Šta je novo?

Diablo 3

hoce li se vise istopiti :) bash je napeto
 
malo sam traljavo odradio...

244e1lk.jpg
 
a fanovi obozavaju da se*u ... dva oka, i sad je to artas, da, artas u blizzardovim franshizama je jedan od retkih likova koji poseduje dva oka ... artas i vepar ispred Orgrimar-a
 
Samo da ne bude ovo:

BbBFzaaSb.jpg
 
Poslednja izmena:
bice leech king, iste takve oci ima na onom wallpaperu...
 
I ranije su koristili takve teasere (kada su prvi put najavljivali wow,svi su mislisli da je starcraft)
Ja jos mislim da je ovo Diablo3.
 
Poslednja izmena:
evo ovako -

1. moze da bude leech king, al ako uzmemo u obzir da mu je ova kresta na glavi lepo nacrtana. naime - lich king ima neshto sasvim drugo posred chela, shto na ovom crtezu nije isto, verovatno je teazer za ove wow lozane koje ionako imaju nevidjenu podrshku -

browxx2.png



2. moze da bude diablo3 , iz razloga shto su rune od dana tri asocirale na pentagram, a najbitnije od svega je to shto se tamo nalazi Hel runa - znachi da od strane Blizzard-a koncept diablo-a nije zaboravljen. poslednja runa pak, asocira na sneznu pahulju, a ako cemo malo vishe da izfilozofiramo, sledi -

po mnogim verovanjima, i dogmama, predzadnji krug pakla je u stvari led. (obradjeno u NWN: HoTU). ako referiramo 5 bosova u D2 Lord of destruction - ni jedan od njih nije iz familije u "ice" fazonu. Andariel je demon, Buba je smor demon, Mephisto je ghost like ****** demon, Diablo je vatren demon, Ba'al je ljiga demon - ostaje im zasigurno neki ledeni burazer koji je odradjivao neki levi posao dok je "champion" iz D2 sabio ove (po D2 dogmi, to je zapravo paladin). hence - eto ga led na slici, eto ga leden demon koji izvire iz slike, i eto poslednje rune koja je nedefinisana, a u "led" fazonu.

3. Moze da bude Ghost, al mala shansa, nishta ne asocira na to, a i bio bi pogreshan korak Blizzarda da razvija neshto staro, a da nije sa dna hrpe (kao diablo shto jeste)

4. moze da bude neshto novo, shto je insipirsano svim ostalim blizz idejama, pa je zato i ubacheno zilion obelezija svega ostalog, kao teazer.
 
Ja imam neki feeling da je neshto novo u pitanju, mada ne gubim nadu da je u pitanju Diablo3... :)

E da, Diablo2 LOD instaliran pre par minuta, nisam mogao vishe da izdrzim... :d
Nisam ga igrao ima oko 2 godine... :S:
 
odma odradi sebi 1.11 patch, i vidi da polse malo djuske instalirash Eastern sun mod za 1.11 verziju - totalno novo D2 iskustvo!
 
Brate bilo bi glupo da izadje D3 svet u Diablu je unishten skroz.Mislim i ako izadje neshto morali bi takvu prichu da izmisle.

Igoritza izashao je novi patch u junu 2008 a to je v1.12
Inache od svih tih modova najvishe mi se svideo plugY jer ima uber quest a eastern sun cu sada da skinem
 
ma da im P*Z*D* M*T*R*N* i oni i taj njihov wow dosadili su i bogu i narodu... zapalili im se serveri dabogda :d
 
Brate bilo bi glupo da izadje D3 svet u Diablu je unishten skroz.Mislim i ako izadje neshto morali bi takvu prichu da izmisle.

Nije unisten svet u Diablu,unisten je cini mi se nesto sto je spona svetova('ovog' i pakla) i na kraju su rekli da 'vise nista nece biti isto'. Ispravite me ako gresim.
 
Dal je komentarisao neko ove male "gliste" pored runa koje predstavljaju igre |sc,wc,d| i nedostatak istih kod preostale dve, nisam nasao nista o tome.
 
iako bi voleo da je D3.....
kad pogledam ovu sliku

http://www.worldofwarcraft.com/wrath/

Uporedite sami...

1. LED dole desno (tacno gde je mac zabijen) isti kao i svuda na splash-u
2. OCI Lich Kinga koje su skoro iste kao i oci na splashu
3. Dominira ISTA plava boja kao i na splash-u

ja barem mislim da nema nista od D3 bar zasad.....

sta da kazem
krastavac!!
 
Ne veujem da bi sa ovakvim teaserom najavljivali wotlk koji je vec najavljen i o kome se vec sve zna i ako lici ovo (po meni) 100% nije najava za wotlk.
ostalo je jos oko 5 sati do promene slike pa cemo valjda saznati da li je ovo Diablo3 ili nesto drugo (a nema sta drugo da bude,mozda neka nova igra mada tesko) ponavljam nema sanse da je wotlk.
 
Poslednja izmena:
Nema sanse da je WOTLK. Toliko je bilo najava za njega.
Jedino sto je ostalo je Diablo.
 
Blizzard je firma u kojoj rade bolesnici.

danashnja slika :

ice5andahalf.jpg


obratite paznju na smajli runu:

untitled-4.jpg


kako je njima lepo ... oni su se tamo sto posto naduvali 6 dana bez prekida, pa njihovi artisti i web dizajneri odluchili malo da se sprdaju sa narodom ...
 
Rodile rune na Blizzard-u mora da im je sezona :d

Ma bice ono tresla se gora rodio se mis :S:
 
Ma pomirite se sa chinjenicom ovo je nova us*ana ekspanzija za us*ani WoW
 
Inache na kraju igre je unishten World Stone (valjda se tako bejashe zvashe =P)
Inache ova pricha o D3 toliko dugooo postoji josh od kako je izashla ekspanzija LoD
Mislim teshko da ce u skorije vreme da izadje novi Diablo jer zli korumpirani kapitalistichki blizzard mora da nahrani svoje geekove sa w0w-om koja je neka vrsta basne po meni.
 
Nazad
Vrh Dno