Šta je novo?

Diablo 3

Stigla konačno i verzija za plebs 😊 Ajde da vidimo jel' vredelo čekati par godina...
 
Interesantno :)
Inace, ukljucio igru posle god i po dana i ne mogu dovoljno da nasviram tezinu da bi bilo interesantno. Ovo je strasno sta su uradili od igre i koliko je laka.
Greater rifts?
 
@budababa Gde je stigla, na crackwatchu nema nista? Jel opet neka traljava emulacija koja slabo ili nikako ne radi?
 
Sigurno misli na emulaciju Nintendo Switch-a.
 
Bice da je to
 
Da na to misli a ja poceo preko xbox360 emulatora i zasad xenia radi odlicno na mojoj masini
 
Ne igra se mišem, već gamepadom.

Igrao sam Diablo 3 čim je izašao na PC, a kasnije sam ga kupio i igrao na konzoli (PS4). Mnogo je bolja konzolna verzija, zbog couch co-op, offline play i izbalansiranijeg loot sistema (na PC je bio haos da bi se više koristila aukcijska kuća, dok je konzolna verzija odmah pravljena bez toga). Ne znam ni sam koliko sati sam utrošio u igri. Korišćenje gamepada nije nikakva prepreka. Ali igranje D3 konzolne verzije u emulatoru na PC... Ne znam koliko bih to preporučio. Ljudi koji su probali mogu da podele svoja iskustva na tu temu.
 
Gamepad nemam, niti nameravam da ga nabavljam, 30 godina igram misem i tastaturom, pa ne bih da menjam navike :) ovo ovako na tastaturi bez misa je uzas, inace me ne zanima online, coop i slicno, igram samo kampanje i to je to. Znaci, kao D1 i D2, ako moze, super, ako ne, da deinstaliram i aj zdravo.
 
Izlazi patch za S23 uskoro, na PTR-u vec preko metar dana, najavili su da S22 se zavrsava te ova pocinje negde prva-druga nedelje Aprila, followeri dobijaju ceo asortiman itema (kao i regularni karakter), mozda too little too late, ali za ljude koji preferiraju single play poput mene, ovo ce malo revitalizovati gameplay.
 
Stigla konačno i verzija za plebs 😊 Ajde da vidimo jel' vredelo čekati par godina...
Taman se ponadao da je izasao neki nacin da se igraju stare verzije na PC.

Ta konzolna D3 igra nema blage veze sa D3 na desktopu. D3 na desktopu nije igra gde je moguce uopste zamisliti couch co-op i nema teoretske sanse da bi mogao da se radi Greater Rift lvl 120+ sa gamepad-om.
 
sezona 22 se zavrsava 28 marta.
Ja sam igrao vanilu oko 2 god i nedavno krenuo ove sezone i Greater rifts, ima dosta novih stvari , zanimljivo je.
Za svaku sezonu izbace novu temu.
odigram prvih mesec sezone na HC, proslu igrao barba ovu monka , a sledecu cu wizza, skupim oko 1000-1200 pagona odradim max GR ,SJ i to je to.

D4 ne verujem da ce jos godinu dve. 2022 decembar u najboljem slucaju.
Sigurno cu igrati i D2 remasterd , kada krene ona muzika najezim se :p, oko 40e je preorder.
 
Jel probao neko novu sezonu? Jesu li followeri postali korisni(ji)? Na prvi pogled mi enchantress deluje oslabljeno jer mi deluje da ima manje CC sad nego sto je imala. Templar je barem znacajno poboljsan sa njegovim cheat death heal-om, sad, izmedju ostalog, pojavljuje se u debuff baru, kao i obican cheat death.
 
ja nikad nisam vodao followera :)
 
ja nikad nisam vodao followera :)
Tu gresis poprilicno. Cak i ranije su bili dobri, sto zbog CC, sto zbog raznih drugih boostova. Mislim, kad kazem dobri, mislim, bolji od nicega, kao jos 2-3 pasivne magije da imas.

Naravno, ako igras multi onda nema razloga da se bakces sa njima, ali ja 95% vreme u igri provodim solo.
 
jbga kad igram solo, igram solo :)
 
korisni su followeri sada vise nego obicno,
za sada ima oko 14 Emenate Itema (efekti itema koji rade i na vas ako ih vas folower nosi)

Lista najkorisnijih efekta po meni :

Nemesis braceri = Elita spawn na pylon / shrine click
sage sate 2 dela + rrog = duplo vise death breaths na elite kill
flavor of time amulet = duplo trajanje pylona
Gloves of worship = 10 minuta shrine efekt
Avarice band = 30 pickup radius ako uparis sa gold legendary gem
homing pads shoulderi = mozes tp nazad u town bez da te prekinu okolnji kripci
Broken Crown = dupli efekat slotovanog Gema u helmetu
 
korisni su followeri sada vise nego obicno,
za sada ima oko 14 Emenate Itema (efekti itema koji rade i na vas ako ih vas folower nosi)

Lista najkorisnijih efekta po meni :

Nemesis braceri = Elita spawn na pylon / shrine click
sage sate 2 dela + rrog = duplo vise death breaths na elite kill
flavor of time amulet = duplo trajanje pylona
Gloves of worship = 10 minuta shrine efekt
Avarice band = 30 pickup radius ako uparis sa gold legendary gem
homing pads shoulderi = mozes tp nazad u town bez da te prekinu okolnji kripci
Broken Crown = dupli efekat slotovanog Gema u helmetu
OPA Nemesis bracer falim te djavo, jednom u zivotu da ubacim nesto drugo u taj slot. :D
 
Za Barba npr Enchantressica je bis izbor jer sa capovanim Int-om dobijas skoro 8% CDR sto je u ovoj meti najbitniji stat.
Tipa bez ovog rework-a, Horde of 90 Savages aka Frenzy barb jako tesko postize perma WOTB uptime, moguce je ali bas bas tesko.
S ovim dosta lakse a WOTB je prebitan na barbu, pogotovu za Frenzy spec.
Ako si dovoljno tanky - ako nisi, Tempar je 2nd best imo.

@illidan I ja igram solo iskljucivo i mogu ti reci da je follower a must vec neko vreme a sada tek, pogotovu ako si melee klasa. :D
 
Za Barba npr Enchantressica je bis izbor jer sa capovanim Int-om dobijas skoro 8% CDR sto je u ovoj meti najbitniji stat.
Tipa bez ovog rework-a, Horde of 90 Savages aka Frenzy barb jako tesko postize perma WOTB uptime, moguce je ali bas bas tesko.
S ovim dosta lakse a WOTB je prebitan na barbu, pogotovu za Frenzy spec.
Ako si dovoljno tanky - ako nisi, Tempar je 2nd best imo.

@illidan I ja igram solo iskljucivo i mogu ti reci da je follower a must vec neko vreme a sada tek, pogotovu ako si melee klasa. :D
Bas sam proslu sezonu igrao Frenzy, bice nice imati veci WotB uptime, ali nzm, navikao sam na Enchanttess-icin CC. Takodje, ne mogu da se pomirim sa tim da nema vise imaginarnih drugara iz pilona. Oni su razbijali koliko su jaki bili.
 
Poslednja izmena:
I ja sam uzimao Ench do sada zbog CC i buffa na attack speed, lakse se postizao aps breakpoint i za WW i za Frenzyja.
Scoundrela najmanje vozio (iako Buriza kombo back in the day bio poprilicno dobar).

Emanate kompletna lista:
  • Broken Crown
  • Homing Pads
  • Spaulders of Zakara
  • Goldskin
  • Custerian Wristguards
  • Nemesis Bracers
  • Gladiator Gauntlets
  • Gloves of Worship
  • Dovu Energy Trap
  • Rakoff's Glass of Life
  • Avarice Band
  • Krede's Flame
  • The Flavor of Time
  • Sage's Journey (3-piece set bonus)
  • Cain's Destiny (3-piece set bonus)
 
Stize nova sezona, malo spremanje stasha... life leech nostalgija :)

Capture.JPG
 
S24 je live od danas, for whatever its worth.
 
Jel neko ima problema sa Error 1016 lost connection? Ne mogu da sastavim ni 30 sekundi u glavnom meniju da me igra ne sutne napolje?
 
Zadnja sezona aktivne podrske, i koliko toliko sredjen balans svih klasa i buildova...
Malo ce se igrati par dana, cisto zbog nostalgije. :)

 
Nazad
Vrh Dno