Šta je novo?

Koji TV kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako ti se ne žuri sačekaj da i kod Sony-a i Samsunga krene akcija od 5 godina garancije. Ne verujem da će oni ostati "nemi posmatrači". Napisao sam ti da pored LG-a i Grundig daje 5 godina garancije. Treba očekivati da i ostali prate taj trend.

Pridružio im se i Hisense..
 
Je li to zvanično? Krenulo? Pogledao sam kod nekoliko online prodavaca i koliko vidim za Hisense i dalje stoji 3 godine garancije.

Nego, da li je neko kupio? Konkretno ponajviše pitam za N5700 od 49". Ali i generalno o brendu. Utisci?
 
Sad vidim i ja reklamu gde baš oni pišu da imaju ekskluzivnu garanciju od 5 godina na Hisense UHD televizore. Na sajtu se spominje nešto o osiguranju, nisam čitao detaljno. Dakle, nije proizvođačka garancija nego od trgovca.
 
Gledam juče Hisense neki u Comtrade, jel moguće da oni imaju led diodu ispod hisense znaka s donje strane ekrana koja svetli sve vreme?
 
Budimo realni, gledao sam tv u osvetljenom izlogu i izuzetno mi je zasmetalo. Mogu da mislim kako to svetli u sobi.
 
Meni se čini da je sada motion interpolacija mnogo bolja, slika je 1/1 fluidna bez ikakvih distorzija kad se gleda sport. Picture settings je isti kao i prije apdejta, molim te obrati pažnju, možda i tripujem :)

Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
Nisam primetio mada meni je slika i pre ovoga bila savršena, pa i kada gledam fudbal. A da, ostalo je sve isto u podešavanjima.
 
Jako primamljiva cena za hisense h55n5700. Ovi sto su kupili, interesuje me kakav je zvuk? Ima li potrebe da se slika dodatno podesava ili je sve vec dobro out of box?

Sent from my LG-D838 using Tapatalk
 
Rekose da ce u narednih mesec dana ,doci jos 20 tak hisense modela pa bi ja to sacekao ima dosta boljih modela u visim klasama ,pa ako budu povoljni sa cenom kao ovi bice to pun pogodak.
 
Lepe cene za UJ670 i UJ701 u WW. Ko bi rekao da ce oni ovako da spuste cene.

Evo zakljucka : ovi modeli sa popustom su bili izlozbeni primerci. U svakoj prodavnici ( Borca, Uzice, Usce i jos jedna ) imaju po 1 komad. Bio sam samo u Uscu naravno.
Ili su ljudi pokupovali SVE osim ovih primeraka. Cisto sumnjam. Veliki minus za ww sa moje tacke gledista.
Inace je to bila vikend akcija.
Savet: pitajte za detalje kada kupujete robu. I uvek licno.

izvinjavam se za off.
 
Rekose da ce u narednih mesec dana ,doci jos 20 tak hisense modela pa bi ja to sacekao ima dosta boljih modela u visim klasama ,pa ako budu povoljni sa cenom kao ovi bice to pun pogodak.
Iz druge teme
У наредна два месеца стижу следећи модели:
H32A5100
H32A5600
H39A5100
H39A5600
H43A5100
H43A5600

H43A6100
H43A6500
H50A6100
H50A6500
H55A6100
H55A6509
H55U7A
H65A6500
H65U9A
H75N5800

Kako sam uspeo da nadjem na nemačkim i italijanskim sajtovima, podebljani modeli su Full HD, a podvučeni 4K. Medjutim, ne primećujem napredak u hardveru, na osnovu dostupnih informacija.
 
Izvinite ako se ponavlja pitanje, ali pročitao sam 100 strana i umorio se. Može preporuka za 43" model. Cena nije problem, voleo bih što bolji softver, pretpostavljam da je LG tu najbolji. Ne znam da li 4k ima smisla, HDR verovatno ima ali svi proizvođači guraju bolje opcije u veće dijagonale.
 
Kupio sam tv od 43" da gledam sa daljine od 2,5 m i kažem ti da se od prvog dana kajem što nisam uzeo veći. 50" bi za tu daljinu legao perfektno (možda čak i veći kad se gleda kvalitetan signal, posebno 4k snimak).

Mnogi će ti napisati nešto slično, a verovatno nećeš naći nikoga da se požalio da je kupio prevelik tv. Dakle, javi dimenzije sobe i daljinu gledanja. Ali slobodno kuouj veliki tv, veruj da bi se i gospođa navikla na veći tv čak i ako je isprva rezervisana prema toj ideji. Pusti joj neki kvalitetan video sa YT ili neki BR rip ili Netflix 4k strim i videćeš da će i ona biti oduševljena.

A ako ti novac baš nije problem, onda pucaj na najbolje, dakle neki LG-jev OLED model. Jedino je problem što nema manjih od 55".
 
Jos jednom - ne postoji prevelik TV :)
 
Poslednja izmena:
A vi svi imate oči kao muve verovatno, ili ptice.
Itekako može da bude preveliki, i za sobu, i za vaše vidno polje. Postoji više ozbiljnijih medicinskih studija na tu temu, dosadno mi je više da ponavljam. To da nije nikada dovoljno veliki je forsiranje potrošačkog mentaliteta.
Jako četo l.u.p.e.t.a.t.e. na tu temu. Bolje je da zadržite takva mišljenja za sebe.

Naročito priča oko 4k. Videćete više detalja u 1/30 ili 1/60 delu sekunde? To će sve registrovati vaše oči i mozak? Kako da ne.
Lepše izgleda - da, opšti utisak - da. Ostalo...bolje da ne komentarišem.
 
Poslednja izmena:
Premali bazen je kada :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno