Šta je novo?

Koji TV kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gde ga ima za 55? U emmi-u je 60.
Па на твом линку, али са попустом са Интезином картицом.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
@krlenjuska, svi ti televizori su LCD. ovo LED se odnosi na pozadinsko osvetljenje. s obzirom da u poslednjih 5 godina, ako ne i duže, svi LCD televizori imaju LED osvetljenje, i da su nove 32-jke jeftine, reklo bi se da se taj prodavac poprilično preračunao. nije me mrzelo da pogledam cene 32-jki 720p (HD ready) kod tri domaća proverena prodavca.

TV 32 720p emmi.jpg

TV 32 720p bcgroup.jpg

TV 32 720p gigatron.jpg

@nikolaq45, Vizio je samo u severnoj Americi, možda čak samo za SAD.
 
Poslednja izmena:
@krlenjuska, svi ti televizori su LCD. ovo LED se odnosi na pozadinsko osvetljenje. s obzirom da u poslednjih 5 godina, ako ne i duže, svi LCD televizori imaju LED osvetljenje, i da su nove 32-jke jeftine, reklo bi se da se taj prodavac poprilično preračunao. nije me mrzelo da pogledam cene 32-jki 720p (HD ready) kod tri domaća proverena prodavca.

Pogledajte prilog 276828

Pogledajte prilog 276829

Pogledajte prilog 276830

@nikolaq45, Vizio je samo u severnoj Americi, možda čak samo za SAD.

Ne, cela Severna Amerika.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Pojma nemam. Mislim da ljudi ovde nisu baš pričali pozitivno o njima. Ja ličnog iskustva nemam ni sa jednim ni drugim. Ako grešim, neka me neko slobodno ispravi.

Ja sam upravo kupio Philips 65PUS7304/12 za 699 Eura. U Njemackoj of course. Pa javim utiske kada stigne. Izmedju SONY KD-65XG8577 i LG 65SM8600 TV serviser rekao mi da izaberem ovaj Philips. Da se necu pokajati jer ima iskustva sa svima od navedenih.
 
Poslednja izmena:
Koji budžet 32" za babu kupiti?
Ne znam ni šta se nudi kod nas... Na LG crko backlight pa je drama [emoji3]
 
Да није био изложен, па си добио додатни попуст.
Требало да цена буде свугде иста, ваљда им је системски урађено да је цена иста.
Ја кад сам гледао у једној радњи није га било али су исто могли да поруче да стигне у ту радњу за исту цену.
После сам га узео у другој радњи где је био један изложен и један у магацину.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
@Heinz, ne isplati se, realno :) što se brendova tiče, Fox, Tesla i Vox su provereni i rade posao. Tesla ima prednost u vidu podrške za Dolby (AC-3) i, ako se ne varam (proveriti u testovima na benchmark.rs), bolje podešavanje slike i zvuka. za Vox postoji posebna tema u drugom delu foruma, gde piše da pored turskih postoje i kineski modeli kao i to da se ne zna koji model ima koji tip panela. Fox navodno ima bolje VA panele nego Vox
 
Poslednja izmena:
Šta mislite, šta je bolja kupovina? Hisense 50" ili LG 43"? Istog su cenovnog ranga (40k-50k din), obe strane nude 5 godina garancije (LG UM serija). Hisense jeste veći ali čini mi se da je LG-jev softver nekako zaokruženiji. Možda je i LG nešto kvalitetniji proizvod (mada je sve to pomalo lutrija)?
 
Poslednja izmena:
Koji budžet 32" za babu kupiti?
Ne znam ni šta se nudi kod nas... Na LG crko backlight pa je drama [emoji3]
Hisense.

Teslu zaobidji, isao sam direktno u Comtrade jer smo im mi bas za tu Teslu ovlasceni servis za par stvari.

Bas za televizore pitao jer su bili izasli neki sa lepim dizajnom, devojka mi kaze: ne smem nista da ti kazem, ali izmedju nas, preskoci.

Isto to mi je rekla druga riba kada sam isao u Comtrade pre 4, 5 godina da menjam zadnje staklo na Sony Z3, jer su oni ovlasceni.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
kod mojih evo tesla gura vec preko godinu bez problema, i to neka 32 osnovni model kao polu smart ne znam ni sam ali do sada nijednom nije zabagovao. Stoji da se mozda ne ugradjuju vrhunski delovi ali ni cena nije vrhunska, a takodje ne znamo ni sta se ugradjuje u hisense sem da ga valja ponekad iskljuciti iz struje. Garancija na teslu ili fox bese ne znam je 5 godina pa ko voli nek izvoli.
 
За Теслу ми је пар њих рекло да избегавам, склапају се код нас од делова који се увозе као резервни. Ваљда на њих не плаћају царину или порез па су зато доста јефтинији. Какав је квалитет, не знам, ипак је то Б класа телевизора.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
svaki deo koji se proizvede, a ne ugradi se u proizvod, je rezervni deo. Naravno da ukoliko se bira izmedju lg, samsung, sony... ili tesle da treba izabrati ove prve, ali ko nema... Opet kažem, ne znaš ni šta se ugradjuje u bolje televizore sem što se ne sklapaju kod nas, što naravno znači automatski veću cenu. A i bolji televizori crkavaju ili u ili nedugo posle garancije. Tako da uopšte neko ne mora da drži dijetu 6 meseci da bi kupio bolji tv od tesle ako nema, i ona će završavati posao (naravno ne kao bolji televizori) pogotovo ako ima 5 godina garancije. Ko hoće kvalitet slike, smarta i može da priušti bolje on naravno neće ni razmatrati fox,vox,teslu... pa ni hisense.
 
Слажем се.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
kod mojih evo tesla gura vec preko godinu bez problema, i to neka 32 osnovni model kao polu smart ne znam ni sam ali do sada nijednom nije zabagovao. Stoji da se mozda ne ugradjuju vrhunski delovi ali ni cena nije vrhunska, a takodje ne znamo ni sta se ugradjuje u hisense sem da ga valja ponekad iskljuciti iz struje. Garancija na teslu ili fox bese ne znam je 5 godina pa ko voli nek izvoli.
Radi i kod mene neka 32" 720p, uzeo polovnu staru 2 godine za 20e, dakle radi vec 3 ili 4 godine ukupno.
Slika i sve je krs, ali radi.

Medjutim, koji smo mi primerak, 2 lika kojima rade televozori 3 i godinu dana :)

Ja dajem direktno informacije iz prve ruke, iz servisa proizvodjaca, to jest, Comtrade-a.

Kada ti crkne tv u garanciji, ostajes 10-45(ili 30?) dana bez njega...poenta je to zaobici.



Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
naravKo hoće kvalitet slike, smarta i može da priušti bolje on naravno neće ni razmatrati fox,vox,teslu... pa ni hisense.
tako je :) razmatraće OLED od LG-a ili SONY-ja, eventualno QLED od Samsunga
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno