Šta je novo?

Koji TV kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znači TV je ludilo, tanak, lep. A slikom sam se baš oduševio, mnogo dobro izgledaju boje. Od onih podešavanja sam za onaj logo namestio i color na 50 i sve ostavio po defaultu. Eco mode je podešen po defaultu valjda.

Sve u svemu, dopao mi se baš tv.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Stavi joj Cinema mod, nemoj eco.
 
I to je to, samo prebacim na cinema i ništa više?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
U sustini, igraj se sa podesavanjima, sta vam se svidja...ali generalno, cinema je najbolje podesen na startu od sv8h modova.
 
Probsću, hvala ti.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
@Risko

Pa cena pre svega. 200e uštede sa Hisense, a Philips sigurno ne nudi nešto mnogo bolje za 200e više. Osim ko voli i hoće da ima ambilight.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Proveri za Emezetu dal imaju na stanju. Obično kad treba da kupiš nema.

Edit: Da sad sam skapirao da je Emmi [emoji16]
Uglavnom proveri, baš je dosta jeftiniji nego kod drugih..

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Što više čitam, manje rasuđujem.
Potreban savet, koji od ova tri modela kupiti preko KP: LG 49UK7550mla, LG49SK8100 ili SONY KD49XF8505.

ps. gledao bi se frontalno sa 2,5m do 3,2m i bočno sa 1,8m.

Pozdrav.
 
Večeras videh qled 65", q60 - koji je to downgrade u odnosu na q6 - najobičniji plastikaner. Moj MU6172 znatno bolje izradjen.
 
Poslednja izmena:
Što više čitam, manje rasuđujem.
Potreban savet, koji od ova tri modela kupiti preko KP: LG 49UK7550mla, LG49SK8100 ili SONY KD49XF8505.

ps. gledao bi se frontalno sa 2,5m do 3,2m i bočno sa 1,8m.

Pozdrav.

sony va panel (losiji uglovi, bolja crna) lg ips (bolji uglovi losija crna) i sony android vs lg webos. Sad vidi sta ti vise "lezi".
 
49" je malo za date udaljenosti. 55" je neka preporuka
 
Danas sam u WW čekao dok je neka devojka vraćala Favorit TV na reklamaciju.
Ona je mislila da će odma dobiti novi :d pola sata je objašnjavala šta tv ne radi a trebalo bi da radi :p
 
po zakonu o zašiti potrošača i može da dobije novi, ili pare na ruke odmah.
reč kupca je po našem zakonu finalna.

sa druge srane sam takođe prisustovao, takođe u AV shopu, kako prodavac ubeđuje kupca koji se žali da multifunkcionalni štampač ne printa
da mu skener sasvim dobro radi, te da je uređaj ispravan i nema pravo na povrat.
 
Ali ni jedna prodavnica ti neće primiti proizvod nazad posle par dana upotrebe a da te ne vozaju sa reklamacijama i servisima...
Ne znam kako ide kad uzmeš u prodavnici proizvod ali za online porudžbine imaš neko vreme da vratiš proizvod jer ti jednostano ne odgovara ili bez obrazloženja, ja bi išao tim putem jer je brži od reklamacije.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno