Šta je novo?

Koji TV kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Do sada nisam primetio... mada izbegavam statične slike. Upozorio i ukućane da brinu. ( uključuje se screen saver prilikom detektovanja statične pozadine ).

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Burnin stvarno ne bi trebalo da se desava. IR jos nisam primetio, ali kazu ljudi da se desava.
Po defaultu je ukljucena opcija gde se pixeli neprimetno pomeraju.
Osim toga, pixel refresher trci svaki put kada se tv iskljuci.
 
Poslednja izmena:
Sad odgledah cene OLED Tv-a na sajtu T******nije cisto da vidim kako se krecu.
Au......:shock::zgran:
Imali bilo kakve sanse da pocnu da padaju. Pa za ove pare mogu kola da kupim (doduse polovna).
 
Vlasnici LG OLED modela iz 2017. mogu i da popune peticiju - mozda i upali :)

U softver za novu 2018. generaciju su vratili opciju "Logo Luminance Adjustment". Ako se ne varam opcija je postojala na starijim modelima, ali nije mogla da se iskljuci.
Ne bi bilo lose da to podrze i za 2017.

https://www.change.org/p/lg-electro...mpaign=share_petition&utm_term=share_petition

https://www.avforums.com/threads/lg-oled-logo-luminance-dimmer-petition.2157093/
Hvala za info, potpisao peticiju. Možda se smiluju. Trebao bi i webOS4 apdejt da pogodi i 2017 modele ja se nadam.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Da, pre nekih sedam dana se pojavili.

Meni je ovako na papiru zanimljiv, cena takodje pristojna, jedino da proverim kako se snalazi sa titlovima. Smart ne znam kakav je, ali u sustini potreban mi je samo YT, valjda radi dobro.
 
Poslednja izmena:
Hisense je sponzor svetskog prvenstva.
 
greška
 
Hisense veće dijagonale (veće od 55") i jače serije stižu u maju. Biće uskoro izloženi u Emmezeti.
 
Bas sam gledao guglajuci po oznaci za 55" model na YT ono sto sam nasao deluje prilicno jadno.
najvise podseca na sharp, softwer jadan i spor ima da se zabode i ugasi cim mu vezano zadas tri operacije.

Bas me zanimaju ti "jaci" modeli...
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno