Šta je novo?

Koji TV kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koliko se sećam ti od 10-11k su bili bez ikakvog digitalnog tjunera. Sve što je imalo digitalni tjuner je bilo od 12-13k pa nadalje.

Sent from my Mi10T using Tapatalk
Kupio sam dva foxa imaju i DVB C i DVB t2 i CI za 9990din
I hocu opet.

mislim da ne postoji ni jedan TV bez DTV CI slota, bez obzira sto to ne pise u specifikacijama,
potpuno nema logike da neko proizvodi TV sa analognim tunerom.
 
Poslednja izmena:
Vidim da hisense ima akciju 5 godina garancije i poklon preciscavasc vazduha. Da li je neko probao da iskoristi obe akcije ili moze samo jedna da se iskoristi u zavisnosti od prodavnice u kojoj je kupljen?
 
Pisao ja gore da sam iskoristio tu akciju. Sa 77.000 na 57.000 popust + gorenje preciscivac, 5 godina garancije i na krajnji racun jos 2.5% od racuna dobio na NIS karticu.

P.s. Hisense 50u7qf uzeo.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Slazem sa da je dobra ponuda.
Vidim da samo u g.......u pise za poklon preciscavac vazduha, pa me interesuje da li poklon vazi i ako je tv kupljen u bilo koj drugoj prodavnici.
Poslao sam im upit na mail pa cekam odgovor....
 
Sta uzeti za deciju sobu, budzet cca 200 eur, dijagonala ~40 inca. Na prvi pogled mi se cini da je to bas los budzet, da nema nekih epohalnih prednosti u odnosu na najjeftinije, a opet su na pola puta do necega sto mi lici da je upotrebljivo.
 
Sta uzeti za deciju sobu, budzet cca 200 eur, dijagonala ~40 inca. Na prvi pogled mi se cini da je to bas los budzet, da nema nekih epohalnih prednosti u odnosu na najjeftinije, a opet su na pola puta do necega sto mi lici da je upotrebljivo.
Vox, Fox, Vivax, Adler iTesla bi izbegao
Ima zanimljiv Grundig ali bi ga trebalo videti
https://www.eponuda.com/led-televizori-cene/grundig-40-vle-6735-bp-led-televizor-cena-429571

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Svaki VA panel ti je los sa uglovima, samo par najskupljih Samsunga i Sonyja ima filter da to popravi do neke mere.
Tcl je isto VA panel.
 
Pa jedino LG, samo ocekuj losiju sliku. Ali pre kupovine, obavezno pogledaj TV iz ugla, i ako u prodavnici pod jakim svetlom nije bas idealno.
Jer ako imas neke bas jake uglove, nece ti ni IPS pomoci, a i IPS takodje ima zatamnjenje na nekom osrednjem uglu.
Razlika je sto se pored osvetljenja, sama slika menja na daleko vecem uglu od VA.
Dakle, kao ti smeta i promena u osvetljenju iz ugla, onda ti je OLED jedina opcija, a ako ti je kao i vecini, pa i meni, ipak bitno samo da kvalitet slike ostane isti iz veceg ugla, onda mozes IPS.

Da quotujem sebe VA vs IPS:

Onda ti definitivno ne gledas iz ugla o kom pricas :)



 
4.3.0 WebOS, a desavalo se i meni i to sa nekim nizim bitrateom, sto ne bi smelo, a onda odgledao sva 3 LOTR sa 100-130GB po jednom fajlu i radi ekstra, kao i Dolby Vision filmovi...sto znaci da je to do TVa i mreze...LG je poznat da stavlja krs modeme iz nekog razloga. Ali mi je 99% vremena Plex radio super.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Da iskoristim temu modema. Postoji li neki TV sa gigabitnim lanom?
 
Da li vredi dati vise za Hisense U8QF u odnosu na U7QF?

Nisam imao prilike da pogledam uživo U7QF, osmicu imam već neko vreme i prilično sam zadovoljan. Iskreno, meni je za TV uvek logika da se gura jača serija svakog proizvođača, naročito ako nije sumanuta razlika, što u ovom slučaju nije.
 
Pozdra svima,
Koju oznaku kod nas (u evropi) ima Sony X750H?
Gledam u maloprodajama i na KP ali nigde ga nema pod tom oznakom,
mada možda nema uopšte tog modela kod nas

inače rtings ima detaljan test ovog modela, sve ono što je meni bitno je vrlo dobro

 
S obzirom da je Android, kod nas nema XH75 serije(X750H u US), tek od xh80 mozes dobiti Android, a za to pogledaj X800H na Rtings.
Bila je starija XF75 serija kao ulazni Android model, ali XH nema 75, tek XH80 ima Android(XH8077 i XH8096, ako ne gresim).
 
Tema se zatvara jer ima 800+ strana i izgubila je svaki smisao. Postavite pojedinacna pitanja o tome šta da kupite u nekom cenovnom ili dimenzionom rangu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno