propustio ranije zbog problema, obavezno nek je obrne sad...
 
Potpisujem. Prvobitna verzija i ova sad su totalno druga prica.

Da li su sredili ono ucitavanje tekstura, koje se potpuno ucitaju tek kada stanes? Znam da sam morao da podesavam nesto preko konzole/skripte da bi bilo prihvatljivo.
 
ja i sad dok sam igrao, sam imao primetan taj striming textura, bench u game meniju mi je ocenio graficku kao OK, za upravo taj segment, a to je neka srednja vrednost...
elem, nije mi tolko smetalo, ucita se za sekund tek kad udjes u igru ili neki novi predeo, napravis krug oko svoje ose, i sve onda radi bez problema, tj ne ucitavaju se non stop tokom igranja, vec samo kad pocnes novu sesiju ili nivo...i to traje sekund, dva...
 
ljudi ima li ova igra kraj?? :zgran: stigao sam do grada u podzemnoj železnici :D
 
Imas jos :p
 
ljudovi znači ima još koliko je bilo okej :d

fora je bila kad je u pitanju oružje :D od onog čovu u hagar teritoriji sam kupovao municiju isprva ne gledavši koju za koje oružje-posle vidim ovo u početku oružje ga nema :trust: mislim snalazio sam ja se pesnicama kad mi nestane ili kupim municiji za skraćenog dvocevca i strele i neilgan ali pištolj sačma i još jedno nema-otkrijem na kojim tasterima se nalaze ostala oružja u onoj misija kad sam tražio gde se nalazi ona kola na daljinski sa bombom :D mislim predpostavio sam gde se menjaju oružja ali sam navikao na skrolu da menjam tako da sam tastere zanemario posle laganica ova oružja puna ne treba više :d

igra je nekako prijatna i ''pitka'' za igranje što kažeš reviewsrb uživanje :happy: ali ovo za oružje je blam :D
 
prešao sam igru :happy: na kraj mi onaj daje šestocevac koji sam u zadnjoj misiji potrošio u startu (municiju za njega sam čini mi se skupljao ali klasičan repetir nije delovao verovatno je trebao da se u stvarima uzima a nisam ni probao :trust: ) koristio sam oružje regularno :D ostao mi onaj cirkus mutanata po drugi put da ih rokam ali sam batalio-sve u svemu igra je baš gotivna :exploder:
 
Nazad
Vrh Dno