Šta je novo?

Koji TV kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sem toga, mislim da slika izloženog TV-a nije presudno merilo. Uvek sam više verovao testovima na uglednim portalima, pa kad se dobar TV kalibriše kako treba, sreći nema kraja.

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока
 
A Filips skuplji "samo" 250eur. Daj neki bolji Sony, pa da ljudi vide šta je slika

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока

Pa taj Sony je veoma solidan model xe7005..A mogu ti dat koju sliku i najboljih Sony televizora, ali češ platit jedan put više ili tri puta više za televizor, a slika nije jedan ili dva put bolja..;) Ovo su 4k demo snimki.

Ovdje imaš sliku modela ZD9
20170727_090814.jpg
20170727_090822.jpg

Ili xe9005
20170727_090642.jpg
20170727_090629.jpg
20170727_090622.jpg
 
I svaka fotka je sran*e sa kog se bas nista ne vidi i jos manje bilo sta moze da se zakljuci.


Jasno. Onda mozda bolja da za ~600€ pazaris 49" model i to je to. Mislim da je to odlicna cena za taj TV.
Bar sam dijagonalu odabrao danas :) Da li u tom slučaju ići na FHD ili UHD? Pretpostavljam ovo prvo.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Sa 3m razdaljine, za tu dijagonalu i za tu cifru je svejedno - ali sada su skoro svi u toj klasi 4K, pa i taj Sony.
 
E ako ovakvim argumentima ne ubediš ljude u prednosti Philips-a, ne znam čime ćeš.
Veruj koliko god da te plaćaju, mnogo je...

Pa pogledaj ja sam iz Slovenije, tako, da me ovdje niko ne plačuje..I nemam nikakvih koristi, što se tiče mojih preporuka..;) Ako bih ja imao prodaonicu u Srbiji, onda bi još bilo nešto možda na tome..Ali ovako..,)
 
Jel moze preporuka za trenutni best buy 55" 4K.
Srednja, ili visa srednja klasa. Philips ne.

LG, samsung, eventualno Sony, do 1500eur

Jel postoji neka akcija kod nas sada za 5godina garancije?

Sent from my NX569J using Tapatalk
 
Pa pogledaj ja sam iz Slovenije, tako, da me ovdje niko ne plačuje..I nemam nikakvih koristi, što se tiče mojih preporuka..;) Ako bih ja imao prodaonicu u Srbiji, onda bi još bilo nešto možda na tome..Ali ovako..,)

A mi smo veverice... ;)
 
majstorslo,

aj posto si strucnjak za Filips reci mi zasto mi veoma cesto na -6501 49 inca- iskace "nazalost, aplikacija teletext je prestala sa radom"?
Sta da uradim da mi to nestane?
 
Poslednja izmena:
Da li uzimati UH ( obzirom da nemamo još uvek signala za to ) ili FHD je sasvim dovoljno?
Nisam imao prilike da upoređujem ta dva tipa, pa bih zamolio nekoga ko se malo bolje u to razume da me posavetuje?

Uzimam TV za roditelje.

LG 43LH630v sam planirao da uzmem. On je kod Vlade 400€.

Smart mi nije neophodan. Ne znam da li će ga moji matorci uopšte i koristiti, ali reko pošto su cene prošlogodišnjih modela spale, reko možda sam mogao iskoristiti momenat.

Onda sam od jednog drugog prodavca dobio predlog za LG 43UH 603v, koji je 420€.

On mi opet preporucuje e da je bolje da uzmem UH, pošto su cene modela 2017 u padu zbog novih modela, a novima je cena sad visoka.

Hvala




Gesendet von meinem Nexus 5X mit Tapatalk
 
Pozdrav. Mađari više nemaju Ks8000 u ponudi ili ja ne. Mogu da nadjem. Nude onaj MU8000 koji je lošiji i skuplji za 200e. Koja mi je opcija za 1000e za tv od 49 inča ako ne uspem da pronadjem KS7000.

49XE9005 je fantastican TV, midrange best buy i od Rtings-a i Digital Foundry-a, a trenutno je na popustu u HU i moze se nabaviti za oko 1100e.



edit - sad videh i ovo, cestitke.
Ja sam poručio 49Xe9005 za 1150e,na nekoj akciju taj dan. Sad cekam da stigne. Svakako je dosta novca, ali nisam menjao TV 8 godina, pa smo se rešili na ovu kupovinu. Jos se odlično slaže sa Ps4, pa idealka.
Nek te dobro sluzi.
 
Poslednja izmena:
^šteta samo što nije Filip, tek onda bi mogao biti BB. Ovako,...
 
Hteo sam da uzmem ovih dana neki TV, i sad vidim ovu ponudu, jel može neko da prokomentariše da li je ok ponuda ili ima nešto bolje za te pare. Nemam neke posebne zahteve, gledaće se sport i fimovi, sa udaljenosti od oko 5 metara. Budžet mi je tu oko 60k, koja hiljada gore dole. Hvala
49lf630v
 
Mislim da nije dobra ponuda. Prvi razlog je to sto ga ima samo u outlet prodavnici. Moraces da proveris da li je bio izlozbeni model u nekoj od njihovih prodavnica, ili je to poslednji model koji im je ostao.
To je model iz 2015. Noviji model iz 2016 ima oznaku 49LH630V, ali izgleda da i on pocinje polako da se rasprodaje. Trenutno moze da se nadje za 68000, a mislim da ga je bilo i za 60000 pre desetak dana. Od LG-a je zanimljiv model 49UH603V koji je ultra HD, a cena mu je 65500.

http://www.lgshop.rs/proizvod/lg-49...os-30-smart-t2-metalblack-two-pole-stand/4119

Do 60000 mogu da se nadju ova dva modela. Panasonic ima IPS panel, kao i svi modeli LG-a koje smo pomenuli, a Sony ima VA panel. Sta izabrati od te dve vrste panela stvarno ne znam, posto sam i ja kupujem TV (samo do 50000 i 40-43'') i nikako da odlucim. Morace neko strucniji da ti pojasni koji panel je bolje uzeti.

https://www.tehnomanija.rs/televizo...um=eponuda&utm_campaign=direct_link&code=beb0
https://www.jakovsistem.com/televiz...-200hz-dvb-t-c-4xhdmi-2xusb-slim-design-black
 
Onda ništa od toga. Pogledaću taj 49UH603V. Jel ima razlike između UH i FHD, obzirom da bih koristio D3i? Probaću da nađem i taj 49LH630V. Mada mi čudno da je ovaj drugi skuplji, obzirom da je ovaj UH.
Ako neko ima još neki predlog, trazim best buy opciju do ~65k.
 
Onda ništa od toga. Pogledaću taj 49UH603V. Jel ima razlike između UH i FHD, obzirom da bih koristio D3i? Probaću da nađem i taj 49LH630V. Mada mi čudno da je ovaj drugi skuplji, obzirom da je ovaj UH.
Ako neko ima još neki predlog, trazim best buy opciju do ~65k.

Skuplji je jer se rasprodao u prodavnicama gde je bio jeftiniji.
43LH630V se je pre desetak dana mogao naci za 50000 din., a sada je najniza cena 55000 din. u dot-u, dok je u ostalim prodavnicama 60000. Takodje, ima ga samo u 5 prodavnica, a bio ga je u 10-15.

http://www.eponuda.com/led-televizori/lg-43lh630v-led-televizor-cena-391456
 
Drugar planira kupovinu 55-ce i razmislja se o samsungu 55ku6400.Kaze da mu je cena kod nasih madjara 900 eura.
Namena tv-a je gledanje kablovske i pustanje filmova sa usb-a ili externog hard diska.
Kakav je ovo tv po vama i da li ima nesto bolje u ceni do 900-950 eura od 55-ca od samsunga?
Hoce iskljucivo samsung da kupi.
Da li je bolji ovaj 55ku6400 ili na primer ovi noviji modeli Samsung 55MU6202 ili Samsung 55MU6452 ?
Cena za mu6202 je oko 930 a za mu6452 je 960 eura.
Svaka preporuka dobrodosla.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno