Šta je novo?

Koji TV kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
nema na cemu... sad kad stigne ide igranka sa podesavanjima ali to su vec slatke muke :)

obrati paznju na wifi problem, napisao sam pre par postova kako se resava uz dodatak da moras da iskljucis quick start + jer izgleda da i on nesto baguje wifi...

tacno, 55UK6950 je IPS koji bih i ja izbegao ukoliko uglovi gledanja nisu veliki...

Ja se jos pitam sto nece da povuce nista 100 godina update itd. Reko mozda mu 5Ghz mreza smeta. Pa prebacio na 2.4Ghz. Testiracu danas bas kojom brzinom radi.
Hvala jos jedared :)
 
65c8 si platio 1500e kod nas? Gde?
 
Evo neko moje iskustvo vezano za debatu IPS vs VA
Konkretno sam imao prilike da uporedim 50uk6950 vs 55uk6470

Prvobitno sam uzeo 50icu koja je VA misleci da ce mi biti ok, ali posto mi se tv nalazi u uglu prostorije kad vise ljudi gleda tv, vecina ga gleda pod nekim uglom.. I to me je natralo da ga zamenim za na malo skromniju verziju 55 koja je IPS. Generalno sam zadovoljan sa slikom i na va panelu i mogu da tvrdim kada se gleda direktno da je malo bolja slika i tu konkretno mislim na crnu i mozda samim tim kontrast... Ali kada se gleda pod uglom sve to pada u vodu i IPS mnogo bolje zadrzava pre svega kontrast i boju, za razliku od 50-ice kod kog sve postaje "izbeljeno". Tako da je moje misljenje ako neko misli da gleda tv sa 2,3+ ljudi a ima siru prostoriju definitivno da suzi izbor na IPS, barem sto se tice ove srednje nize klase..

Evo fotke 50uk6950 VA, okacicu uskoro i IPS pa sami presudite

https://imgur.com/kwWGoVA
https://imgur.com/UsyiOfB
 
Kako ga uslika u istom momentu ili oba puta da čkilji na isti način? :d
 
Verovatno je zamrzao sliku, na Samsungu 55nu7102 kod drugara to malo bolje izgleda. Bar mi se čini.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Podatak da ima konektor za sluske ne mora biti tacan, to moras proveriti pre kupovine licno u prodavnici.
Obicno ovi slabiji (sada manji) televizori nemaju 3,5" konektor za sluske.
Isto su tako omasili za LG UK6950, napisali da ima a on nema opciju za sluske.
Da li je moguce, pa moguce je, a i u boji se razlikuju... ;)
Da li je tacno moras uzivo proveriti.
 
Poslednja izmena:
Upadam kao padobranac, al valjda će neko pomoći. :D

Drugar zapeo da uzme 65" tv, ali, naravno, želi da prođe što jeftinije.

Gleda ove najjeftinije Vivaxe, valja li to čemu?
Ako ne, koji najjeftiniji bi bio ok?
Može i kp.
 
Nece 65" biti jeftino sta god da uradi i za koji god da se odluci...

Mozda da pocne sa kvalitetnijim Hisense, a provereni LG i Samsung.
 
Evo cena u Parizu, od pre dva sata, ako nekom "znači"...
c43243fbdc22b29076bd8b75cb76fa65.jpg
60178885a2e69b895f4939608f20a8e8.jpg
a976e4c80e40bf170bfc75fc9a27d326.jpg
6546df88fa62a636ec76463733cc4165.jpg
033689da06f258eefc8b05851dcdf506.jpg
59f1882e326be66847cc73710ae3627f.jpg


Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Upadam kao padobranac, al valjda će neko pomoći. :D

Drugar zapeo da uzme 65" tv, ali, naravno, želi da prođe što jeftinije.

Gleda ove najjeftinije Vivaxe, valja li to čemu?
Ako ne, koji najjeftiniji bi bio ok?
Može i kp.

Ja sam tako razmišljao i išao na Samsung ipak, ne treba ići na vivax već - Samsung NU7xxx ili MU6xxx serija, nek prati ponudu. Moj 65MU6172 je bio u junu prošle godine 127k din.
 
Poslednja izmena:
Obrisani su vam postovi.
Ime teme je koji tv kupiti, a imate i posebu temu koja se zove "gde da kupim" pa tamo spamujte.
 
U najgoru ruku Hisense, ali se slazem sa Jaksom, Samsung mu6 ili nu7(iste serije su u pitanju, nu7 je novija linija za 2018. godinu i povecan broj), cisto zbog neuporedivo boljeg smart-a, koji ipak znaci i znacice sve vise.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno