Šta je novo?

Razor Lachesis

NSlayer

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
18.10.2007
Poruke
92
Poena
159
Trenutno posedujem jakko dobrog misa Razor Death Adder-a sa kojim sam prezadovoljan. Novi Lachesis je sam vrh ponude ovog gamerskog proizvodjaca, pa me zanimaju iskustva sa ovim misem ako ga neko uopste poseduje. :)
Lachesis-ov oblik mi se bas svidja, a i DPI mu je preteran.
 
Mis je extra. I meni je oblik izgledao bezveze, ali ok lezi u ruci.
 
Kao i za sve Razer mišonje potrebno je malo vremena da se privikne čovek. Mislim da je Copperhead bolji.
 
Mis je skroz fency, ima neko plavo svetko kroz skrol, pa ispod dlana, pa dva tatera levo pa dva desno, pa dva tastera iznad skrola pa ludacki laser sa 4000 dpi (mislim da je to jedan od najacih u ovom trenutku). Plastika je neka jebacka mat-crna tako da se ruka ne znoji u opste.
Sve je naravno podesivo i svi dugmici programabilni. Dobio sam ga i NY pre 5-6 dana za 80$. Ipak Ipak Ipak - po meni, mis je pravljen za malo duze prste i krupnije sake od mojih tako da mi nelezi u podpunosti, odnosno nemogu bas sve dugmice da pritiskam na nacin kako bi ja to zeleo i malo je tezi za navikavanje (barem meni)
 
Poslednja izmena od urednika:
Malo je oblik cudan jer je namenjen i za levake i za desnjake, ali je odlican kad se uzme u ruku. Death Adder sam kupio jer je to jedini RAZER koji je pravljen samo sa desnjake.
 
Imam ga već par meseci i mogu reći da nisam baš zadovoljan.

Prvo, izuzetno je lagan, barem duplo od npr MX-500.
Drugo, prateći software je ******, pun bagova iako sam skinuo po dve nove verzije i firmware i drajvera za miš.
Treće, posle određenog vremena korišćenja ume da se zaglupljuje (prestaje na kratko da radi po horizontali ili vertikali) i jedino što pomaže je restart samog miša (ima dugmence ispod).
Četvrto, onih 4000dpi se uopšte ne primećuje. Razlike između recimo 2000 i 4000 gotovo se ne primećuje.
Peto, ležanje u ruci je jako diskutabilno i ne odgovara svakome. Posle više godina korišćenja MX-500 nije lako preći na drugi oblik miša.

Jeste lep, ali stvarno moram priznati da sam se razočarao potpuno u Razer Lachesis, nije pomogla ni ona specijalizovana podloga koja košta kao pola miša.
 
Može se reći, you have been served!!!

Pao si na dobru reklamu Razera, ali za utehu ima ih mnogo.
Joj sada kada krenu da me smaraju razer fanboyovi.
 
Nema sta da te smaraju,jednostavno nekome lezi mis a nekome ne :)
ja npr sa svojim deathadderom nemam ni najmanjih problema....i prezadovoljan sam
 
evo ja imam pomenti mis i extra je pogotovo ako imas vecu saku,po meni nedostaci su los prateci sw i nedostatak tilt skrola, a glupost koju sam procitao par redova iznad da se ne oseca razlika izmedju 2k i 4k dpi je totalno netacna.Takodje mis se ne zaglupljuje ko sto neko rece....
 
evo ja imam pomenti mis i extra je pogotovo ako imas vecu saku,po meni nedostaci su los prateci sw i nedostatak tilt skrola, a glupost koju sam procitao par redova iznad da se ne oseca razlika izmedju 2k i 4k dpi je totalno netacna.Takodje mis se ne zaglupljuje ko sto neko rece....

Ma jok bre krsh je shta ti je :S:

Njemu ne lezi i odma je Lachrsis krsh, Razer je krsh, ne pravi nikakve misheve... :wall:

I dzaba ti i ta podloga ako ne znash da je koristish, ponekad nije do proizvoda vec i do onog koji koristi isti ;)

:wave:
 
^^ Marry me :D, ja imao Razer Copperhead i gomila mojih ortaka su bili u fazonu 'brate al je ruzan i nikako ne lezi u ruci' ali sam ja bio prezadovoljan i meni je vise odgovarao nego Logi ...
 
svaka vam cast, covek tek poceo da pise ovde a vi krenuli da ga prozivate :mad:
covek je izneo svoje utiske. sigurno ne bi pisao da ima problema da ih nema, cisto da bi lozio ljude.
Takodje mis se ne zaglupljuje ko sto neko rece....
kako se ne zaglupljuje ako se njemu zaglupljuje? i ja sam imao problema sa setpoint drajverima kada sam kupio G5 i sta sad? pun logitech forum ljudi sa problemom kao ja. ja sam pisao da su drajveri problematicni a neko kome je sve radilo je trebalo da napise: "ma nemas ti pojma, evo meni sve radi"...to sto tebi lepo radi ne znaci da svima lepo radi ;)

@Rossi:
covek nigde nije napisao da je Razer krs, vec da je razocaran sto je naisao na dosta problema koje svakako nije ocekivao. nemoj mu stavljati u usta ono sto nije rekao!
 
Poslednja izmena:
Što se zaglupljivanja tiče, mislim da je do drajvera ili do pratećeg programa. Kada koristim miš "na suvo" bez njegovih drajvera ne zaglupljuje se. Da li je neko još imao isti problem i može li biti da je moj primerak defektan?

Ali stvarno težina miša je smešna, sve zajedno ima 25 grama cca.
Što se Destructor podloge tiče imam samo reči hvale.

krastavac trebao sam da kupim G9 i da igram na sigurno.
 
Što se zaglupljivanja tiče, mislim da je do drajvera ili do pratećeg programa. Kada koristim miš "na suvo" bez njegovih drajvera ne zaglupljuje se. Da li je neko još imao isti problem i može li biti da je moj primerak defektan?

Ali stvarno težina miša je smešna, sve zajedno ima 25 grama cca.
Što se Destructor podloge tiče imam samo reči hvale.

krastavac trebao sam da kupim G9 i da igram na sigurno.
Mislim da si samom sebi odgovorio,ako se mis ne zaglupljuje bez drajvera znaci problem su drajveri,eventualno flesuj novi bios za mis ali ja time nista nisam dobio,mis je svakako radio extra osim sto drajveri prave probleme ponekad,mada zadnje vreme ne...ali sw mi je pravio malu decu takod aje to najveca mana -podrska...pogotovo sto novijeg drajvera nema skorije vreme

Sto s etice tezine mis jeste lak ko pero ali meni se to svidja,)

Sto se tice podloge ja imam roccatovu koja je mnogo po meni isplativija od razerovih podloga i lakesis po njoj prosto leti(a leteo je i po stolu ali reko da ga castim neko podlogom):smash:
 
Poslednja izmena:
Probao sam i novi bios i novi prateći program, ništa ne pomaže. :mad::mad: Dešava se da se zaglupljuje samo po horizontali na po par sekundi. Opet drugi put zaglupi se po vertikali. :wall::wall:

Inače koristim XP sp2, mogu samo da zamislim šta bi radio u Visti!!!
 
Probao sam i novi bios i novi prateći program, ništa ne pomaže. :mad::mad: Dešava se da se zaglupljuje samo po horizontali na po par sekundi. Opet drugi put zaglupi se po vertikali. :wall::wall:

Inače koristim XP sp2, mogu samo da zamislim šta bi radio u Visti!!!

Reinstaliraj sistem, ako se ponavlja nosi na garanciju!
 
Probao sam i novi bios i novi prateći program, ništa ne pomaže. :mad::mad: Dešava se da se zaglupljuje samo po horizontali na po par sekundi. Opet drugi put zaglupi se po vertikali. :wall::wall:

Inače koristim XP sp2, mogu samo da zamislim šta bi radio u Visti!!!
Ne znam,ja sam na visti i tih problema nemam,jest da mije blokirao bio dvd rezac jer se nije podnosio s programom za rezanje definitivno,ali promenom programa za rezanje sad radi ok.Jedini problem koji sad imam je kad pustim muziku a mis drzim na 4k dpi pa kursor krene da plese od vibracija stola:smash::smash::smash:

Ps-e si probao 1.91 bios???mada ako ti se mis ne zaglupljuje bez drajvera verovatno nije do njega...
 
Poslednja izmena:
Od kad sam ga kupio već sam jednom reinstalirao win, promenio ploču, grafičku i hard, tako da je definitivno do njega ili do pratećeg programa. Nego kada se pojavio taj 1.91 bios, pošto sam digao ruke od njega pre jedno mesec dva i nisam pratio novosti na razer sajtu?
 
Od kad sam ga kupio već sam jednom reinstalirao win, promenio ploču, grafičku i hard, tako da je definitivno do njega ili do pratećeg programa. Nego kada se pojavio taj 1.91 bios, pošto sam digao ruke od njega pre jedno mesec dva i nisam pratio novosti na razer sajtu?
Ima sigruno mesec dana da ima taj bios(1.91) da se skine kao i 1.1 verzija sw-a
 
@Rossi:
covek nigde nije napisao da je Razer krs, vec da je razocaran sto je naisao na dosta problema koje svakako nije ocekivao. nemoj mu stavljati u usta ono sto nije rekao!

Moj post se odnosio na COREY-ev cisto hejterski i lozacki post, ni na shta drugo ;)

:wave:
 
hejterski ? Posavetuješ čoveka u današnja vremena, on ti pljune u facu :(
 
Meni je zaglupljivalo dok nisam stavio 1.91 bios, sada pu pu da ne ureknem nisam imao problema sa blokiranjem u jednoj osi.
 
Nema sta da te smaraju,jednostavno nekome lezi mis a nekome ne :)
ja npr sa svojim deathadderom nemam ni najmanjih problema....i prezadovoljan sam

Me too, ja sam progledao sa DA-om, perfektno radi, odlično leži u šaci... Sve u svemu DA mi je bila jedna od najboljih kupovina u poslednje vreme...
 
Oba ukljucena u isto vreme??

Jer su oba misa na USBu, ili gurnes onaj koji ti trenutno treba? Jel uopste moze tako, izvini na glupim pitanjima.
 
Jer su oba misa na USBu, ili gurnes onaj koji ti trenutno treba? Jel uopste moze tako, izvini na glupim pitanjima.
Oba misa su istovremeno utaknuta(USB) i kao sto vidis meni radi bez problema tako:D jedini problem je ako dignem tokom igranja ruku s jednog misa pa stavim na drugog:smash::wave:

PS-Pitati nikad nije glupo,glupo je ne pitati;)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno