Šta je novo?

Koji TV kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
off

kimtec (ili m-san) je zanimljiv po tome što s vremena na vreme izbace tako neki katalog, gde ima raznih gadgeta po odličnim cenama. i kad hoćeš nešto da pazariš na zadnjoj strani je uvek spisak prodavnica koje bi to trebale da imaju u ponudi. loša stvar je ta što te prodavnice po pravilu nemaju skoro ništa od toga, a ako se desi da imaju nešto uvek je dosta skuplje od cene u katalogu.
znam iz iskustva, pokušavao sam tako nešto da uzmem par meseci i nisam uspeo da nađem to ni u jednoj od prodavnica sa liste.
 
Poslednja izmena:
Ja uzeh Samsung televizor LCD LE-37R81 i prezadovoljan sam. Slika sa kablovske bolja nego na svim LCD televizorima koje sam video kod drugara a da su kupljeni pre nekih 6 meseci do 1 godine. Ima A panel ako nekoga interesuje i proizveden je u avgustu 2008.
 
Da li vredi cekati novu godinu/bozic i uzimati tada neki FullHD LCD 40", zbog tih praznicnih akcija. I da li neko zna jel ce izlaziti neki noviji modeli do tada. Budzet mi je do 100k. Trenutno LCD koji me najvise zanima je Samsung A656, a on je 95k u tehnomaniji.Kolko moze da mu padne cena do nove godine? Ne bih da uzmem A656 sada a da se pojavi nesto bolje za manje pare.
 
Ja uzeh Samsung televizor LCD LE-37R81 i prezadovoljan sam. Slika sa kablovske bolja nego na svim LCD televizorima koje sam video kod drugara a da su kupljeni pre nekih 6 meseci do 1 godine. Ima A panel ako nekoga interesuje i proizveden je u avgustu 2008.

Da vido sam u metrou i u Tehnomarketu malo veci model LE46S81 od 69000-73000 din
 
@Vox: S i R serija nisu ista klasa.

@Gizmo: ima po bilbordima nekih reklama za seriju 8. Ako smo iole normalna zemlja (a svaki dan vidimo da nismo :)) nešto od akcija koje su u toku u svetu bi moralo i kod nas da se pojavi i da krenu akcije, makar da pojeftine stariji modeli. Ili kao što je bilo u Tehnomarketu, uz 40" A656 dobiješ HDD video recorder.
 
Da li vredi cekati novu godinu/bozic i uzimati tada neki FullHD LCD 40", zbog tih praznicnih akcija. I da li neko zna jel ce izlaziti neki noviji modeli do tada. Budzet mi je do 100k. Trenutno LCD koji me najvise zanima je Samsung A656, a on je 95k u tehnomaniji.Kolko moze da mu padne cena do nove godine? Ne bih da uzmem A656 sada a da se pojavi nesto bolje za manje pare.

Za ovo ces tesko moci da ikad budes siguran, puno je proizvodjaca i pojava ove A serije je sigurno naterala ostale da se zamisle i reaguju, neki smanjenjem cena a neki novim modelima ;)

kad imas lovu uzimaj i ne cekaj :)
 
"Da li vredi cekati novu godinu/bozic i uzimati tada neki FullHD LCD 40", zbog tih praznicnih akcija. I da li neko zna jel ce izlaziti neki noviji modeli do tada. Budzet mi je do 100k. Trenutno LCD koji me najvise zanima je Samsung A656, a on je 95k u tehnomaniji.Kolko moze da mu padne cena do nove godine? Ne bih da uzmem A656 sada a da se pojavi nesto bolje za manje pare."



bolje sačekaj da se ne pokaješ ako uzmeš. uskoro će kod nas da se pojave LG serije 7000 i 8000.
bolji su od tog samsunga. a ako ne stignu do nove godine, bar će tom samsungu pasti cena.
bolje se ne žuri sa kupovinom, uvek je za novu godinu bilo lepih akcija.
 
Poslednja izmena:
Ja se slazem sa vkozmarom jer uvek mozes sacekati enku novu akciju ili neke nove modele koji ce po pravilu biti bolji i jeftiniji od trenutnih i takou nedogled. Cekaces vecno i imaces nista. Kao i kod PC Athlon64 era, pa C2D, nailazi Nehalem ali u Phenom se najavljuje kao poboljsana 45nm verzija, Fusion itd. ne kupovati komp? Znaci, imas para, zelis da koristis tv i uzivas u njemu - kupi ga. Ako ti se ne gleda toliko tv, potrosi pare na nesto drugo, heh.
 
scheilinkin bolje sačekaj da se ne pokaješ ako uzmeš. uskoro će kod nas da se pojave LG serije 7000 i 8000. bolji su od tog samsunga. a ako ne stignu do nove godine je napisao(la):
Ma ni to ce doci posto je u gradu velika akcija policije tuzilastva i suda oko nekih uvoznika TV i njihovih pomagaca:whip:
 
Ja se slazem sa vkozmarom jer uvek mozes sacekati enku novu akciju ili neke nove modele koji ce po pravilu biti bolji i jeftiniji od trenutnih i takou nedogled. Cekaces vecno i imaces nista. Kao i kod PC Athlon64 era, pa C2D, nailazi Nehalem ali u Phenom se najavljuje kao poboljsana 45nm verzija, Fusion itd. ne kupovati komp? Znaci, imas para, zelis da koristis tv i uzivas u njemu - kupi ga. Ako ti se ne gleda toliko tv, potrosi pare na nesto drugo, heh.

Potpuno si u pravu, ja sam drzao lovu spremljenu, pa cekaj ovo cekaj ono sve neki modeli bolji od boljeg i birajuci ide vreme gleda TV u prodavnici ali nikako i kuci.
Neka on saceka akciju i ono sto je nameracio nek kupi i to je to
 
Da li vredi cekati novu godinu/bozic i uzimati tada neki FullHD LCD 40", zbog tih praznicnih akcija. I da li neko zna jel ce izlaziti neki noviji modeli do tada. Budzet mi je do 100k. Trenutno LCD koji me najvise zanima je Samsung A656, a on je 95k u tehnomaniji.Kolko moze da mu padne cena do nove godine? Ne bih da uzmem A656 sada a da se pojavi nesto bolje za manje pare.

Cena izricito zavisi od kursa "e".
 
Ili mozda ovih dana da kupim, ajde ljudi opet neku procenu dajte. Ova akcija u tehnomarketu izgleda primamljivo..

Ova akcija u Tehnomarketu je stara 1.5 mesec i neznamo sta se dogadja sa njihovom firmom zbog poznatih razloga,svi katalozi su STARI nema novosti,a reklame koje idu na TV su isto stare :wall::wall::wall:
 
Poslednja izmena:
Hahahaha zasto bi vrteli reklamu ako je akcija zavrsena, ne isplati im se. I na pocetnoj strani stoji bas ta akcija. Bas sad gledam na sajtu pise od 30.9 do 17.10. Mozda su ponovo poceli sa tom promocijom. Sutra cu da proverim, blizu mi je.
 
Do ng ima oko 2 meseca meni je to dugo,ako mozes da cekas toliko cool.

Sad sam video da hoces da kupis tv oko ng.U svakom slucaju cena u eurima moze da bude samo ista ili manja tako da se isplati da cekas.
 
Poslednja izmena:
@Gizmor: ala se ti premisljas... a imas samo 2 opcije

a. kupi sada
b. cekaj NG

ako si siguran da ces kupiti taj Samsung sada ili za NG pa kupi ga sada i budi sretan i zadovoljan.

poz
M
 
Nista mi novo nisi rekao. Gde si video da se premisljam? Ovo sam mislio da jos traje akcija u tehnomarketu pa sam hteo da uzmem. Ne zurim nigde, idem na opciju b. Pojavice se slicna akcija do tada. Ako ne, moguce je da ce biti jeftiniji.
 
Nista mi novo nisi rekao. Gde si video da se premisljam? Ovo sam mislio da jos traje akcija u tehnomarketu pa sam hteo da uzmem. Ne zurim nigde, idem na opciju b. Pojavice se slicna akcija do tada. Ako ne, moguce je da ce biti jeftiniji.

Znaci cekamo za novogodisnju akciju neki Micubisi LASER od 50" za oko 900 e u jednoj poznatoj kompaniji:banana::banana::banana:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno