Šta je novo?

Saints Row 2 - zvanicna tema

Hmmm...zashto sam ja ono uopshte instalirao igru?! :D

Prikljuchujem se kritikama...mada barem ja nisam ochekivao nishta spektakularno pored GTA IV...
 
Fps limit na 30 frejmova.Igra izgleda ko da je iz 2003.A o zahtevnosti par reci igra radi sa zakucanim fps na 30 u 1600x1200 sve na medium cak i 4xaa kada se podesi na high fps varira ali iskljucivanjem efekta motion blur daleko od toga da nije igriva e sad sto je igra djubre to je druga prica.
 
jer tacno to sto se prica da GTA4 u odnosu na Saints row 2 najoptimizovaniji port ikad ?
 
Djubre od igre koju treba izbegavati u sto sirem luku. U GTA4 se jos i isplati uloziti trud u motanju patcheva, najnovijih drivera za graficku i nadogradnje racunara ali Saints Row 2 nije vredan takvog truda.
 
Hm, odgovarate coveku koji je "odjurio u oglase" :)D) a obojica ste omasili poentu njegovog posta :D
 
Zaboravio si ne. Najneoptimizovaniji :)

Meh, sad ce da ispadne da sam smarac (dobro jesam malo :)) ali ne kaze se ni najoptimizovaniji ni najneoptimizovaniji. Moze biti samo optimizovano ili neoptimizovano kao suprotnost optimizaciji.

Molim moderatore da ovo ne brishu nego da prebace medju pravopis ili koja god tema sluzi tome. Upravo sam uradio search pojma najoptimizovaniji na googlu i na prvoj strani su bili bench, SK i elitesecurity. Sramota je da ljudi koji se bave IT-jem toliko ne znaju matematiku.
 
Poslednja izmena:
Pridruzujem se kritikama! Zali boze igra! Matori Vice City je state-of-the-art za ovaj krsh! Delovalo je zanimljivo kreiranje lika a onda baaam! Onako losu animaciju a pogotovo fiziku jos nevideh! Posle ovoga vise nikada necu sumnjati u GTA4 :) !
 
Meh, sad ce da ispadne da sam smarac (dobro jesam malo :)) ali ne kaze se ni najoptimizovaniji ni najneoptimizovaniji. Moze biti samo optimizovano ili neoptimizovano kao suprotnost optimizaciji.

Molim moderatore da ovo ne brishu nego da prebace medju pravopis ili koja god tema sluzi tome. Upravo sam uradio search pojma najoptimizovaniji na googlu i na prvoj strani su bili bench, SK i elitesecurity. Sramota je da ljudi koji se bave IT-jem toliko ne znaju matematiku.

Srpski jezik je komplikovan, a ja sam munru tako da :smash:

:wave:
 
Nisi ti jedini. Nisam mislio konkretno na tebe. I nije problem u jeziku.

P.S. Termin najoptimalniji se najcesce pominje u Trendovima, gde bi trebali da su najveci IT strucnjaci :d.
 
Poslednja izmena:
Kad je igra toliko glupa, mozete da diskutujete i o pravopisu. :p
 
kupih je odmah posto je izasla,danas imam vremena da je probam ali pomislih,da vidim na bencu dal ima neka rec o igri prvo! Kuku...
 
Izgleda da sam ja jedini kome se igra u neku ruku dopala... Jednostavno sam je nacinio da mi bude smesna time sto sam kreirao katastrofa ruznog lika u domacinkama koji lupa samare po ulici. Inace igra je najgori konzolni port koji sam video, koci i usporava duplo vise od GTA, a za razliku od njega uopste se i ne trudi da bude ozbiljna. Jednostavno ova igra mene vise podseca na Postal, jer bukvalno meri kolicinu nasilja koje sprovedes. Da je samo bolje optimizovana igralo bi se ovo, inace ovako je extremno mucno igrati.
 
Ma vi matorci nemate pojma SR2 je meni vrx. ono, ko je video u GTA 4 onoliko raznih zezancija, pravis svog lika tamo levo desno buzis sve i svasta, znaci ono sto se mene tice gameplay je 10 puta bolji od GTA 4, a jeste to kopija GTA SA samo sto su ubacene sve sitnice koje je publika trazila. pored sisanja i tako toga

pre GTA SA, svi su bili ono u fazonu, " joj da bar ima jos ovo e mogli su i da stave ono"... bla bla.. onda izadje SA po meni je znaci i SA bio bas ono extra i jos uvek je.
Isto sad tako ima svasta da se radi i u SR 2.
E sad SR 2 je tako neoptimizovan da se to ne moze ni zamisliti, znaci strasno sta god da uradim Sve Low Sve High meni FPS vise manje .. mozda je razlika 15FPS znaci bas strasno e a GTA 4 je zakon sto se tice grafike, al nema nikakvih zeancija sta ono imas oruzije ides pucas i vozis i to je to.

I ko nalazi utehu i dobru zabavu u GTA 4 pored neceg ovako opsirnijeg Taj je kralj :D
a i ja sam bio jedan od njih hehe i onda naleteo na SR 2 i sad se ne skidam sa kompa.

P.S.: izvinjavam se sto sam malo skakao levo desno sa teme na temu i pricao nebuloze al ****ga
 
Poslednja izmena:
@Old Dog

Ti ovo igras na masini iz profila?
Kako ti se krece fps, zivo me zanima?;)
 
^^Vidis bre da zahebava.Kakvo igranje na toj masini.Pa meni bre pada fps na 22 povremeno a on se igra pa jos mu se svidja.
 
Ma i ja to kontam, ali ajd, sta znam, nisam imao prilike da instaliram i igram SR2, a sudeci po svim prethodnim komentarima i nema neke sanse igrati je na toj njegovoj masini...al' reko da proverim, svasta se u danasnje vreme desava. ;)
 
Probao sam igru i stvarno je losa. Mozda bi nekako i natjerao sebe da je odigram ali optimizacija je ocaj. Nadao sam da ce biti solidna igra i ne mogu da vjerujem da izbacuju igru sa ovakvom grafikom.
 
Tek da se javim presao sam igru. I DA na mojoj "MASINI"(djubretu) :) .
ocigledno je da imaju propust u optimizaciji . Igra uopste nije tako zahtevna i ja bi na mojoj masini mogao da je igram bez ikakvih problema. da negde nisu omasili" medjutim meni verovatno radi isto kao i na najjacoj masini koju mozete da nadjete.

igra ima jako cudnu gresku i to je sve inace je bas super nesto bolja od GTA 4, al ne mogu to reci i za GTA SA ;) ipak je gta prva igra ove vrste.

Sad cekamo sledeci GTA da vidimo oceli se opametiti da ubacuju sitnice ili da se bar vrate na SA sa tom grafikom ;)

Pozz
 
Izašao apdejt broj 2 i za mase, primetno optimizuje igru. Na paketu piše skidrow, ne znam šta to znači :p
 
A jel si probao, jel stvarno optimizuje da bar malo bolje radi? Ostali su mi sejvovi jos od zimus, pa reko ako radi bolje da je napokon zavrsim...
 
Nazad
Vrh Dno