Šta je novo?

Koji TV kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jedno pitanje, da li je obavezno cuvanje ambalaze, zbog eventualne garancije? Bas mi je problem da cuvam kutiju od 55" jer zivim u stanu, i nemam je gde.

Ambalaža je valjda obavezna samo ako želiš da vratiš TV u zakonskom roku i tražiš povraćaj novca. Za regularnu granciju nije. Jedino ako ideš na onu varijantu "pick up and return" koju neki nude, onda napominju da si ti odgovoran da zapakuješ TV za bezbedan transport.

Pozivanjem telefona sa garantnog lista ******* ili putem portala ********* , korisnici mogu da zakazu kurirsku službu koja će doći da preuzme uređaj i odneće ga do servisnog centra, a po završetku servisiranja i vratiti nazad korisniku. Na ovaj način se uređaj direktno dostavlja servisnom centru i po završetku servisiranja vraća nazad korisniku čime se drastično smanjuje potrebno vreme za servis uređaja bez potrebe korisnika za bilo kakvim dodatnim ličnim angažmanom.
Jedina obaveza kupca je da obezbedi adekvatnu ambalazu za transport robe, kako ne bi doslo do fizickih ostecenja.

A za tako nešto ti je najbolje da sačuvaš originalno pakovanje.
 
Drugari, puno hvala na svim savetima i vremenu!

Sad sam zvao G....on, dakle definitivno je popust 20% u prodavnici, a 10% online kupovinom, ali na one maloprodajne precrtane cene. Sve što ima ozanaku "Hit cena" nema popust. Gledam i ove UK6500MLA i UK6400PLF, obzirom da ih SBB preporučuje za EON....
 
Šta mislite, šta je bolja kupovina? Hisense 50" ili LG 43"? Istog su cenovnog ranga (40k-50k din), obe strane nude 5 godina garancije (LG UM serija). Hisense jeste veći ali čini mi se da je LG-jev softver nekako zaokruženiji. Možda je i LG nešto kvalitetniji proizvod (mada je sve to pomalo lutrija)?
Ja mislim "LG" i tačka .

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
samo nisi napisao ni koji hisense ni koji lg.


Hisense
H50A6100 50.340
H50B7300 45.590
H50B7100 39.990

LG
43UM7100PLB 46.387
49UM7000PLA 51.800
43UM7000PLA 48.411


I ovo 50k din mi je mnogo al' ako uspem da se dotle ispružim ovaj LG od 49" bi bio idealan (sem činjenice da nema bluetooth).

Najviše mi je trilema između H50B7300, H50B7100 i LG 43UM7100PLB.
 
opet zavisi sta tebi treba kao sto sam gore napisao. Nije resenje dati sav novac za nesto sto neces koristiti. Lg u toj klasi nema magic remote tako da ima samo prednost kvalitetnijeg software-a i stabilnijeg rada. Ukoliko ti smart nije presudan i slabo ces ga koristiti i najvise ti treba za gledanje televizije da ga ne zbunis sa promenom izvora signala tebi ce i b7100 zavrsavati posao, nema potrebe da dajes za b7300 razlike su nebitne (isto kao i lg 7000/7100), cak sam negde video da ima 58a6100 za 49k neko spomenu. Na kraju je uvek odluka na tebi.
 
Poslednja izmena:
Hisense
H50A6100 50.340
H50B7300 45.590
H50B7100 39.990

LG
43UM7100PLB 46.387
49UM7000PLA 51.800
43UM7000PLA 48.411


I ovo 50k din mi je mnogo al' ako uspem da se dotle ispružim ovaj LG od 49" bi bio idealan (sem činjenice da nema bluetooth).

Najviše mi je trilema između H50B7300, H50B7100 i LG 43UM7100PLB.
Имаш LG49UM7100PLB ем за мање пара ем већа дијагонала ем има блутут. За разлику у односу на 43UM7000 узме магични даљински на КП, ако не одмах онда мало касније кад скупиш паре.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Имаш написано пост изнад.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Video sam post iznad ali vidim da ima i ova serija UJ o kojoj ne znam nista jel to 2019?
Pronasao sam da je Edge Led i da nema bluetooth ali ima magicni daljinski
 
Poslednja izmena:
Video sam post iznad ali vidim da ima i ova serija UJ o kojoj ne znam nista jel to 2019?
Pronasao sam da je Edge Led i da nema bluetooth ali ima magicni daljinski
Neznam šta planirana da gledaš, ako planirana streaming service da koristiš moj ti je predlog da uzmeš Samsung. Podržava sve streaming service čak i Apple TV, it'd...

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Pa mesovito i kablovska i streaming(netflix, hbo, nista vise) i poneki film sa kompa. Imas li konkretan model da mi predlozis?
Pa recimo ovaj "NU7092" model "Uhd 4k" 50 ekran može da se nađe za oko 50.000.
A znam da su za "43" ekran ljudi plaćali oko 40.000.
Vidi razmisli.
Samo da znaš: što više gledaš manje znaš!!!

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Video sam post iznad ali vidim da ima i ova serija UJ o kojoj ne znam nista jel to 2019?
Pronasao sam da je Edge Led i da nema bluetooth ali ima magicni daljinski

uj modeli su stari ne znam gde si nasao da su 2019, to su modeli da 2017tu? za tvoje potrebe ce raditi dobro i samsung i lg, uopste nema razlike sem sto lg ima prednost ;)
 
Nisam nigde nasao nego sam video da vise opcija imaju nego UM serija, pa sam mislio da su noviji, a i lepsi su mi izgledom. Definitivno je LG 49UM7100PLB neki bestbuy ili ovaj Samsung UE50NU7092
 
+ за LG је 5 година гаранције.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav ljudi, razmisljam da kupim: Hisense H43A5600 (~34.000rsd)

Primarna uloga TV-a ce biti gledanje serija preko PC-a ili sa USB-a kao i gledanje YT klipova (PC ili YT app na TV-u).
Ovaj TV se vodi kao "SMART" (sto bi resilo pitanje YT klipova) i ima dva HDMI ulaza (taman jedan za PC a drugi za IPTV).

Ono sto sam uspeo da procitam ovde je da je bagovit, sto sam i ocekivao, ali brinu me druge stvari.
Video sam da ovaj TV nema 3.5 audio izlaz niti BT, a zeleo bih recimo da ga povezem na PC zvucnike. Postoji li workaround za to?

Da li postoji neki bolji TV u ponudi (do 35.000rsd), ili neki razlog zbog koga bi ovaj TV trebalo zaobici?
Nadam se da neko ima info iz prve ruke, koliko je zadovoljan ovim ili slicnim modelom? :)
 
Šta jeftino a veliko dolazi u obzir za gejming? Merkam Hisense neke modele ali pojma nemam kakvi su za gejming. Smart, zvuk i izgled su mi nebitni, njih rešavam drugačije.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno