Šta je novo?

Razor Lachesis

Jeste lep je i pakovanje je extra, ali oblik. Ko se navikao na MX500 i slične miševe za dešnjake srećno mu bilo.
 
Izvinjavam se što načinjem verovatno out of date model miša, moram se požaliti da je moj lačesis prestao da radi. Tj, naprosto uveče je radio, ujutru ne. Sveli plavo i dalje, rade tasteri, ali se kursor ne pomera... Jel neko imao slična iskustva?
 
Imao sam ja. Prvi put mi je riknuo dok je bio u garanciji i zamenili su mi za drugi, a drugog sam pokvasio vodom. U oba slucaja je sve radilo osim senzora.
 
Imao sam ja. Prvi put mi je riknuo dok je bio u garanciji i zamenili su mi za drugi, a drugog sam pokvasio vodom. U oba slucaja je sve radilo osim senzora.

Meni je malo posle garancije otišao, i baš sam se smorio jer kontam da bi ovakvi miševi trebalo malo duže da traju. Kontaktirao za Razer i rekli su samo da pokušam sa 99% alkoholom da očistim senzor i da probam na belom papiru da li će da reaguje, ali bez uspeha.
 
Koji OS imas? Na Windows 10 sa fabrickim driverom ima probleme.
Koji Firmware imas? Verzija 4000dpi ili?
 
Koji OS imas? Na Windows 10 sa fabrickim driverom ima probleme.
Koji Firmware imas? Verzija 4000dpi ili?

Win7, sveze podignut, probao na w10, isto bez uspeha.
4k dpi verzija, poslednji FW. Nesto 1.91 tako nesto, probao i sa starijim ali bez uspeha. Cistio senzor 99% alkohol, otvorih ga da vidim dal unutra nije nesto pregorelo, ali cist kao apoteka, tasteri rade, kursor se ne pomera. :/ Star 3 godine.
 
Onda je svoje odradio...
 
Dugo sam koristio razer opremu, i jednom sasvim slucajno uzeo logitech.
Mogu da ti kazem da su nebo i zemlja.
Logitech je mnoogo bolji i kvalitetniji.
 
Nazad
Vrh Dno