Šta je novo?

Koji TV kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Taj televizor :)

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Pa imas uputstvo.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ima uputstvo ali nekakvo univerzalno i tu je plastika koju valjda treba skinuti ali kako - nema u uputstvu.. ma ufotkacu
 

Prilozi

  • 01111.jpg
    01111.jpg
    352.9 KB · Pregleda: 157
Poslednja izmena:
Preporuka za neki FHD 1080P TV ... Nisu mi potrebni wi fi, smart i ostalo ... Samo kvalitetan panel i uopste ceo tv. Koji su se modeli pokazali dobro a da ih ima jos u prodaji? Hvala.
 
Drugari treba mi pomoć. Moram da iskoritim ovaj SBB kupon do 11. novembra. Čitao sam ovu temu...ono što bih ja hteo 55 inča, supruga kaže da je preveliko za sobu-trepezariju. BITNO mi je da radi EON aplikacija. Ostao mi je izbor izbeđu Samsung RU7400 i LG 43UM7450. Samung mi doduše ne odgovara što je siv.
Ako znate neki jefitiniji, 4K, crn, da radi EON aplikacija, i da ima 5 godina garancija, pričajte! Ovaj LG 43UM7450 je za sada prvi izbor.

Unapred hvala!
 
Drugari treba mi pomoć. Moram da iskoritim ovaj SBB kupon do 11. novembra. Čitao sam ovu temu...ono što bih ja hteo 55 inča, supruga kaže da je preveliko za sobu-trepezariju. BITNO mi je da radi EON aplikacija. Ostao mi je izbor izbeđu Samsung RU7400 i LG 43UM7450. Samung mi doduše ne odgovara što je siv.
Ako znate neki jefitiniji, 4K, crn, da radi EON aplikacija, i da ima 5 godina garancija, pričajte! Ovaj LG 43UM7450 je za sada prvi izbor.

Unapred hvala!
Jedino što mogu da ti kažem da na Samsung TV eon apk radi extra kao i HBO GO, Netflix , Play movie, Amazon prime..uostalom sve te streaming apk

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Radi i kod mene neka 32" 720p, uzeo polovnu staru 2 godine za 20e, dakle radi vec 3 ili 4 godine ukupno.
Slika i sve je krs, ali radi.

Medjutim, koji smo mi primerak, 2 lika kojima rade televozori 3 i godinu dana :)

Ja dajem direktno informacije iz prve ruke, iz servisa proizvodjaca, to jest, Comtrade-a.

Kada ti crkne tv u garanciji, ostajes 10-45(ili 30?) dana bez njega...poenta je to zaobici.



Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Niste jedini. Ima nas jos puno na forumu ;). Moja Tesla radi evo skoro vec 5 godina svakodnevno. Imam 50' model tadasnja E602 50E602 serija,primarni ozvor d3i a sekundarni Mibox3.
Nego kakav je Hisense H43A6500 imam mogucnost da ga nabavim bas povoljno,jeftinije od jedne Tesle 43T319SF na koju sam bacio oko jer je u radnji jedino Lg imao bolju sliku. Znam da ove modele sa oznakom T pravi TCL i imaju Lg panele valjda. Ovaj Hisense je polovan i jos je u garanciji 20meseci.
 
Ajde nam prevedi svoje psovanje u razumljivi nepsovacki jezik da bi smo znali kako radi Samsung sa EON-om...
 
Ništa loše nisam reko..majke mi.
Kažem da eon na Samsung TV radi savršeno kao i HBO GO, Nerflix, Amazon, Play movie, uostalom sve streaming aplikacije...
Stvarno neznam odkud psovanje i mjau..

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Drugari treba mi pomoć. Moram da iskoritim ovaj SBB kupon do 11. novembra. Čitao sam ovu temu...ono što bih ja hteo 55 inča, supruga kaže da je preveliko za sobu-trepezariju. BITNO mi je da radi EON aplikacija. Ostao mi je izbor izbeđu Samsung RU7400 i LG 43UM7450. Samung mi doduše ne odgovara što je siv.
Ako znate neki jefitiniji, 4K, crn, da radi EON aplikacija, i da ima 5 godina garancija, pričajte! Ovaj LG 43UM7450 je za sada prvi izbor.

Unapred hvala!
Опет ћу да поновим, ја сам узео LG 49UM7100PLB за 46700дин. То је 10000 јефтиније него 43UM7450, ем је и већи. Он је сугурно бољи, али 7100 је ем већи ем јефтинији. И ја сам меркао UM7450 чак сам размишљао и од мађара да узмем за 400 еура и исто сам имао сбб ваучер, на крају сам видео овај у WWи тамо узео. Неко рече да га је узео у НС за ~44К.

И мени ће пропасти ваучер.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Опет ћу да поновим, ја сам узео LG 49UM7100PLB за 46700дин. То је 10000 јефтиније него 43UM7450, ем је и већи. Он је сугурно бољи, али 7100 је ем већи ем јефтинији. И ја сам меркао UM7450 чак сам размишљао и од мађара да узмем за 400 еура и исто сам имао сбб ваучер, на крају сам видео овај у WWи тамо узео. Неко рече да га је узео у НС за ~44К.

И мени ће пропасти ваучер.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
Bila mi poznata ta tvrdnja oko 43UM7450, pa se ubih tražeći i nađoh da je član @Orchard u temi LG televizori naveo da je "7100 da je rgb a 7450 rgbw i 7450 ima bolji soc" .
Ali nigde ne nađoh tu cenu od 46700....ako je zabranjeno, zamolio bi te da mi pošalješ PM. Meni ova prodavnica gde mogu iskoristiti SBB kupon, G........on, odgovara i zbog 12 mesečnih rata, bez kamate, karticama Komercijalne banke. Kakvi su uslovi plaćanja u toj prodavnici, to je zaista velika ušteda?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Bila mi poznata ta tvrdnja oko 43UM7450, pa se ubih tražeći i nađoh da je član @Orchard u temi LG televizori naveo da je "7100 da je rgb a 7450 rgbw i 7450 ima bolji soc" .
Ali nigde ne nađoh tu cenu od 46700....ako je zabranjeno, zamolio bi te da mi pošalješ PM. Meni ova prodavnica gde mogu iskoristiti SBB kupon, G........on, odgovara i zbog 12 mesečnih rata, bez kamate, karticama Komercijalne banke. Kakvi su uslovi plaćanja u toj prodavnici, to je zaista velika ušteda?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Cena od 52300 je bila za prosli vikend zbog vikend akcije, ali nisu stavili precrtanu cenu na sajtu pa su kolege dale popust na tu jednu cenu, sad se vratilo na 55k, i ide 15% na tu cenu ako se placa Inteza karticama, ali kes, ne rate, ali cisto da znas krenula nam je akcija na LG opet ali 10% na sve modele koje nisu na akciji i vazi za sve nacine placanja, tj i Komercijalna na 12 rata, sto ce reci tebe bi UM7100 izasao 49500 na rate, ako ti u Gigiu daju bolju cenu sa tim kuponom skidam kapu [emoji16] u pitanju je Win..
A ko nema Intezu i u prolazu je u Uscu, sad u subotu ide shopping night akcija 10% na sve televizore iz radnje, tj npr AG8 55-ca je 250k i ide 10%, a ako placas Intezom ide 15% na cenu od 250k, i tako za sve modele..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslusao sam vas i uzeo LG 55UM710PLB, za sad sam zadovoljan. Slika je odlicna, zvuk iznenadjujuce dobar.
Jedino nisam provalio kada povezem mi box na njega, prebaci mi neki hdr color mode, i boje u eonu izlgedaju roze. Iskljucio sam tu HDR deep color opciju, ali boje i dalje ostaju rozikaste. Inace gledam preko D3-a, sve je ok.
Pa ako moze mala pomoc tu.
 
Drugari treba mi pomoć. Moram da iskoritim ovaj SBB kupon do 11. novembra. Čitao sam ovu temu...ono što bih ja hteo 55 inča, supruga kaže da je preveliko za sobu-trepezariju. BITNO mi je da radi EON aplikacija. Ostao mi je izbor izbeđu Samsung RU7400 i LG 43UM7450. Samung mi doduše ne odgovara što je siv.
Ako znate neki jefitiniji, 4K, crn, da radi EON aplikacija, i da ima 5 godina garancija, pričajte! Ovaj LG 43UM7450 je za sada prvi izbor.

Unapred hvala!

Ja imam 7400, a imam i lg ali ne taj. Šta da ti kažem, po meni ako ti je smart bitan idi na lg, ako je samo eon onda je svejedno. Inače ovde u temi možeš da pronadješ moja iskustva i mišljenja o samsungu i tizenu. Za sada cu samo reći da sam napokon rešio pucanje mreže na samsungu tj kada gledam film sa laptopa najgore je kad prekine na pola, a ne zapamti poziciju već moraš da motaš ko vhs tamo gde si stao. A ako skidaš nešto, seeduješ, uploaduješ ili tako nešto onda zaboravi na streamovanje sa kompa dok lg radi sasvim normalno. Problem sam rešio tako što sam dovukao utp kabal do tv-a i za sada, da ne ureknem, nisam imao ni jedan prekid.
 
Lično iskustvo: serviio na računaru stream kroz jedan gipsani zid + dva armirano-betonska zida na samsungu radi savršeno, lg samo jedan gipsani zid malko štucca posle upd. firmware-a [emoji16][emoji16][emoji16]

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
ti si onda jedini na svetu ;) to neki lg iz 2016te :d ja bih voleo da vidim kako tebi samsung radi savršeno dok streamuješ film sa kompa, a u pozadini npr skidaš nešto sa torrenta ili uploaduješ. A kod mene samsung tv u istoj prostoriji gde i ruter, a lg dva zida udaljen ;) Doduše nisam probao serviio samo plex i allshare ali probaću :)
 
Sta reci razocaran sam sa Sony 7005 , kazu da su imali dva tv u NS i oba nisu imala dodatak za vezu noge TVa i panela . Navodno jedan kupac im je vratio jer je uzeo online a meni ostaje da cekam obzirom da sam platio u radnji a porucio web mejlom...

Inace ne smatram akcijom ciscene polica i prodaja primeraka koje su radili u radnji to se drugacije zove a ne akcijom .
 
navodno prvih 6 meseci jeste. al' vidi u delu foruma u kojem je spomenuta tema "zaštita potrošača..."
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno