Šta je novo?

Koji TV kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ko porucuje online i preuzima u radnji najbolje da se dobro informise sta ide sa televizorom i na licu mesta raspakuje tv u protivnom znaju da zavlace i prave se naivni , hteli su da preko mojih ledja da TV salju u servis a znali su da nije kompletan jer se vec isti taj nekompletni TV prosetao i vracen zbog nedostatka a posle poslat meni pa ako kupac ne primeti nikom nista. Treba da je sramota ove iz promenade sto su poslali takav TV.
Inace stigao je drugi TV zahvaljujuci coveku koji se isto kao i Marko trudi da pomogne kupcima.
Da sam znao da se prodaju televizori sa polica , raskupusanih kutija koji su radili ne bih u opste ni uzimao TV jer ne smatram akcijom na intesa karticu 15% kad vam platim u gotovini a TV vam je za Outlet...
 
Poslednja izmena:
Штета, јефтинија је 49'' него 43''. [emoji3]

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Jel ima neke razlike u kvalitetu između B8pla i B8slc?
 
Otpada B8, bice verovatno B9. Gledam nesto cene, ne razumem sto je B9 skuplji od C9?
 
Poslednja izmena:
Da mogu ne BiH razmišljao uopšte.
Ako gledaš tako pa ni 4k nema nešto kanala. Na prste mogu da se izbroje..
Kažem ima i 55
55" 8K QLED Q950R (2019)



Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kada bi nekom poređao b7, b8 i b9 ne bi bilo šanse da vide razliku u kvalitetu slike. Ne bacajte pare ako ne morate. Inače, svi paneli su isti u godini proizvodnje. Razlika između b8 i c8 je u 100 nita osvetljenja i drugačijem procesoru, ali je i dalje realna razlika gotovo neprimetna. Ja sam uzeo b8 pre par dana, ima ga za oko soma eura 55"

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Gledam sve to i rtings, ali zašto je skuplji B9 od C9?

210+k je B9, a C9 200k.

Kod madjara jeftiniji B9.





Pored Oleda, ne mogu nikako QLED da uzmem. Pogotovo za sad 8k ničemu ne služi.

Inace gledam 55".

A Sony AG8 npr? Kod nas 235990 i ako placas intezom ispao bi 200591din i 5god garancije? Win u pitanju..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel mozda ima neko xiaomi mi smart tv 4s 55? Ili ako je neko citao malo vise o tom modelu ko se razume jel valja nesto?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
pisali smo već o Toshiba-inim televizorima. probaj sa pretragom teme
 
Skuplji je slucajno, na B9 nije spustena cena verovatno, inace je C9 uvek skuplji.
I dobro je sto si se presaltao na 9 seriju, solidno su bolji od 8, barem za gamere.
Podrzavaju 1440p(jako bitno), imaju variable refresh rate i dobijaju, ako vec nisu, G-sync podrsku.
A i kada 2.1 hdmi dodje na gpuove, verovatno u rtx 3 seriji, imace 4k/120Hz, sto je dosta prijatnije za koriscenje od 60Hz.


Meni se nije isplatilo da uzimam C8 u odnosu na B8, razlika je bila cini mi se 400e ni za sta. Do 100e bih dao.


Samsung q950r je promasaj teski, jer je losiji tv od svog 4k brata, q90r.
8k je 4x4k rezolucija, treba i poseban hardver da bi to radilo kako treba, a poente nigde.



Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Gledam LG 49UM7000PLA na webu, ima da se uzme za malo ispod 52k dinara. Koliko sam ja primetio, najveća mana mu je što nema bluetooth, ostalo je sve OK. A primetno je jeftiniji od drugih LG 49" modela.

https://www.lg.com/rs/televizori/lg-49UM7000PLA

I sad da vas pitam, koliko je nedostatak bluetootha mana? Kapiram da bez BT nema Magic Remote-a ali to mi i nije neka velika mana. TV će uglavnom koristiti moji matorci a oni sigurno neće surfovati netom, za to imaju PC. Ukoliko se jednog dana odlučimo za soundbar, on se ionako može kačiti na HDMI ili optički audio. Slušalice isto ne mogu, ali to nikad u životu nisam koristio ni na jednom TVu pa ne planiram ni sada.

Da li je bolje uzeti taj malko osakaćen 49" ili bolje opramljen (i jeftiniji) 43"?
 
Poslednja izmena:
Gledam LG 49UM7000PLA na webu, ima da se uzme za malo ispod 52k dinara. Koliko sam ja primetio, najveća mana mu je što nema bluetooth, ostalo je sve OK. A primetno je jeftiniji od drugih LG 49" modela.

https://www.lg.com/rs/televizori/lg-49UM7000PLA

I sad da vas pitam, koliko je nedostatak bluetootha mana? Kapiram da bez BT nema Magic Remote-a ali to mi i nije neka velika mana. TV će uglavnom koristiti moji matorci a oni sigurno neće surfovati netom, za to imaju PC. Ukoliko se jednog dana odlučimo za soundbar, on se ionako može kačiti na HDMI ili optički audio. Slušalice isto ne mogu, ali to nikad u životu nisam koristio ni na jednom TVu pa ne planiram ni sada.

Da li je bolje uzeti taj malko osakaćen 49" ili bolje opramljen (i jeftiniji) 43"?
Zašto osakaćen....zbog bluetooth-a???
Ma kakvi....brate..još uzmi taj 49...posle mesec dana ćeš reći možda sam mogao imalo i malo veći....
Hahah

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Na kraju uzet C9 sa 5 godina garancije za 195k.

Mislim da bolje nije moglo, s obzirom da LG ne daje 5 godina na oled, ali momci iz jedne prodavnice su izašli u susret i dali 5 godina posle pričanja sa nekim iz LG-a.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno