Šta je novo?

Koji TV kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima li neko iskustva sa philips televizorima. Znam da su bili u drugom planu u odnosu na lg, samsung, sony... Ali sam nacuo da su sa novim modelima poboljsali povezivanje na internet, tj sada imaju android 5.0
generalno me interesuje ovaj model http://www.eponuda.com/4k-ultra-hd-...2-smart-led-4k-ultra-hd-televizor-cena-364847
Ambilight dvostrani deluje zadivljujuce. Gledao sam ga u Emmezeti, bio na snizenju 152000. Zna li ko vredi li on te novce, i sta bi mi preporucili za tv 55 inca u tom cenovnom rangu do 150000!
Sto se tice Philips televizora, znam da su him loši oni u nižem cenovnom rangu. Skuplji su him odlicni.
 
Za te pare pogledaj SONY
Samsung ne bih gledao jer imaju ubedljivo najviše reklamacija ( kondenzatori, elektronika... )
 
philips za ovaj model daje garanciju od 5 god, sony i lg ovih karakteristika su preko 190000 i za te modele daju 5 god garanciju, dok su oni do 150000 din sa 2 god garancije. jedino jos panasonic daje 5 god za tv do 150000 uz, cini mi se losije karakteristike...nisam pametan...
 
Ima li neko iskustva sa philips televizorima. Znam da su bili u drugom planu u odnosu na lg, samsung, sony... Ali sam nacuo da su sa novim modelima poboljsali povezivanje na internet, tj sada imaju android 5.0
generalno me interesuje ovaj model http://www.eponuda.com/4k-ultra-hd-...2-smart-led-4k-ultra-hd-televizor-cena-364847
Ambilight dvostrani deluje zadivljujuce. Gledao sam ga u Emmezeti, bio na snizenju 152000. Zna li ko vredi li on te novce, i sta bi mi preporucili za tv 55 inca u tom cenovnom rangu do 150000!

Ovdje si pogledaj recenziju.Recenzija je inače za model 7600.Ali je jednak tv kao 7150.Samo što ima model 7150 50hz panel.
http://hdtelevizija.com/2015/11/24/philips-48pus7600-android-ultra-hd-televizor-recenzija/
 
Samo za informaciju.Proverene informacije..
Samsung baš nije nešto kvalitetan televizor,što se tiče izdržljivosti.Dosta se kvare.
Stavljaju unutra elektroniku, veoma loše kvalitete.I sam procesor za procesiranje slike nije najbolji. Izdrže oko 3 godine i poslije gotovo.Zato samsungi nude za svoju ceno najviše.
Ali niko se ne pita zašto nude najviše..I sa lg televizorima nije ništa drugčije.Tako,da nadalje preporučujem sony,philips,sharp,panasonic.
 
Pozdravv. Hocu da kupim TV, citam malo ovih dana , ali sam se pogubio usled mnostva informacija i nisam bas nesto strucan Evo da vam dam nekoliko parametara.

-Tv cu najvise koristiti za gledanje sporta i filmova
-Dijagonala od 48-55"
-Cena ne sme da bude veca od 650EUR
-Ne mora da bude 3D, to mi nije bitno
-boja mora da bude bela ili siva

Iskreno, najvise me zanima kvalitet slike, posto cu gledati sportske prenose, mislim da je bitan "motion rate", osvezavanje...
Iskreno, ne bih voleo da imam ono seckanje pri brzim scenama i pokretima, to me uzasno nervira. Ja sam nesto trazio, evo da vas pitam za ovaj model?

http://www.kupujemprodajem.com/NOVO-LG-49LF590V-beli-smart-tv-12155432-oglas.htm?filter_id=56361133
Sta kazete, da li je ovo prihvatljivo? Zta znaci ovo "MPI: 900Hz?, da li je to ok?

I da pitam za ove kupovine TV-a iz Madjarske, ima li neko iskustva sa tim, vidim da se garancija ostvaruje tako sto se TV salje nazad prodavcu, najvise bih uzeo zbog cene, posto vidim da su cene znatno nize.
 
Za te pare pogledaj SONY
Samsung ne bih gledao jer imaju ubedljivo najviše reklamacija ( kondenzatori, elektronika... )
Ko kaze to ? Pogledaj samo SONY od gde kupuje panele, u poslednim 10 godina samsung je broj 1 firma u svetu za svaki proizvod sami kuvaju sami mesu i sami peku
Imaju najbolje panele imaju najbolje TV od premium segment koj kostaju 300.000 denara dok sony ima samo bolji software i to je to
 
Pozdravv. Hocu da kupim TV, citam malo ovih dana , ali sam se pogubio usled mnostva informacija i nisam bas nesto strucan Evo da vam dam nekoliko parametara.

-Tv cu najvise koristiti za gledanje sporta i filmova
-Dijagonala od 48-55"
-Cena ne sme da bude veca od 650EUR
-Ne mora da bude 3D, to mi nije bitno
-boja mora da bude bela ili siva

Iskreno, najvise me zanima kvalitet slike, posto cu gledati sportske prenose, mislim da je bitan "motion rate", osvezavanje...
Iskreno, ne bih voleo da imam ono seckanje pri brzim scenama i pokretima, to me uzasno nervira. Ja sam nesto trazio, evo da vas pitam za ovaj model?

http://www.kupujemprodajem.com/NOVO-LG-49LF590V-beli-smart-tv-12155432-oglas.htm?filter_id=56361133
Sta kazete, da li je ovo prihvatljivo? Zta znaci ovo "MPI: 900Hz?, da li je to ok?

I da pitam za ove kupovine TV-a iz Madjarske, ima li neko iskustva sa tim, vidim da se garancija ostvaruje tako sto se TV salje nazad prodavcu, najvise bih uzeo zbog cene, posto vidim da su cene znatno nize.

Ja bih ti preporučio ovaj tv.Strašno dobar tv.
Philips LED TV 50PFH6550/88
 
Ko kaze to ? Pogledaj samo SONY od gde kupuje panele, u poslednim 10 godina samsung je broj 1 firma u svetu za svaki proizvod sami kuvaju sami mesu i sami peku
Imaju najbolje panele imaju najbolje TV od premium segment koj kostaju 300.000 denara dok sony ima samo bolji software i to je to

Ma ne može,da se kaže,da je va panel najbolji.I ips panel je veoma dobar,po jedinim segmentima još bolji od va panela.Takođe i sharpov panel po testovima jedan od najboljih.Važno je i koliko, koji tv može,da sprocesira sliku.Zato je i važno, koliko je kvalitetan sam procesor.Dosta stvari odlučiva, kakva če na kraju biti slika.
A najbolji 4ktv ovog trenutka je ovaj.
Philips 9600 (4K HDR)
 
@dumper, prestani da reklamiras philips.. znamo da si promoter. Ako hoces da nekog posavetujes budi racionalan ;)
 
Naravno da nije, naveo sam u postu minimalnu dijagonalu koju hocu. Ja sam prema prefiksu 50 u oznaci mislio da je 50" model. Definitivno bih hteo nesto vece. Kazem, ne razumem se toliko, ako neko moze da mi preporuci best bay 48-55" u crnovnom rangu do700€?
 
Poslednja izmena:
Ko kaze to ? Pogledaj samo SONY od gde kupuje panele, u poslednim 10 godina samsung je broj 1 firma u svetu za svaki proizvod sami kuvaju sami mesu i sami peku
Imaju najbolje panele imaju najbolje TV od premium segment koj kostaju 300.000 denara dok sony ima samo bolji software i to je to

Ja kazem... + gomila ljudi koji su imali probleme koje sam naveo
edukuj se malo i nemoj pisati nebuloze tipa "proizvod sami kuvaju sami mesu i sami peku
Imaju najbolje panele imaju najbolje TV od premium segment koj kostaju 300.000 denara dok sony ima samo bolji software i to je to "
 
Ja kazem... + gomila ljudi koji su imali probleme koje sam naveo
edukuj se malo i nemoj pisati nebuloze tipa "proizvod sami kuvaju sami mesu i sami peku
Imaju najbolje panele imaju najbolje TV od premium segment koj kostaju 300.000 denara dok sony ima samo bolji software i to je to "
To ne znaci da ako na par ljudi im se pokvario TV da samsung ne valja tako ? Evo moj drugar je uzeo sony od 850 eura neznam koji tacno model pa za jedan mjesec je crkla ploca i to ne znaci da sony ne valja jel tako :) sve je kako ce se pogoditi ili samo los primerak
 
Naravno da nije, naveo sam u postu minimalnu dijagonalu koju hocu. Ja sam prema prefiksu 50 u oznaci mislio da je 50" model. Definitivno bih hteo nesto vece. Kazem, ne razumem se toliko, ako neko moze da mi preporuci best bay 48-55" u crnovnom rangu do700€?

Onda nešto od ovog.
http://www.eponuda.com/led-televizori/philips-48pft5500-smart-led-televizor-cena-361308
http://www.eponuda.com/led-televizori/samsung-ue50j5502-smart-led-televizor-cena-353571
 
To ne znaci da ako na par ljudi im se pokvario TV da samsung ne valja tako ? Evo moj drugar je uzeo sony od 850 eura neznam koji tacno model pa za jedan mjesec je crkla ploca i to ne znaci da sony ne valja jel tako :) sve je kako ce se pogoditi ili samo los primerak

informisi se malo ...
proguglaj....
 
I da pitam za ove kupovine TV-a iz Madjarske, ima li neko iskustva sa tim, vidim da se garancija ostvaruje tako sto se TV salje nazad prodavcu, najvise bih uzeo zbog cene, posto vidim da su cene znatno nize.

Sa LG/Panasonic modelima dobijaš internacionalnu garanciju koja važi kod nas. Skoro sam čuo da kod Sony-a važi prva godina kod nas, ali vidi raspitaj se.
 
Moram reci da se ni ja ne slazem sa stalnim nametanjem Sony televizora kao najboljih. Dark Angel, ovde si verujem mnogo duze od nas, i mnogo si aktivniji ali probaj da budes malo vise objektivniji. Uvek je bilo koliko para toliko muzike. Nisam se mesao ali vec duze vreme se prica o kondenzatorima na Samsung televizorima. Iskren da budem to sam prvi put ovde u tvom postu procitao. Naravno da ne rizikujem kada sam uzeo jedan Samsung tv odmah sam uzeo i ups. Ali na netu nema mnogo clanaka o tome. Plus televizori kod kojih su odlazili kondenzatori, ne kod svih nego neki slucajevi to su bili televizori starije generacije pri tri cetiri godine. Ne verujem da Samsung nije ispravio taj problem, ako to uopse mozemo nazvati problemom jel se desio kod nekolicine ljudi... A koliko je samo konkretno Sony televizora crklo nakok pola godine upotrebe? Ja znam nekoliko slucaja, najvise mrzim jer se to desilo mojim rodjacima kojim sa m ja preporucio da kupe Sony kao najbolju marku za tv. Naravno bio je u garanciji, dobili su drugi koji je isto crkao posle dve godine. Mozda je to bila neka greska kod tog konkretnog modela ali verujem da ja nikada vise necu preporuciti a kamoli kupiti Sony tv. Stoji to da su za igrice najbolji mali input lag, aktivan 3D dobra slika, ali uglovi gledanja su veoma losi. Pre nekoliko stranica sam postavio klip sa uporedjivanjem cini mi se bas tvog modela tv-a sa Samsungom H6400 i ostalim (mozda je bio sony w805c, ne secam se vise).
Mrzi me vise i da pisem, ali ne moze se reci e soni je bolji, on kostra 1000 evra, ostali su losiji a oni kostaju 800 evra. Pa skuplji modeli su uvek bolji... Ma u sustini sve je to manje vise isto, svi imaju neke mane...
 
Svi oni imaju neke mane, ali saberi oduzmi Sony je ipak najbolji. Ubedljivo najbolja slika, druge stvari me ne interesuju.
Ja ga nemam jer nisam imao jos 130 evra da doplatim, pa sam uzeo LG.
 
Nedavni primer, kolegi crkao Samsung od 160000din, star pola godine. Nepoznato sta je crklo, zamenjena cela ploca.

Ne sumnjam da crkava i sony ili philips, ali Samsung preteruje.
 
Sony najbolji ali kad bi se zajebavali :)
Ljudi kondezatore kod nas na balkanu bar eve kod nas u MK najcesto pucaju od nestabilne struje, to ljudi uvjek mesaju neke stvari, inace da ne ispadnem kao neki trol radim u servis za elektroniku potocno u mom gradu ja sam glavni obvlasten serviser za vivax TV i znam kako stoje stvari oko televizora i ne pricam na pamet
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno