Šta je novo?

Koji TV kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
vrlo kratko:
LG47LW659S protiv 47LM620S - slicnosti, razlike, bolje, gore i sl...

hvala!

Vrlo kratko, ukoliko se dvoumis uzmi LM620 ima poboljsanu smart platformu sa podrskom za flash11. Sto se samog panela tice mislim da tu nema neke drasticne promene.
 
razmisljam se oko lg 47 inch modela

od kog modela dolazi magic daljinski?od LM660? ili od 670...

razmisljam se o modelima LM620S,LM640S,LM660S - zbog garancije od 5 godine koju nema prvi mislim da bih ga iskljucio...a koliko vidim ostali imaju slicne cene...teska dilema...


edit>Da sam sebi odgovorim. od 660 pa na dalje ide taj magic daljinski
 
Poslednja izmena:
Ide od modele 660. Ja se razmisljam o modelu 640s ali 42 inca. Mada 660 za nijansu ima bolji izgled.
 
Može li neko preporučiti solidan FullHD 32" TV sa potpuno mat ekranom i okvirom, bez refleksije?

Nameravam da ga koristim umesto monitora, navikao sam na mat ekran i smarao bi me glossy ogledalo efekat.
 
Samo jos jedno pitanje u vezi ovog modela LG 42LM765S. Da li podrzava DTS zvuk posto vidim da mnogi filmovi imaju tu oznaku i da li postoje neki bitni kodeci koje ne moze da cita zbog kojih se mozda ne bi isplatilo da uzmem LG (negde sam procitao da LG televizori ne podrzavaju DTS) ?
 
Svi jaci modeli pa tako i ovaj podrzavaju DTS. Proslogodisnji nisu podrzavali.
Solomonbg: model 620s nema 5 godina garancije.
 
Poslednja izmena:
Pozzz ljudi.... E ovako već dve godine imam 32'' LG LF-2510 koji koristim kao monitor i naravno primarna funkcija TV....Eeee sad došlo je vreme menjanja (čitaj žulja me novčanik) pa sam hteo da pitam ovde za savet u vezi kupovine TV.

Ono što mene zanima jeste...
1) LED
2) što bolje osvežavanje...sviđa mi se opcija MOTION RATE (kako se već zove kod koga)
3) da je minimum 40 inca dijagonale....može i 37 bitno je da je veći od trenutnog :D :D :D


Generalno SMART/3D mi uopšte ne trebaju kao i opcija za USB puštanje video/audio/slika...

Treba mi kvalitetan panel, dobro osvežavanje i što manji okvir

Ako ima SMART ili 3D opciju neću uzeti za zlo ali nije presudan faktor.

Cena...pa negde do 70000din
 
LG ne pravi 40'' jedino da uzmeš 37'' ili 42'' ali pošto je mala razlika u ceni moji savet je da uzmeš veći odnosno 42'' . Komšija je pre neki dan u rodi pazario 42LS570S za 74.000 u Rodiću na nbgd i uz njega je na poklon dobio WiFi adapter koji inače košta oko 50eu.
 
I za te pare skoro LG 42LM640 iz Madjarske. Meni danas stigao: 7 naocara, ugradjen WiFi....
 
Potrazi za 32PFL5507K ili neki veci model, 40 recimo. 5507 ti je 3d model, ali izgled specifikacije, 2d prikaz i kvalitet su isti, sto se tice veceg modela ima malo razlike ali mozes se koordinirati putem testa i za manji model. Ja imam taj koji si pomenuo, zadovoljan sam, bio bi perfektan da ga koristim kao TV, ali ga koristim kao monitor, i nemam chroma subsampling (na ATI kartici).

http://hdtelevizija.com/2012/05/27/recenzija-2d-led-lcd-philips-40pfl5007k-5000-serija/
 
Poslednja izmena:
Potrazi za 32PFL5507K ili neki veci model, 40 recimo. 5507 ti je 3d model, ali izgled specifikacije, 2d prikaz i kvalitet su isti, sto se tice veceg modela ima malo razlike ali mozes se koordinirati putem testa i za manji model. Ja imam taj koji si pomenuo, zadovoljan sam, bio bi perfektan da ga koristim kao TV, ali ga koristim kao monitor, i nemam chroma subsampling (na ATI kartici).

http://hdtelevizija.com/2012/05/27/recenzija-2d-led-lcd-philips-40pfl5007k-5000-serija/

TV je zvijer, ja ga koristim vec pola godine, i to prvu seriju sa sharp uv2a panelom.
 
CS460
 
Treba mi preporuka za neki LCD ili plazma TV. Ne pratim uopste tako da sam neupucen.
Zahtevi su sledeci:
- tv ce sluziti samo za gledanje televizije, dakle nista filmovi, tako da kontam da nije bitno da bude full HD, niti je bitno da ima milion prikljucaka
- da ima CI slot, zbog IKOM digitalne
- sto veca dijagonala i sto manja cena :D
Izdvojio bih nekih ~400e, madjari su dobrodosli. :)

Od zanimljiv na KP sam video Panasonic TX-42X50E i Samsung PS43E450.

Kakva su ova dva? Ima li nesto bolje za ove novce?

:wave:
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno