Šta je novo?

Beyond Good & Evil 2 - In production

MilosJ

Čuven
Učlanjen(a)
10.03.2004
Poruke
38
Poena
604
Evo najzad vesti na koju su mnogi cekali previse vremena, ali izgleda da najzad postoji sansa da se nasi snovi ostvare.
Pre par dana je na raznim sajtovima osvanula vest da je nastavak revolucionarne igre ,koja nazalost nije finansijski opravdala ocekivanja izdavaca(UBI-soft), u pred produkciji:banana:

"Beyond Good & Evil was regarded as being one of the best games of 2003. Unfortunately it didn't get the business success to which it was entitled. We've actually been working on Beyond Good & Evil 2 in pre-production for a year, and we're continuing to do do small-committee research on it. At the moment the game is still at the outline stage as Ubisoft hasn't yet technically given its agreement. There are however 10 to 12 people working on the project right now."

http://www.gamespot.com/pages/unions/home.php?union_id=beyondgoodnevil
http://www.joystiq.com/2006/03/15/beyond-good-and-evil-2-rumors-surface/
http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3167833

Takodje ako vec niste mozete potpisati on-line peticiju za drugi deo, ucinite to sto pre.


http://www.petitiononline.com/bgaep/


Izvinjavam se zbog greske u kucanju reci Beyond u naslovu ali izgleda to sada ne mogu da ispravim.
Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Odlichna vest, vest koju sam cheko godinama.
A shto se tiche peticije vec sam se dvaput potpisao.
 
Kako dobra west! Oni su nakon izlaska prwog dela rekli da je u pitanju trlogija, ali izgleda sa sequelom tek posle 5 O.O god! Jedna od retkih i najboljih awanturica koju sam odigrao.
 
Da planirana je bila trilogija, mada sada na ubi softovom forumu neki likovi spominju i cetrvrti deo. Ma samo da oni urade ovaj drugi a dalje cemo lako.
Evo ja cu prvi da odem i da pazarim original da ne bude svi uzivaju ali niko ne kupuje.
Ako bude barem upola dobra ko prvi deo, isplati se....
 
jbga, dobra igra, a ja je nisam mogao odigrati jer sam imao neke bagove i stalno me bacalo na desktop... Nadam se ovom drugom djelu. Potpisujem peticiju!:)
 
Sta reci sem da je ovo igrica zivota!
Evo i ja sam se upis'o cisto da se zna! :type:
 
Dobro su se setili.
Final boss na prvom delu me je tako smorio, da je Sikili morao da ( ga ) uzme u svoje ruke.
 
Da nije bilo Haloa, ovo bi bila jedna od najprodavanijih igara na Xboxu 1. E sad, to što se Xbox i nije nešto extra prodao, a u igru je uloženo previše, to je druga priča...
 
Odlican trejler!!!
Stata samo sto za sada nema najave za PC...
Hvala Mirkec bas si kralj:banana:
 
Poslednja izmena:
Mislis prerenderovani-rezirani-ingame-StvorenZaDizanjeHipe-a snimak (uzasno popularan medju konzolama : COD3, Motorstorma, Killzone 2...), ili ti target render...sto se vidi iz aviona...
 
AU!Fenomenalno!Jos uvek se secam kako sam sasvim slucajno dosao u posed B&E i kako sam se odusevljavao svakog trena dok sam igrao:)
 
Sve je to cool, ali nadam se da to nije gameplay, tj. da neće biti takav je previše liči na Mirror's Edge koji je smorio...
 
Image quality je nenormalan, ovo je ili target render ili gameplay u HD-u sa 16xAA.
 
Ma render je...mogao bi da prodje kao realtime da nije poslednje scene.Da je CryEngine 2, pa da kazem...:p

Garant jos jedan rad iz Blur studija...ljudi su se ispraksovali u fejkovanju gameplay-a u svojim target render filmicima.
 
hehe moguce moguce a i mnogo je tu raznolikih pokreta upotrebljeno za gameplay...
kad smo vec kod ove igre jel uspeo neko od vas da potera prvi deo u normlanoj widescreen rezoulicji? meni su se uvek pojavljivale one crne linije gore i dole i sve je bilo nekako razvuceno
 
Ne znam sto vam ovo izgleda nemoguce? ... a da, niste igrali GeOW2 :D

Jedino poslednja scena izgleda izuzetno masivno ali i to se moze fejkovati u enginu.

@MaX ... ako te je ME smorio onda je vreme da spakujes konzole.
 
Super vest. Prvi deo mi je bas bio dobar. Odigrao sam ga 3 puta za 2 godine.
 
Ne znam sto vam ovo izgleda nemoguce? ... a da, niste igrali GeOW2 :D

Jedino poslednja scena izgleda izuzetno masivno ali i to se moze fejkovati u enginu.

@MaX ... ako te je ME smorio onda je vreme da spakujes konzole.


Ajde, tiću tamo. Ti kome je Street Fighter najbolja igra na konzoli, a "samo sam čekao nešto poput Afro Samurai". Ne treba biti drajver da bi se smejao tim izjavama ;)
ME sam prešao skoro do kraja i oduševljenje sa početka ne drži nikako do kraja. Postaje monoton, pa onda i repetitivan. Repetitivan, da. Ti si beše prešao i Assassins Creed do kraja? ,)
 
Poslednja izmena:
Ajde, tiću tamo. Ti kome je Street Fighter najbolja igra na konzoli, a "samo sam čekao nešto poput Afro Samurai". Ne treba biti drajver da bi se smejao tim izjavama ;)
ME sam prešao skoro do kraja i oduševljenje sa početka ne drži nikako do kraja. Postaje monoton, pa onda i repetitivan. Repetitivan, da. Ti si beše prešao i Assassins Creed do kraja? ,)

Gde sam ja rekao da je SF najbolja igra na konzoli?
Da, jedva cekam afro samurai, jako jako zabavna igrica.
...
Nisam igrao Asassins Creed skoro uopste. Nije mi se svidela igra?

I sta sad sa svim ovim?
Bulaznis i flejmujes bezpotrebno.

On topic: Pogledajte zgrade, rezoluciju modela, tekstura, osvetljenje. Nista od toga nije nemoguce za game engine.
Ovo sto smo videli jeste pripremljeno zajedno sa vestacki animiranom kamerom da isprati ceo show ali ja sam poprilicno siguran da je to engine na delu (pa nek je i prerenderovano da bi izbelgli bilo kakav moguci glich). Ne izgleda mi nemoguce...
 
Gde sam ja rekao da je SF najbolja igra na konzoli?
Da, jedva cekam afro samurai, jako jako zabavna igrica.
...
Nisam igrao Asassins Creed skoro uopste. Nije mi se svidela igra?

I sta sad sa svim ovim?
Bulaznis i flejmujes bezpotrebno.

On topic: Pogledajte zgrade, rezoluciju modela, tekstura, osvetljenje. Nista od toga nije nemoguce za game engine.
Ovo sto smo videli jeste pripremljeno zajedno sa vestacki animiranom kamerom da isprati ceo show ali ja sam poprilicno siguran da je to engine na delu (pa nek je i prerenderovano da bi izbelgli bilo kakav moguci glich). Ne izgleda mi nemoguce...

:D Kaže se i piše bespotrebno. Elem, Afro Samurai ne znam zašto "čekaš" izašla je ima već dva meseca. Tj. kad si igrao demo, već sam je imao, nego kad sam video demo, nisam imao želju da ga skidam i trošim DL disk :)
 
Yves Guillemot, captain of the Ubisoft ship, has asked that you are patient with the development of Beyond Good & Evil 2. What Michel Ancel is creating, he said, will be "perfect".

"We were, as we are, working on the game. What is very import with this next product is that it will be perfect," Guillemot told Kotaku at gamescom.

"[Michel Ancel's] intention is to come [out] with something really exciting. But everybody needs a little bit of patience."
 
Nazad
Vrh Dno