Šta je novo?

Koji TV kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Naletim sinoc na ovaj Lg smart 43lm6300pla.Imam neki stariji lg a treba mi nesto sa novijim web osom zbog eona pa ako ima neko iskustvo sa ovim modelom zanima me misljenje.Cena mu je 41k,moze i predlog ako ima nesto bolhe za tu lovu.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
A
SAMSUNG Televizor UE43NU7092UXXH
42.999 RSD

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Zato što je zabranjeno
 
Pozdrav svima.
Pre pola godine kupio sam 43LGUK6300MLB. Nezadovoljan kvalitetom slike hteo sam da ga prodam ali se ispostavilo da su problem obicni SD kanali u smislu da im fali malo ostrine. Pisao sam o tome. Sada je sve OK i zadovoljan sam televizorom.
Par strana nazad neko je tražio preporuku za televizore koji su namenjeni prvenstveno za gledanje kablovske, prodavac mi je tada dao preporuku za dva modela full HD a to su Sony KDL 43WE755 ili KDL49665BAEB. Meni sada treba preporuka za televizor ekrana od 43 inča, full HD, ne mora biti smart, osnovna namena mu je gledanje tv programa na IPTV MTS. Šta mislite o ova dva modela:
Hisense 43A5600 ili Hisense H40B5100 ?
Da li neko ima preporuku za neki drugi model do 30.000. Osnovni zahtev je kvalitet slike na tv programima.
 
Naletim sinoc na ovaj Lg smart 43lm6300pla.Imam neki stariji lg a treba mi nesto sa novijim web osom zbog eona pa ako ima neko iskustvo sa ovim modelom zanima me misljenje.Cena mu je 41k,moze i predlog ako ima nesto bolhe za tu lovu.
Ako ti se ne zuri iduceg petka bi 43UM7600 trebalo da kosta 40k. sa 5 godina garancije sto nemas za ovaj model koji si naveo.

Za isti model u 50" doplata 10k.
 
Pozdrav svima.
Pre pola godine kupio sam 43LGUK6300MLB. Nezadovoljan kvalitetom slike hteo sam da ga prodam ali se ispostavilo da su problem obicni SD kanali u smislu da im fali malo ostrine. Pisao sam o tome. Sada je sve OK i zadovoljan sam televizorom.
Par strana nazad neko je tražio preporuku za televizore koji su namenjeni prvenstveno za gledanje kablovske, prodavac mi je tada dao preporuku za dva modela full HD a to su Sony KDL 43WE755 ili KDL49665BAEB. Meni sada treba preporuka za televizor ekrana od 43 inča, full HD, ne mora biti smart, osnovna namena mu je gledanje tv programa na IPTV MTS. Šta mislite o ova dva modela:
Hisense 43A5600 ili Hisense H40B5100 ?
Da li neko ima preporuku za neki drugi model do 30.000. Osnovni zahtev je kvalitet slike na tv programima.
Ne znam pošto je taj Hisense, ali ako će TV služiti samo i isključivo za MTS IPTV...mislim da je Hisense dobar izbor..
Mislim da bolji za taj novac nećeš naći.

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Pa koliko sam uspeo da pronadjem:
Hisense 43A5600 za 30.000
Hisense 43A5100 za 31.000
Hisense H40B5100 za 28.500 ili 31.000 sa usisivacem :)
Da glavna funkcija je tv program a koliko sam zakljucio sa foruma Hisense je bolji izbor od Foxova, Voxova itd. Smart moze a ne mora. Po mojoj proceni prednost ima prvi. Ako ko ima dobar predlog tu sam :). Mozda pratiti black friday.
 
Pa koliko sam uspeo da pronadjem:
Hisense 43A5600 za 30.000
Hisense 43A5100 za 31.000
Hisense H40B5100 za 28.500 ili 31.000 sa usisivacem :)
Da glavna funkcija je tv program a koliko sam zakljucio sa foruma Hisense je bolji izbor od Foxova, Voxova itd. Smart moze a ne mora. Po mojoj proceni prednost ima prvi. Ako ko ima dobar predlog tu sam :). Mozda pratiti black friday.
100%si u pravu, kao što rekosmo ako je prioritet MTS IPTV Hisense i tačka.
Kakav crni [emoji1663] Vox itd itd


Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Ako ti se ne zuri iduceg petka bi 43UM7600 trebalo da kosta 40k. sa 5 godina garancije sto nemas za ovaj model koji si naveo.

Za isti model u 50" doplata 10k.

Ufffff ja sam ga platio 75krsd letos, kad su prvi primerci se pojavili u online prodaji.
Nije meni zao, trebao mi je tv a i stari je nasao odlicno novo mesto kod rodbine, samo kazem koliko cene mogu za 3-4m da padnu...
 
Da li ima neko preporuku za TV od oko 55" (ne manje), 4K, HDR po mogucnosti za nekim local dimmingom i sto manjim input lagom. TV bi bio spojen na racunar, tako da me SMART funkcije ne interesuju. Iskljucivo za gledanje filmova/serija sa kompjutera i gejming. Kablovksa nije toliki prioritet, mozda povremenom neki sportski dogadjaj. Do nekih 70k dinara.

Da li mozda kod nas moze da se nadje negde TCL R6 serija. Po onome sto sam citao, taj model je nekako najbolji za cenu. Ili neki slican model drugih proizvodjaca?
 
U WW, cena 53k model LG 50um7500, eto meni sutra televizora. Živeli svima! [emoji106][emoji106][emoji106]

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
Javi neke utiske kakav je panel kad ga uzmeš. Pošto je VA meni odgovara za spavaću gde će se gledati u mraku i pravo. Nadam se da su dugovi minimalni na crnoj.

Sent from my HTC U12+ using Tapatalk
 
Treba mi preporuka za neki jeftiniji TV za spavaću sobu, dijagonale 50 inča.
Na TV bi se gledala kablovska i serije sa usb hdd-a pa mi je bitna podrška za naše titlove.
Znam da Samsung i LG imaju odličan multimedijalni plejer ali za oko mi je zapao Hisense H50B7100 koji košta 40.000 pa me zanima kakav je on po pitanju multimedije i da li njegov plejer podržava naše titlove?


Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Akcija je do nedelje a u nedelju inace ne rade [emoji3061] Bio jutros kod nas u Pazovi u radnji. Ima samo izložen model. Napravio predracun i od nedelje stiže po akcijskoj ceni. Ima i phillips isto 50'' za 53k i 58" za 56k takodje phillips (cisto informativno ako nekog zanima) . Skinucu neki 4k film pa cu odgledati 3 puta, pod dnevnim svetlom, uveče pod sijalicom i u mraku, pa da vidimo gde je sivo a gde ljubičasto [emoji2][emoji2] Salim se. Mislim generalno da je dobra ponuda, sreca pa sam sinoc gledao po 30i put sve te sajtove i naletim na to.

Ps.
Madjari traze 500e za taj model.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Kada vidite na nasem sajtu black friday sticker to je ta cena, nema duplog popusta tj i inteza jer je cena dosta spustena, i realan je popust. I cisto informativno kao sto konkurencija ima Hisense, u WW stizu TCL televizori, serija EP660 u 43, 50, i 55inca, cene imate na sajtu, 4K modeli sa Android TV sistemom, u toku sledece nedelje su na lageru i idu poklon slusalice za koje dobavljac tvrdi da su oko 50eur..

I jos jedna napomena, proizvodi sa Black friday stickerom mogu i na rate tj cena je finalna ali vazi za sve vidove placanja, ali napomena jos jedna, ako je precrtana zelena cena, a ne crna, e onda vazi samo za kes.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Za mene je ovo odlicna cena jer sam spremao 60k a ne 53. Realna cena sobzirom da sam 2014 samsung platio 440e iz uvoza dok je kod nas bio 100k. U današnje vreme to.je običan 1080p 3D smart 40". Dok sada 4k 50" smart za 53k. Konačno su i kod nas cene normalne pa i manje od evropskih.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Cekajte, da li vredi cekati (moguci) popust LG UM7600 na 50k ili pazariti odmah UM7500 za 53k?

Koja je razlika?
Kupio bih najvise zbog xboxa (i nadolazeceg scarlett).

Dizajn, isti je VA panel magic remote, samo sto je polumesec, a 7500 su nogice..

I da npr neki model koji imamo i mi i G npr, a kod nas je skuplji, a placate u kesu, mozete ga dobiti po istoj ceni kod nas i dodatno ce biti umanjena za 20% u razlici u ceni.

Primer model kod nas 55k, a kod njih je 50, kod nas ga dobijate za 49k, jer je 20% od 5000din 1000din, koliko god da je spusten kod njih kod nas ga dobijate uvek za manji novac, potreban screenshot sa sajta ili predracun od njih ako je neka cena koja je niza nego na njihovom sajtu..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno